Ulaştırma sisteminin kapasitesine ve nüfusu gösterebilecek diğer şeylere bakarsanız, belirtilen nüfusla açıkça örtüşmediğini görürsünüz. Çin’in sayıları 1.4 milyara sahipken toplamda 92.000 olan COVID 19 vakalarına bakarak rakamlar üreteceğini biliyoruz. Kulağa çok sahte geliyor. Nüfusları hakkında yalan söyleyerek, büyüklüklerini diğer ülkelerin ülkelerini korkutmak için kullanabilirler veya hatta gerçekte olduğundan daha fazla güce sahiplermiş gibi görünebilirler.

Author

88 Comments

1. Bu konu : ” Çin nüfus büyüklüğü hakkında yalan söylüyor ” çok güzel. Merhabalar web sitesi inan ki dikkat çekici, saolun , doruk – 201

2. Burdur dan kimler var. Çin nüfus büyüklüğü hakkında yalan söylüyor . Selam herkese web siten ciddiyim çok güzel, tebrikler , – 349

3. Mrb paylaşımınız süper ötesi mükemmel, teşekkürler

4. Gürbüz Reply

Kırşehir merkezden ben Gürbüz. Merhabalar paylaşımınız süper ötesi çok güzel, sosyal medyada paylaştım 23-07-2021 08:55:46

5. Selamlar paylaşım ciddiyim hoşuma gitti, facebookta paylaştım

6. Afyon dan kimler var. Çin nüfus büyüklüğü hakkında yalan söylüyor . Merhaba herkese paylaşımınız vallaha billaha hayran bıraktı, twitter da paylaştım , mehmet – 28

7. Bu konu : ” Çin nüfus büyüklüğü hakkında yalan söylüyor ” çok güzel. Selam herkese paylaşımınız yeminle hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 156

8. Bu konu : ” Çin nüfus büyüklüğü hakkında yalan söylüyor ” çok güzel. Mrb sayfanız valla çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , – 440

9. elif yılmaz Reply

Slm sayfanız cidden çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

10. Kırşehir merkezden ben memo. Selamlar web siteniz inanki iyi, saolun 23-07-2021 09:12:40

11. Bilecik merkezden ben hatice. Merhabalar web sitesi vallaha billaha iyi, şukuladım 23-07-2021 09:15:49

12. Merhaba bu web sitesi inanki dikkat çekici, face de paylaştım

13. Merhaba herkese bu web sitesi vallaha billaha çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

14. Bu konu : ” Çin nüfus büyüklüğü hakkında yalan söylüyor ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımın cidden hoşuma gitti, twitter da paylaştım , Hasan – 237

15. elif yılmaz Reply

Bursa dan kimler var. Çin nüfus büyüklüğü hakkında yalan söylüyor . Selamlar web siten ciddiyim dikkatimi çekti, şukuladım , elif yılmaz – 263

16. Van dan kimler var. Çin nüfus büyüklüğü hakkında yalan söylüyor . Selamın aleyküm web siteniz inan ki hayran edici, saolun , ziya – 331

17. Konya merkezden ben Hasan. Selamlar bu web sitesi ciddiyim çok iyi, face de paylaştım 23-07-2021 09:25:07

18. selamun aleyküm paylaşımın ciddiyim güzel, şukuladım

19. Gürbüz Reply

Kocaeli merkezden ben Gürbüz. Selam herkese web siten yeminle güzel, şukuladım 23-07-2021 09:29:27

20. Bu konu : ” Çin nüfus büyüklüğü hakkında yalan söylüyor ” çok güzel. Merhaba sayfa gerçekten dikkat çekici, tebrikler , gaye – 399

21. Hatay dan kimler var. Çin nüfus büyüklüğü hakkında yalan söylüyor . merhaba arkadaşlar sayfan harbiden mükemmel, sosyal medyada paylaştım , memo – 162

22. Selam paylaşım gerçekten hayran bıraktı, sağolun

23. Merhaba herkese web sitesi valla çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım

24. Aksaray dan kimler var. Çin nüfus büyüklüğü hakkında yalan söylüyor . merhaba arkadaşlar siten süper ötesi hoşuma gitti, twitter da paylaştım , – 279

25. Yalova dan kimler var. Çin nüfus büyüklüğü hakkında yalan söylüyor . Selam siten ciddiyim çok iyi, linkedinde paylaştım , mehmet – 500

26. Bu konu : ” Çin nüfus büyüklüğü hakkında yalan söylüyor ” çok güzel. Merhaba sayfanız vallaha billaha iyi, facebookta paylaştım , gaye – 92

27. Bu konu : ” Çin nüfus büyüklüğü hakkında yalan söylüyor ” çok güzel. Merhaba herkese web siten harbiden iyi, saolun , emin – 231

28. Merhaba herkese bu web sitesi süper ötesi dikkatimi çekti, twitter da paylaştım

29. Kırklareli dan kimler var. Çin nüfus büyüklüğü hakkında yalan söylüyor . Merhabalar siteniz yeminle hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , ziya – 346

30. elif yılmaz Reply

Erzincan merkezden ben elif yılmaz. Selam web sitesi vallaha iyi, teşekkürler 23-07-2021 09:46:11

31. Balıkesir dan kimler var. Çin nüfus büyüklüğü hakkında yalan söylüyor . Selamın aleyküm sayfa süper ötesi hayran bıraktı, facebookta paylaştım , ziya – 472

32. Amasya dan kimler var. Çin nüfus büyüklüğü hakkında yalan söylüyor . Selam sayfanız ciddiyim dikkat çekici, twitter da paylaştım , memo – 388

33. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Çin nüfus büyüklüğü hakkında yalan söylüyor ” çok güzel. Selam herkese web siteniz ciddiyim hayran edici, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 36

34. Kayseri merkezden ben ziya. Slm siten yeminle dikkat çekici, facebookta paylaştım 23-07-2021 09:53:49

35. Kütahya merkezden ben ali. Mrb web siteniz cidden hoşuma gitti, facebookta paylaştım 23-07-2021 09:54:04

36. Bu konu : ” Çin nüfus büyüklüğü hakkında yalan söylüyor ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımınız valla iyi, twitter da paylaştım , Hasan – 9

37. Kilis merkezden ben gaye. Merhabalar web sitesi süper ötesi dikkatimi çekti, tebrikler 23-07-2021 09:54:52

38. Yalova dan kimler var. Çin nüfus büyüklüğü hakkında yalan söylüyor . Merhaba sayfanız süper ötesi dikkatimi çekti, face de paylaştım , hatice – 497

39. Bartın dan kimler var. Çin nüfus büyüklüğü hakkında yalan söylüyor . Merhabalar paylaşımın inanılmaz hoşuma gitti, face de paylaştım , ahmet – 374

40. Bu konu : ” Çin nüfus büyüklüğü hakkında yalan söylüyor ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web sitesi vallaha dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 108

41. selamun aleyküm bu web sitesi inanılmaz ilgi uyandırıcı, teşekkürler

42. Eskişehir dan kimler var. Çin nüfus büyüklüğü hakkında yalan söylüyor . Merhaba bu web sitesi gerçekten çok güzel, sağolun , ahmet – 297

43. Şanlıurfa dan kimler var. Çin nüfus büyüklüğü hakkında yalan söylüyor . Merhabalar web siten valla hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 97

44. İzmir merkezden ben Aylin. Selamlar web sitesi vallaha mükemmel, linkedinde paylaştım 23-07-2021 10:05:10

45. Van merkezden ben emin. selamun aleyküm sayfanız inanılmaz iyi, tebrikler 23-07-2021 10:09:07

46. merhaba arkadaşlar bu web sitesi ciddiyim iyi, twitter da paylaştım

47. Bu konu : ” Çin nüfus büyüklüğü hakkında yalan söylüyor ” çok güzel. Selamın aleyküm web siteniz inanılmaz dikkatimi çekti, sağolun , ali – 263

48. Ankara merkezden ben Hasan. Selam sayfa valla çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 23-07-2021 10:16:22

49. Gürbüz Reply

Sinop merkezden ben Gürbüz. Selamlar sayfan harbiden dikkatimi çekti, tebrikler 23-07-2021 10:18:40

50. Bursa merkezden ben gaye. selamun aleyküm siten inan ki dikkatimi çekti, sağolun 23-07-2021 10:19:12

51. Bu konu : ” Çin nüfus büyüklüğü hakkında yalan söylüyor ” çok güzel. Merhabalar paylaşım inanki mükemmel, saolun , – 172

52. Kayseri dan kimler var. Çin nüfus büyüklüğü hakkında yalan söylüyor . selam arkadaşlar paylaşımınız vallaha çok iyi, linkedinde paylaştım , mehmet – 431

53. Tekirdağ dan kimler var. Çin nüfus büyüklüğü hakkında yalan söylüyor . Merhabalar siten vallaha billaha hayran bıraktı, facebookta paylaştım , Hasan – 312

54. Kastamonu merkezden ben banu. selamun aleyküm paylaşımın vallaha billaha güzel, şukuladım 23-07-2021 10:33:45

55. Malatya merkezden ben mehmet. Mrb sayfanız inanki çok güzel, facebookta paylaştım 23-07-2021 10:36:17

56. Bu konu : ” Çin nüfus büyüklüğü hakkında yalan söylüyor ” çok güzel. Selamlar web sitesi yeminle dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , ali – 386

57. Karaman merkezden ben mehmet. Merhabalar sayfa inanki güzel, teraziye tıkladım 23-07-2021 10:46:26

58. Eskişehir merkezden ben Aylin. selamun aleyküm siten vallaha hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 23-07-2021 10:46:45

59. Karaman merkezden ben emin. Merhabalar siteniz gerçekten iyi, facebookta paylaştım 23-07-2021 10:49:48

60. Gürbüz Reply

Sivas dan kimler var. Çin nüfus büyüklüğü hakkında yalan söylüyor . Slm sayfanız vallaha billaha çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 320

61. Bu konu : ” Çin nüfus büyüklüğü hakkında yalan söylüyor ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımın vallaha dikkat çekici, sağolun , – 187

62. elif yılmaz Reply

Selam herkese paylaşımın vallaha çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım

63. elif yılmaz Reply

Adıyaman dan kimler var. Çin nüfus büyüklüğü hakkında yalan söylüyor . Selam sayfan harbiden hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 166

64. Bu konu : ” Çin nüfus büyüklüğü hakkında yalan söylüyor ” çok güzel. Slm sayfa inanki iyi, sağolun , gaye – 42

65. Balıkesir merkezden ben ahmet. Selam herkese siteniz inanki hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 27-07-2021 05:44:58

66. Kilis merkezden ben Hasan. selam arkadaşlar paylaşımın yeminle hayran bıraktı, sağolun 28-07-2021 13:41:54

67. Malatya merkezden ben . selamun aleyküm bu web sitesi cidden ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 29-07-2021 16:27:17

68. Ağrı merkezden ben ahmet. Selam web sitesi vallaha billaha çok güzel, şukuladım 30-07-2021 00:55:49

69. Kayseri dan kimler var. Çin nüfus büyüklüğü hakkında yalan söylüyor . Selam sayfa ciddiyim çok iyi, tebrikler , ziya – 50

70. merhaba arkadaşlar siten ciddiyim ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım

71. Selamın aleyküm sayfan inan ki hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

72. Erzincan dan kimler var. Çin nüfus büyüklüğü hakkında yalan söylüyor . Selam herkese siteniz valla çok güzel, teşekkürler , banu – 439

73. Şırnak merkezden ben memo. Slm sayfan harbiden çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 13-08-2021 20:28:43

74. Bu konu : ” Çin nüfus büyüklüğü hakkında yalan söylüyor ” çok güzel. Selamlar siten vallaha billaha hayran edici, şukuladım , ziya – 302

75. Selamın aleyküm siten süper ötesi güzel, sağolun

76. Selam sayfanız süper ötesi güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

77. Eskişehir dan kimler var. Çin nüfus büyüklüğü hakkında yalan söylüyor . Selam herkese paylaşımın inanki mükemmel, şukuladım , ali – 20

78. Merhabalar paylaşımınız harbiden dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum

79. Bu konu : ” Çin nüfus büyüklüğü hakkında yalan söylüyor ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımın valla ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , banu – 5

80. Tekirdağ dan kimler var. Çin nüfus büyüklüğü hakkında yalan söylüyor . Slm web sitesi valla hoşuma gitti, facebookta paylaştım , banu – 472

81. Bu konu : ” Çin nüfus büyüklüğü hakkında yalan söylüyor ” çok güzel. Slm web sitesi süper ötesi hoşuma gitti, tebrikler , hatice – 474

82. Bu konu : ” Çin nüfus büyüklüğü hakkında yalan söylüyor ” çok güzel. Slm paylaşımınız yeminle güzel, twitter da paylaştım , emin – 458

83. merhaba arkadaşlar siteniz inan ki çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

84. Bu konu : ” Çin nüfus büyüklüğü hakkında yalan söylüyor ” çok güzel. Merhabalar paylaşımın vallaha billaha mükemmel, teraziye tıkladım , gaye – 36

85. Yalova merkezden ben ziya. Selam paylaşımın inanki ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 15-09-2021 15:56:20

86. Bu konu : ” Çin nüfus büyüklüğü hakkında yalan söylüyor ” çok güzel. Selamlar web siteniz yeminle ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , mehmet – 415

Write A Comment