Kategoriler
Genel

Çin Piramidinde Yabancı Baz Bulundu

tarafından Terrence Aym
27 Ekim 2011
itibaren BeforeItsNews İnternet sitesi

Resim yayınla

Dokuz üniversite bilim insanı, var olma hakkı olmayan devasa, tarih öncesi piramitte yukarı doğru boşluk bıraktı

Ülkelerinin kökeninin kadim gizemlerini inceleyen cesur Çinli araştırmacılardan oluşan bir ekip, 12.000 yıl önce, yıldızlararası bir yüce uzaylı ırkı, Kuzey ve orta Çin bölgelerinin çoğunu büyük Dünya üsleri olarak kullandığı kaçınılmaz sonuca vardı.

Resim yayınla

Yüzlerce garip piramit Çin'in parçalarını kapsıyor

Böyle bir temel, batı eyaletindeki Baigong Dağı'nın tepesine yakın duran şaşırtıcı piramit yapısı olabilir. Qinghai, Xianyang Piramidi.

Resim yayınla

Çin, uzaylı ziyaretlerinin efsanelerinin, mitlerinin ve hikayelerinin odak noktasıdır ve çoğu Xianyang piramidine odaklanmıştır.

Yerel köylüler uzak atalarının göklerde dolaşan ve piramidi iniş, yakıt ikmali ve ikmal yeri olarak kullanan büyük gök gemilerinden bahsettiklerini iddia ediyorlar.

Resim yayınla

Gerçek bir görüntü değil

ET kökenleri araştırıldı
Karasallara dair hipotez,

Çin Sosyal Bilimler Akademisi'nden bilim insanlarından ve araştırmacılardan Yang Ji, gazetecilere verdiği demeçte, "anlaşılabilir ve araştırmaya değer, ancak bunun doğru olup olmadığını kanıtlamak için (ancak) bilimsel araçların kullanılması gerekir."

Bilimsel keşif ekibi kabul ederken, tüm göstergeler uzaylıların dev yapıyı birincil Dünya üslerinden biri olarak kullandıklarıdır.

Resim yayınla

Top düzleştirildi – iniş gemilerini barındırmak için?

Anormal piramit, kırsal alanın yaklaşık 200 metre yukarısına yükselir – çevredeki alan gizemli borular, tuhaf eserler ve dünya dışı oranlar ve uçlarla doludur.

Çin’in devlet tarafından işletilen Xinhua ajansı, piramidi araştırmak ve bulgularını rapor etmek için dokuz kişilik bir ekip gönderdi.

Ekip keşfetti mağaralardan geçen borular ve yerin derinliklerinde yeryüzüne doğru eğimli… neye doğru?

Resim yayınla

Bilim ekibi çok sayıda tuhaf eser keşfetti

Ajans tersine şöyle diyor:

“Piramidin cephesinde üçgen şeklinde açıklıklar bulunan üç mağara var ve dağa ve yakınlardaki bir tuzlu su gölüne giden kırmızı renkli borularla dolu.”

Mağaraların üstünde, yükselen piramidin altındaki dağın içine gizemli bir şekilde uzanan düzinelerce boru – hepsi çeşitli çaplarda – var. Tüm borular, çevredeki kayaların rengiyle uyumlu, bulanık kırmızımsı kahverengi.

Resim yayınla

Kırık boru yere derinlemesine gider …?

Başka yerlerde, daha fazla boru, paramparça olan birçok yalan yere her yöne çöker.

Bazı borular tuzlu bir gölün kıyısını takip ederken, diğerleri suya batırır ve göl yatağının altına dalar.

Resim yayınla

'Uzaylı' eser boru parçalarından biri

Boruların amacı resmi olarak bilinmeyen olarak sınıflandırılmasına rağmen, bazı Çinli bilim adamları, yapının gerçekten ileri bir ileri karakol veya yıldız üssünün kalıntıları olduğu fikrine yöneliyorlar.

Piramit kompleksi, görünür olandan çok daha uzağa uzanır ve kanıtlar, su ve muhtemelen yakıt tedarik eden son derece teknolojik bir basınçlı boru ağını göstermektedir.

Resim yayınla

Piramit bölgesini kirleten garip eserler

Antik sitenin tarihi en azından MÖ 10.000 – ve belki de bundan iki kat daha yaşlı – hiçbir insan onu tasarlayamazdı, çünkü uzun zaman önce ciddi bir insan kültürü yoktu.

Qin JianwenDelingha hükümetinin tanıtım departmanı başkanı, bazı boru malzemelerinin parçalarının analiz için alındığını söylüyor.

Parçaların çoğunlukla silikon dioksit ve kalsiyum oksit olduğu bulunmuştur, ancak metalin yüzde sekizinden fazlası tespit edilememiştir.

Analizi yapan bir mühendis Liu Shaolin, "Silikon dioksit ve kalsiyum oksitin büyük içeriği, demir ve kumtaşı arasındaki uzun etkileşimin bir sonucudur, bu da boruların çok eski olması gerektiği anlamına gelir."

Kaç yaşında? Bazıları 12.000 yıl tahmin ediyor… belki çok, çok daha yaşlı.

Resim yayınla

Gizemle gizlenmiş gizem

Bu tür yapıların var olması Çin'in gayri resmi tarihine düzgün bir şekilde uyuyor – çoğu bilginlerin görmezden gelmeyi seçtiği bir tarih.

Bazı tarihçiler erken Çin kültürüne "gizemle sarılmış bir muamma" adını verdiler.

Çin'in eski günlerinin hikayeleri, Dünya'yı keşif için bir üs olarak kullanan yıldızlardan gelen "gökyüzü insanları" ve "tanrı-adamlar" hakkında hikayelerle doludur. Bu varlıklar, teknoloji, mühendislik, tarım ve evrenin karmaşık yapısının temellerini karşıladıkları ilkel insanlara öğretirken.

Yirminci Yüzyılın ilk yıllarında Avustralya'dan iki tüccar Çin'in merkezini geçti. Geniş düzlüklerde 100'den fazla piramit buldular. Yerliler iki adama piramitlerin çok yaşlı olduğunu söyledi – bazıları Çin'den çok daha yaşlı.

En eski imparatorların saltanatlarına tarihlenen diğer genç piramitler.

Bu yöneticiler genellikle Dünya gibi diğer gezegenlerde dünya dışı ve uygarlıklardan söz ediyordu. Bazı imparatorlar dahi döllerini yazdılar,

“Demir ejderhalarla Dünya'ya inen gökyüzünün oğullarından.”

"Skymen" – bazıları hala iddia – en eski piramitleri inşa etti.

Şaşırtıcı 'Dropa taşları' Çin uzaylı üslerine ipucu verebilir

Resim yayınla

12.000 yaşındaki birinden çeviri Dropa taşları:

"Dropas uçaklarındaki bulutlardan indi. Komşu halkların (Ham) erkekleri, kadınları ve çocukları güneş doğmadan on kez mağaralara saklandılar.

Sonunda Dropas'ın işaret dilini anladıklarında, yeni gelenlerin barışçıl niyetleri olduğunu fark ettiler … "
(Taşların üzerindeki dilden, onları başarıyla deşifre eden adam tarafından çevrildi, Dr. Tsum Um Nui.)

Büyük Xianyang Piramidi Dünya'nın ilkel halklarıyla etkileşime giren bir ya da daha fazla gelişmiş yarışa işaret eden birçok gizemli alandan yalnızca biridir.

Ünlü Dropa taşları ayrıca eski astronotlardan uzun Dünya ziyaretleri için güçlü kanıtlar sağlar.

Taşlar Chi Pu Tei 1938'de kasvetli ve rüzgârlı Baian-Kara-Ula sıradağlarına arkeolojik bir keşif başlattı. Bu seri Çin-Tibet sınırında oturuyor ve Dünya insanlarıyla karışan eski dünya dışı varlıklar hakkında birçok hikayeye ev sahipliği yapıyor.

Bilimsel ekip, geçmişte binlerce yıl önce ham ilkellerin yaşadığı neredeyse erişilemeyen bir dizi dağ mağarasını keşfederken, heyecan verici bir keşif yaptı: mağara duvarlarının bazıları Güneş Sisteminin sahnelerini gösteren piktogramlarla kaplandı.

Dahası, bu eski insanlar bir şekilde Dünya'yı, güneşi, Ay'ı ve kesişen çizgiler ve noktalarla bağlantılı çeşitli yıldızları gösteren göklerin bir haritasını oluşturmuşlardı.

Merakla, piktogram haritaları neredeyse eski ticaret yollarına veya kaşifler için bir kılavuza benziyor.

Diğer piktogramlar, başlarında yuvarlak kask benzeri kaseler bulunan zayıf varlıkları göstermektedir.

Resim yayınla

700'den fazla Dropa diskten biri bulundu

Ancak takımın heyecanı daha yeni başlıyordu.

Göklerin duvar resimleri olan mağaralardan birinde, kire yarı gömülü bir taş disk buldular.

Disk, merkezden kenara doğru çalışan yüzüne ustaca kesilmiş ince bir spiral oluğa sahipti. Buldukları disk yaklaşık dokuz inç çapında ve bir inç kalınlığının kabaca dörtte üçünü ölçüyor. Merkezin dörtte biri dörtte biri olan mükemmel bir deliği var.

Diski bulduklarında, Tei ekibine daha fazlasını istemesi talimatını verdi. Sonunda gerçek bir hazine kazdılar.

Bazıları bozulmamış, bazıları çatlamış veya parçalara ayrılmış toplam 716 disk bulundu.

Resim yayınla

Daha sonra yapılan incelemelerde, olukların içine oyulmuş gizemli hiyeroglif semboller bulunmuştur. Açıkçası disk bir tür ana bilgi birikimi içeriyordu.

Resim yayınla

Disklerden ikisi Dr. Tsum Um Nui deşifre etti

Ne yazık ki, potansiyel önemlerine rağmen, diskler ambalaj sandıklarında yıllarca durdu.

Bir müzenin tozlu depolama alanına gömülüp unutuldu. Tsum Um Nui kurtulan disklerin her birinden yazıyı kağıda kopyaladı.

Dr.Nui, 'Dropa taşlarını' deşifre etmeyi başardı
Bilinmeyen hiyeroglifler o kadar küçüktü ki onları sadece güçlü bir büyüteç yardımıyla okuyabiliyordu.

Eski dilleri deşifre etme konusunda uzman olan Nui, dili kırmak için aylarca özenle çalıştı. Sonunda başardı. Eğer dinlediyse, öğrendikleri dünyanın bilinen tarihini değiştirirdi. Birkaç kişi yaptı.

Taşlar, en az 12.000 yıl önce dünyanın unutmuş olduğu fantastik insanlar tarafından yazılmış inanılmaz bir hikaye kaydetti.

Diskler, Dropa dünyaya. Gezegeni keşifleri sırasında nasıl çöktükleri ve bilinmeyen yabancı bir dünya olan Dünya'da nasıl kesildi. Uzay araçları, daha sonra Himalayaların bir parçası olan Baian-Kara-Ula dağları olarak bilinen yerde bulunuyordu.

Sıkıntılı gezginler mağaralara sığındı – çok mağaralar Chi Pu Tei ve bilimsel keşif ekibi diskleri keşfetti.

"Dropas uçaklarındaki bulutlardan indi," dedi başka bir disk.

"Komşu halkların (Ham) erkekleri, kadınları ve çocukları güneş doğmadan on kez mağaralara saklandılar. Sonunda Dropas'ın işaret dilini anladıklarında, yeni gelenlerin barışçıl niyetleri olduğunu fark ettiler …"

Yine başka bir disk, uzaylıların şişkin kafalara ve solmuş bedenlere sahip olduklarını anlatıyor. İlk başta kabile, insanlar tuhaf varlıkları zarara uğratmadıklarını bulana kadar istilacıları öldürmek için avcılar gönderdi.

Bölgedeki köylüler hala ziyaretçiler hakkındaki efsanelerden geçiyor.

"Yıldızlardan geldi, çok uzun zaman önce."

Mümkün olduğu kadar çok diski deşifre ettikten sonra Nui, Çin Prehistorya Akademisi'nin tarihi keşfi hakkında bir makale yazdı.

Bunu yayınlamayı reddetti. Her ne kadar iyi belgelenmiş ve hileli olduğu sorusu olmasa da, derginin editörü Nui'ye, dünyanın bu tür bilgilerin bilinmesi için hazır olmadığını söyledi.

Mao yönetimindeki Çinli yetkililer de tepkileri konusunda oldukça açıktı. Doktorun makalesini Çin dışında yayınlamasını veya hatta Dropa taşlarından bahsetmesini yasaklıyorlar.

Düzene rağmen, Nui bilgileri bazı yakın meslektaşları ile paylaştı ve sonunda hikayenin bir kısmı dünyanın geri kalanına sızmayı başardı.

Rus bilim adamları Dropa soruşturmasına katıldı
Los Angeles Herald-Examiner, 26 Şubat 1967'de "Uzaydan Asya Taş Disklerinin Bilmecesi" isimli kitabını yayınladı:

ASYA TAŞ DİSKLERİNİN RIDDLE 'DIŞ MEKAN'DAN' 26 Şubat 1967 den AtlantisAmerica Web sitesi Los Angeles Herald-Examiner şunları söyledi: “Rus arkeologlar, Çin ve Tibet'i çevreleyen dağlarda bulunan binlerce yıllık taş disklerin dikkat çekici bir koleksiyonuna kafa karıştırıyorlar. Onları dünyevi deneyim açısından açıklamak o kadar zor ki, arkeologlar disklerin uzaydan gelmiş olma olasılığını göz ardı etmiyorlar. Sovyetler Birliği’nin yeni İngilizce dergisi Sputnik, “Taş Devri‘ gramofon kayıtları ”gibi toplam 716 diskin son yıllarda Bayan-Kara-Ula sıradağındaki mağaraları araştıran erkekler tarafından alındığını bildirdi. “Her diskin merkezi bir deliği ve kenara doğru uzanan düzensiz oluklar var, ancak raporda (oldukça ciddi olarak) bahçelerin sağlam parçalar olmadığını söylüyor. Bunların bir tür eski yazı oldukları düşünülüyor, ancak bilim adamları şimdiye kadar bunları deşifre edemediler. “Çinli arkeologlar, disklerin yaklaşık 12.000 yaşında olduğunu tahmin ediyorlar, ancak amaçlarını veya mağaralara nasıl geldiklerini açıklamaya çalışırken hiç ilerleme kaydetmediler. “Moskova laboratuvarındaki bazı diskleri inceleyen Ruslar, iki önemli keşif yaptığını iddia ediyorlar. Birincisi, disklerin belirli metal izleri – özellikle kobalt içermesidir. “Sputnik raporunun yazarı Vyacheslav Zaitsev'e göre ikinci keşif, kaya parçacıklarından arındırıldığında disklerin elektrik yükü taşıyormuş gibi titremeleri…” “Akıllı varlıkların 30 yılını kanıtlayan Zaitsev Uzaydan dünyayla temas etmiş, disklerin yüzyıllar önce 'bulutlardan inen küçük, zıplayan, sarı yüzlü erkeklerin' eski Çin efsanelerine madde verebileceğine inanıyor. “Bayan-Kara-Ula mağaralarının bazılarında” diye yazıyor, “arkeologlar ve spelaeologlar 12.000 yıllık mezar ve iskelet kalıntıları buldular. Kalıntılar devasa kafatası ve az gelişmiş iskeletlere sahip insanlara ait. ”“ “Mezarlık alanlarını keşfeden Çin seferleri soyu tükenmiş bir maymun türü bulduğunu bildirdi” diyor Zaitsev. “Ama bilindiği kadarıyla maymunlar birbirlerini mezarlara gömmez ya da taş disklere hiyeroglif semboller yazmazlar.”

Makale, bazılarını dikkatle inceleyen bazı Rus araştırmacılara odaklandı. Dropa taşları.

Moskova laboratuvarındaki bazı diskleri inceleyen Herald-Examiner, "Ruslar" yazdı, iki önemli keşif yaptığını iddia ediyor.

Birincisi, disklerin belirli metal izleri içermesidir; özellikle kobalt. İkincisi, özel bir pikap üzerine yerleştirildiğinde, içinden bir elektrik yükü geçiyormuş gibi alışılmadık bir ritimde uğultular.
Uzaydan gelen zeki varlıkların yeryüzü ile temas ettiğine dair kanıt toplamak için 30 yıl geçiren Rus Zaitsev, disklerin bulutlardan inen küçük, gösterişli, sarı yüzlü erkeklerin eski Çin efsanelerine madde verebileceğine inanıyor. yüzyıllar önce. "

İnanılmaz Eski Asya sanatı yabancı karşılaşmaları tasvir ediyor
Çin'in tarih öncesi uzaylı gemiler, uzaylı varlıklar ve uzaylılarla dolu.

Resim yayınla

Eski bir Çin rölyefi, "uçan adamları" korkutucu çobanları korkuturken kırsal kesimde bir olayı tasvir ediyor.

Eerily, eski sanatçı bugün UFO araştırmacılarının tam olarak ne kaydedeceğini kaydetti.

Bu, profesör tarafından yönetilen 1957'de antropologların bilimsel bir keşfi tarafından bulunan taş kabartmasının bir reprodüksiyonudur. Tsj'i Pen-Lai. Dikkat çekici bir rahatlama, Toengt'ing Gölü'ndeki Jotuo adasındaki eski bir labirentte keşfedildi.

Sefer 1957'de gerçekleşti.

Resim yayınla

Lolladoff disk plakası Yukarıda Nepal'de bulunmuş ve MÖ 10.000 civarında tarihlenmiştir.

Ortada bir daire şeklinde bir nesne ve bir varlık gibi görünen şeyin sağ altta bir uzaylıya benzediğine dikkat edin.

Resim yayınla

Tüm uzaylılar Çin'de kalmıyor
Japonya'dan gelen bu eski Asya parşömeni, pirinç tarlasının yakınında bulunan küçük bir uçan daire üzerinde gerçekleşen bir Japon tüccarı tasvir ediyor.

Geminin üstündeki yazılara dikkatlice bakın.

Sağdaki sütun Japon değil, tüccarın zanaatta gördüğü ve daha sonra bunları doğruluk için kaydırmaya ekleyen sanatçıya tarif edilen sembollerin bir temsilidir.

“Çin Piramidinde Yabancı Baz Bulundu” için 78 yanıt

Diyarbakır merkezden ben gaye. Selamın aleyküm web sitesi cidden çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 29-01-2020 16:11:37

Balıkesir merkezden ben Emine. Slm paylaşımın ciddiyim dikkat çekici, face de paylaştım 29-01-2020 16:12:40

Samsun merkezden ben gaye. Selam web sitesi inanılmaz dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 02-02-2020 13:32:24

Kayseri merkezden ben ali. selamun aleyküm paylaşımın süper ötesi dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 07-02-2020 00:57:42

Elazığ merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar web siten vallaha billaha hayran bıraktı, facebookta paylaştım 07-02-2020 21:29:59

Sakarya merkezden ben banu. Selam herkese sayfa vallaha billaha çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 09-02-2020 14:33:21

Niğde merkezden ben Gürbüz. Merhabalar paylaşımın vallaha billaha ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 10-02-2020 10:01:57

Adana merkezden ben ali. Merhaba paylaşım cidden dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 20-02-2020 07:24:45

Hatay merkezden ben ali. Merhabalar web sitesi süper ötesi hayran edici, teraziye tıkladım 21-02-2020 06:18:22

Bartın merkezden ben ahmet. Merhaba herkese siten inan ki ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 29-02-2020 19:59:55

Ankara merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm sayfanız vallaha billaha güzel, saolun 01-03-2020 16:11:27

İzmir merkezden ben ali. Selamlar web siten cidden dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 05-03-2020 05:48:56

Bartın merkezden ben mehmet. Selam herkese sayfan cidden mükemmel, face de paylaştım 14-03-2020 22:00:25

Gaziantep merkezden ben doruk. Selamın aleyküm paylaşım süper ötesi dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 18-03-2020 22:25:18

Sakarya merkezden ben elif yılmaz. Merhaba siten vallaha dikkat çekici, sağolun 31-03-2020 21:55:40

Isparta merkezden ben doruk. selam arkadaşlar web sitesi gerçekten çok iyi, sağolun 02-04-2020 15:19:48

İstanbul merkezden ben ahmet. Selam web siteniz ciddiyim dikkat çekici, teşekkürler 14-04-2020 14:04:47

Bilecik merkezden ben Emine. Slm web siten inan ki çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 16-04-2020 07:30:56

Siirt merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar sayfan ciddiyim güzel, tebrikler 23-04-2020 03:04:31

Bayburt merkezden ben banu. selamun aleyküm siten inanılmaz hayran bıraktı, saolun 26-04-2020 04:34:40

Niğde merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm web siten inanki çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 27-04-2020 15:25:47

Nevşehir merkezden ben Gürbüz. Selam web sitesi inanılmaz çok hoşuma gitti, şukuladım 04-05-2020 06:55:41

Kahramanmaraş merkezden ben ziya. Selamlar siteniz süper ötesi mükemmel, teşekkürler 04-05-2020 18:44:02

Kırıkkale merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar siten yeminle ilgi uyandırıcı, teşekkürler 05-05-2020 02:21:20

Mardin merkezden ben ahmet. Mrb web siteniz inanılmaz hoşuma gitti, twitter da paylaştım 11-05-2020 04:11:27

Adana merkezden ben Emine. selamun aleyküm paylaşım valla ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 11-05-2020 04:11:30

Mersin merkezden ben doruk. Slm paylaşım vallaha billaha mükemmel, teraziye tıkladım 11-05-2020 04:11:31

Osmaniye merkezden ben ziya. Selam sayfan harbiden çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 11-05-2020 04:14:20

Ordu merkezden ben Aylin. selamun aleyküm sayfanız yeminle çok güzel, teraziye tıkladım 11-05-2020 14:15:05

Amasya merkezden ben doruk. Merhabalar siteniz gerçekten hoşuma gitti, teraziye tıkladım 12-05-2020 22:40:10

Osmaniye merkezden ben Aylin. Selamlar siteniz gerçekten ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 12-06-2020 08:48:24

Giresun merkezden ben elif yılmaz. Selamın aleyküm paylaşımınız gerçekten mükemmel, saolun 21-06-2020 15:16:10

Bingöl merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm paylaşımın yeminle güzel, linkedinde paylaştım 29-06-2020 11:41:10

Nevşehir merkezden ben gaye. Selam herkese paylaşımınız vallaha hayran edici, teraziye tıkladım 14-07-2020 20:20:41

Sivas merkezden ben gaye. Selamın aleyküm web sitesi inanki çok güzel, twitter da paylaştım 15-07-2020 03:39:20

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir