Kategoriler
Genel

Çin, tıpkı anakaradaki gibi, Hong Kong’daki Tiananmen Meydanı katliamının bilgilerini silmeye çalışıyor. Bu, uzun vadeli planlarını devralmak ve özgürlüklerini yok etmek için başka bir adımdır.

SS A ile ilgili bir video hazırladım Çin’in Hong Kong’u devralmak için uzun vadeli planı

Ve arsa hızlanmaya devam ediyor.

İnsanların geçmiş hakkındaki bilgilerini almaya başladıklarında bir sonraki adım, günümüzün haberlerini kontrol etmektir.

Adanın dışından gelen iletişimler sınırlı, kontrollü veya kesintili hale gelirse şaşırmam.

Muhtemelen yabancıları dışarı itmeye başlayacaklar.

Ve eğer bu olursa, dikkatimiz dağılmışken büyük olasılıkla seçim zamanı olacaktır.

Bu benim son zamanlarda “güvenlik faturasını” geçtikten sonra yaptıkları diğer tüm hamleleri temel alan tahminim.

Bu da onları HKers üzerinde sıkıyönetim ve askeri harekâta açar.

“Çin, tıpkı anakaradaki gibi, Hong Kong’daki Tiananmen Meydanı katliamının bilgilerini silmeye çalışıyor. Bu, uzun vadeli planlarını devralmak ve özgürlüklerini yok etmek için başka bir adımdır.” için 11 yanıt

Muş merkezden ben ziya. selamun aleyküm paylaşımın vallaha çok güzel, face de paylaştım 07-07-2020 16:19:24

Niğde merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm sayfan ciddiyim dikkat çekici, şukuladım 07-07-2020 17:00:19

Karaman merkezden ben mehmet. Selam herkese paylaşım yeminle hoşuma gitti, sağolun 26-07-2020 21:43:43

Çankırı merkezden ben ziya. selam arkadaşlar sayfan gerçekten güzel, facebookta paylaştım 28-07-2020 08:58:27

Zonguldak merkezden ben banu. Selamın aleyküm bu web sitesi harbiden hoşuma gitti, saolun 31-07-2020 03:17:57

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir