Çin, tıpkı anakaradaki gibi, Hong Kong’daki Tiananmen Meydanı katliamının bilgilerini silmeye çalışıyor. Bu, uzun vadeli planlarını devralmak ve özgürlüklerini yok etmek için başka bir adımdır.

SS A ile ilgili bir video hazırladım Çin’in Hong Kong’u devralmak için uzun vadeli planı

Ve arsa hızlanmaya devam ediyor.

İnsanların geçmiş hakkındaki bilgilerini almaya başladıklarında bir sonraki adım, günümüzün haberlerini kontrol etmektir.

Adanın dışından gelen iletişimler sınırlı, kontrollü veya kesintili hale gelirse şaşırmam.

Muhtemelen yabancıları dışarı itmeye başlayacaklar.

Ve eğer bu olursa, dikkatimiz dağılmışken büyük olasılıkla seçim zamanı olacaktır.

Bu benim son zamanlarda “güvenlik faturasını” geçtikten sonra yaptıkları diğer tüm hamleleri temel alan tahminim.

Bu da onları HKers üzerinde sıkıyönetim ve askeri harekâta açar.

“Çin, tıpkı anakaradaki gibi, Hong Kong’daki Tiananmen Meydanı katliamının bilgilerini silmeye çalışıyor. Bu, uzun vadeli planlarını devralmak ve özgürlüklerini yok etmek için başka bir adımdır.” üzerine 31 yorum

1. Muş merkezden ben ziya. selamun aleyküm paylaşımın vallaha çok güzel, face de paylaştım 07-07-2020 16:19:24

2. Niğde merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm sayfan ciddiyim dikkat çekici, şukuladım 07-07-2020 17:00:19

3. Çankırı merkezden ben ziya. selam arkadaşlar sayfan gerçekten güzel, facebookta paylaştım 28-07-2020 08:58:27

4. Zonguldak merkezden ben banu. Selamın aleyküm bu web sitesi harbiden hoşuma gitti, saolun 31-07-2020 03:17:57

5. Çorum merkezden ben Emine. selam arkadaşlar web siten ciddiyim dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 06-08-2020 20:43:14

6. Ağrı merkezden ben ahmet. selam arkadaşlar web sitesi inan ki çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 22-08-2020 07:06:10

7. Bilecik merkezden ben ali. Merhabalar web siteniz yeminle çok hoşuma gitti, teşekkürler 23-09-2020 16:29:22

8. Tunceli merkezden ben ahmet. Merhaba herkese siteniz vallaha billaha hayran bıraktı, saolun 02-10-2020 11:25:20

9. Tekirdağ merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar paylaşımın yeminle çok iyi, linkedinde paylaştım 02-10-2020 11:25:25

10. Bartın merkezden ben ali. Merhaba herkese paylaşımınız cidden hoşuma gitti, teraziye tıkladım 02-10-2020 20:19:08

11. Gaziantep merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar web sitesi vallaha billaha ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 06-10-2020 14:47:16

12. Bu konu : ” Çin, tıpkı anakaradaki gibi, Hong Kong’daki Tiananmen Meydanı katliamının bilgilerini silmeye çalışıyor. Bu, uzun vadeli planlarını devralmak ve özgürlüklerini yok etmek için başka bir adımdır. ” çok güzel. Merhaba siten vallaha billaha dikkat çekici, teraziye tıkladım , ahmet – 138

13. Kırşehir dan kimler var. Çin, tıpkı anakaradaki gibi, Hong Kong’daki Tiananmen Meydanı katliamının bilgilerini silmeye çalışıyor. Bu, uzun vadeli planlarını devralmak ve özgürlüklerini yok etmek için başka bir adımdır. . Selam siten inan ki dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , gaye – 5

14. Bursa merkezden ben . Mrb bu web sitesi valla çok güzel, linkedinde paylaştım 29-10-2020 06:03:08

Yorum yapın