R / genZedong’da şu anki Çin Müslüman kampları hakkında sorular yazdım. Görünüşe göre hepsi bunun Batı propagandası olduğuna inanıyor ve hepsi uydurma. Bu doğru olabilir mi? Bu insanlara davranışlarından her zaman tiksinmişimdir. Sahte haberlerin kurbanı oldum mu yoksa bu gerçekten kamplar mı oluyor ve bu insanlar sadece inkar mı ediyor? Teşekkür ederim (İlk kez alt reddit’te bulundum ve gözlerimi bu kadar farklı bakış açısına ve fikirlere açtım) Bu aşamada hiçbirine inanmıyorum? Ayrıca bunun nasıl çürütüldüğüne dair sayısız bağlantı sağlandı ve sorum delicesine reddedildi !!!

Author

27 Comments

1. Kars merkezden ben doruk. Slm siteniz ciddiyim iyi, saolun 27-12-2020 19:20:13

2. Balıkesir dan kimler var. Çin toplama kampları . Slm paylaşımınız inanki ilgi uyandırıcı, saolun , doruk – 190

3. Bu konu : ” Çin toplama kampları ” çok güzel. selam arkadaşlar siten inanki iyi, teşekkürler , memo – 362

4. İzmir merkezden ben banu. Selam paylaşımınız valla çok hoşuma gitti, face de paylaştım 27-12-2020 19:33:16

5. İzmir dan kimler var. Çin toplama kampları . Mrb web siteniz cidden hoşuma gitti, facebookta paylaştım , gaye – 2

6. Gürbüz Reply

Rize merkezden ben Gürbüz. Selam herkese paylaşımınız süper ötesi güzel, facebookta paylaştım 01-01-2021 06:07:04

7. Giresun dan kimler var. Çin toplama kampları . Merhaba web siten inanılmaz hayran bıraktı, facebookta paylaştım , ali – 301

8. Sakarya merkezden ben Aylin. Slm siten yeminle çok güzel, şukuladım 05-01-2021 03:24:30

9. Slm paylaşımınız vallaha hayran bıraktı, teşekkürler

10. Siirt merkezden ben ali. Selamlar bu web sitesi valla dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 11-01-2021 18:40:03

11. Gürbüz Reply

Tekirdağ dan kimler var. Çin toplama kampları . merhaba arkadaşlar paylaşımın ciddiyim hayran bıraktı, sağolun , Gürbüz – 393

12. Bu konu : ” Çin toplama kampları ” çok güzel. Selam paylaşımınız gerçekten çok iyi, twitter da paylaştım , Aylin – 158

13. Bu konu : ” Çin toplama kampları ” çok güzel. selam arkadaşlar web siteniz cidden çok güzel, teraziye tıkladım , hatice – 446

14. Sakarya merkezden ben Emine. Selamlar sayfa inan ki hayran bıraktı, teraziye tıkladım 30-01-2021 06:01:06

15. selamun aleyküm paylaşımın valla çok güzel, facebookta paylaştım

16. Bu konu : ” Çin toplama kampları ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımın inan ki çok iyi, sağolun , ali – 219

17. Bu konu : ” Çin toplama kampları ” çok güzel. Selamlar paylaşımın yeminle güzel, teraziye tıkladım , Hasan – 25

18. Denizli dan kimler var. Çin toplama kampları . Selamın aleyküm bu web sitesi harbiden iyi, face de paylaştım , mehmet – 314

19. elif yılmaz Reply

Selam web siten gerçekten çok güzel, facebookta paylaştım

20. Bu konu : ” Çin toplama kampları ” çok güzel. Selam herkese sayfan inan ki güzel, şukuladım , ahmet – 1

21. Selamlar paylaşımın vallaha ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım

22. Bu konu : ” Çin toplama kampları ” çok güzel. Slm sayfa yeminle güzel, twitter da paylaştım , Gürbüz – 338

23. Kırklareli merkezden ben doruk. Mrb siteniz inan ki çok hoşuma gitti, face de paylaştım 15-04-2021 14:56:31

24. Osmaniye dan kimler var. Çin toplama kampları . merhaba arkadaşlar sayfanız ciddiyim dikkat çekici, teşekkürler , memo – 396

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link