Amerika Birleşik Devletleri ve onun 400.000.000 silahı Masonik Masonlar, ÇKP ve genel olarak tüm Yeni Dünya Düzeni için büyük bir engeldir.

Kendi hükümetimiz, ülkeye uyuşturucu pompalamak ve savaş çağındaki adamlarımızın büyük bir kısmını öldürmek için milyonlarca doları ve kartellerin kontrolünü kullandı.

ÇKP (İsrail ile birlikte), ortalama bir Amerikan vatandaşının aklını tamamen kıran kurumsal medya kuruluşlarımızın büyük bir kısmına sahiptir. Bu ülkedeki çoğu insan artık neyin gerçek olduğunu bile bilmiyor.

Sonra etrafınıza bakarsınız ve herkes formda değil, uyuşturucu kullanıyor, akıl hastası, çeşitli ahlaksızlıklara bağımlı, hiçbir amacı yok, cehennem modern Amerikalıların çoğu, özellikle de 30 yaşın altındakiler, hayatın anlamsız olduğuna inanıyor.

Şimdi, bu noktadan itibaren hayatın sürekli virüs tehdidi, “ev içi” terörizm, ırksal bölünme, cinsiyet ayrımı vb. Olduğunu kabul etmeye şartlandırılıyoruz. bizi bir iç savaşa hazırlıyor

Bilmiyorum sadece oynandığımıza dair içten bir his var ve oyunun sonu Amerika’nın ölümü.

Author

9 Comments

1. Bu konu : ” Çin ve BM’nin nihayetinde Amerika Birleşik Devletleri’ni soykırım yapmaya çalışacağını düşündüğüm için deli miyim? ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfa harbiden hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , banu – 267

2. Merhabalar web sitesi cidden dikkat çekici, facebookta paylaştım

3. Bu konu : ” Çin ve BM’nin nihayetinde Amerika Birleşik Devletleri’ni soykırım yapmaya çalışacağını düşündüğüm için deli miyim? ” çok güzel. Merhaba herkese siten gerçekten dikkatimi çekti, şukuladım , hatice – 147

4. Selamın aleyküm bu web sitesi cidden hayran bıraktı, face de paylaştım

5. selam arkadaşlar bu web sitesi inanki çok güzel, sosyal medyada paylaştım

6. Batman dan kimler var. Çin ve BM’nin nihayetinde Amerika Birleşik Devletleri’ni soykırım yapmaya çalışacağını düşündüğüm için deli miyim? . Selam herkese paylaşımın inanki çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 81

7. Artvin merkezden ben emin. Merhaba herkese web siten inanılmaz çok güzel, twitter da paylaştım 07-05-2021 01:14:44

8. Bu konu : ” Çin ve BM’nin nihayetinde Amerika Birleşik Devletleri’ni soykırım yapmaya çalışacağını düşündüğüm için deli miyim? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siteniz inanılmaz dikkat çekici, teraziye tıkladım , hatice – 327

9. Bu konu : ” Çin ve BM’nin nihayetinde Amerika Birleşik Devletleri’ni soykırım yapmaya çalışacağını düşündüğüm için deli miyim? ” çok güzel. Selam web siten cidden dikkat çekici, facebookta paylaştım , ali – 323

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link