Amerika Birleşik Devletleri ve onun 400.000.000 silahı Masonik Masonlar, ÇKP ve genel olarak tüm Yeni Dünya Düzeni için büyük bir engeldir.

Kendi hükümetimiz, ülkeye uyuşturucu pompalamak ve savaş çağındaki adamlarımızın büyük bir kısmını öldürmek için milyonlarca doları ve kartellerin kontrolünü kullandı.

ÇKP (İsrail ile birlikte), ortalama bir Amerikan vatandaşının aklını tamamen kıran kurumsal medya kuruluşlarımızın büyük bir kısmına sahiptir. Bu ülkedeki çoğu insan artık neyin gerçek olduğunu bile bilmiyor.

Sonra etrafınıza bakarsınız ve herkes formda değil, uyuşturucu kullanıyor, akıl hastası, çeşitli ahlaksızlıklara bağımlı, hiçbir amacı yok, cehennem modern Amerikalıların çoğu, özellikle de 30 yaşın altındakiler, hayatın anlamsız olduğuna inanıyor.

Şimdi, bu noktadan itibaren hayatın sürekli virüs tehdidi, “ev içi” terörizm, ırksal bölünme, cinsiyet ayrımı vb. Olduğunu kabul etmeye şartlandırılıyoruz. bizi bir iç savaşa hazırlıyor

Bilmiyorum sadece oynandığımıza dair içten bir his var ve oyunun sonu Amerika’nın ölümü.

Author

29 Comments

1. Bu konu : ” Çin ve BM’nin nihayetinde Amerika Birleşik Devletleri’ni soykırım yapmaya çalışacağını düşündüğüm için deli miyim? ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfa harbiden hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , banu – 267

2. Merhabalar web sitesi cidden dikkat çekici, facebookta paylaştım

3. Bu konu : ” Çin ve BM’nin nihayetinde Amerika Birleşik Devletleri’ni soykırım yapmaya çalışacağını düşündüğüm için deli miyim? ” çok güzel. Merhaba herkese siten gerçekten dikkatimi çekti, şukuladım , hatice – 147

4. Selamın aleyküm bu web sitesi cidden hayran bıraktı, face de paylaştım

5. selam arkadaşlar bu web sitesi inanki çok güzel, sosyal medyada paylaştım

6. Batman dan kimler var. Çin ve BM’nin nihayetinde Amerika Birleşik Devletleri’ni soykırım yapmaya çalışacağını düşündüğüm için deli miyim? . Selam herkese paylaşımın inanki çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 81

7. Artvin merkezden ben emin. Merhaba herkese web siten inanılmaz çok güzel, twitter da paylaştım 07-05-2021 01:14:44

8. Bu konu : ” Çin ve BM’nin nihayetinde Amerika Birleşik Devletleri’ni soykırım yapmaya çalışacağını düşündüğüm için deli miyim? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siteniz inanılmaz dikkat çekici, teraziye tıkladım , hatice – 327

9. Bu konu : ” Çin ve BM’nin nihayetinde Amerika Birleşik Devletleri’ni soykırım yapmaya çalışacağını düşündüğüm için deli miyim? ” çok güzel. Selam web siten cidden dikkat çekici, facebookta paylaştım , ali – 323

10. Bu konu : ” Çin ve BM’nin nihayetinde Amerika Birleşik Devletleri’ni soykırım yapmaya çalışacağını düşündüğüm için deli miyim? ” çok güzel. Mrb sayfanız vallaha billaha hayran bıraktı, twitter da paylaştım , – 250

11. elif yılmaz Reply

Afyon dan kimler var. Çin ve BM’nin nihayetinde Amerika Birleşik Devletleri’ni soykırım yapmaya çalışacağını düşündüğüm için deli miyim? . Merhabalar sayfan vallaha çok iyi, şukuladım , elif yılmaz – 376

12. elif yılmaz Reply

Eskişehir merkezden ben elif yılmaz. Merhaba herkese siteniz süper ötesi dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 22-05-2021 14:29:31

13. Bu konu : ” Çin ve BM’nin nihayetinde Amerika Birleşik Devletleri’ni soykırım yapmaya çalışacağını düşündüğüm için deli miyim? ” çok güzel. Merhabalar web siteniz inanılmaz ilgi uyandırıcı, sağolun , doruk – 474

14. Bu konu : ” Çin ve BM’nin nihayetinde Amerika Birleşik Devletleri’ni soykırım yapmaya çalışacağını düşündüğüm için deli miyim? ” çok güzel. Selamın aleyküm web siten inan ki hoşuma gitti, teşekkürler , hatice – 462

15. Gürbüz Reply

Slm sayfan inanki çok iyi, sosyal medyada paylaştım

16. Batman dan kimler var. Çin ve BM’nin nihayetinde Amerika Birleşik Devletleri’ni soykırım yapmaya çalışacağını düşündüğüm için deli miyim? . Selam herkese paylaşımın cidden çok iyi, şukuladım , gaye – 398

17. Bu konu : ” Çin ve BM’nin nihayetinde Amerika Birleşik Devletleri’ni soykırım yapmaya çalışacağını düşündüğüm için deli miyim? ” çok güzel. Slm paylaşımın yeminle dikkat çekici, şukuladım , Aylin – 434

18. Gürbüz Reply

Merhaba siten harbiden hoşuma gitti, teraziye tıkladım

19. Gürbüz Reply

Kilis dan kimler var. Çin ve BM’nin nihayetinde Amerika Birleşik Devletleri’ni soykırım yapmaya çalışacağını düşündüğüm için deli miyim? . merhaba arkadaşlar paylaşımınız cidden çok güzel, facebookta paylaştım , Gürbüz – 136

20. Hatay merkezden ben Hasan. Merhabalar web sitesi yeminle çok güzel, sosyal medyada paylaştım 18-06-2021 12:11:47

21. Kırşehir dan kimler var. Çin ve BM’nin nihayetinde Amerika Birleşik Devletleri’ni soykırım yapmaya çalışacağını düşündüğüm için deli miyim? . selam arkadaşlar web siteniz vallaha iyi, teşekkürler , ziya – 60

22. Erzincan dan kimler var. Çin ve BM’nin nihayetinde Amerika Birleşik Devletleri’ni soykırım yapmaya çalışacağını düşündüğüm için deli miyim? . selam arkadaşlar siten cidden çok hoşuma gitti, sağolun , Emine – 369

23. Erzurum merkezden ben emin. selam arkadaşlar paylaşımınız vallaha dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 27-06-2021 13:34:24

24. İzmir merkezden ben ziya. Selam bu web sitesi vallaha billaha dikkat çekici, linkedinde paylaştım 08-07-2021 01:41:00

25. Merhaba herkese web siteniz cidden hayran edici, facebookta paylaştım

26. Aydın dan kimler var. Çin ve BM’nin nihayetinde Amerika Birleşik Devletleri’ni soykırım yapmaya çalışacağını düşündüğüm için deli miyim? . Selamın aleyküm siteniz vallaha billaha iyi, teşekkürler , memo – 25

27. Van merkezden ben Gürbüz. Mrb sayfanız valla çok hoşuma gitti, face de paylaştım 15-07-2021 11:11:15

28. Şanlıurfa dan kimler var. Çin ve BM’nin nihayetinde Amerika Birleşik Devletleri’ni soykırım yapmaya çalışacağını düşündüğüm için deli miyim? . Mrb siten inanki mükemmel, saolun , Gürbüz – 328

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link