Çin ve ÇKP’nin her şeyi kontrol ettiği iddiaları nelerdir?

ÇKP’nin kötü olduğunu biliyorum ve buna karşıyım.
Ancak iddialar abartılı görünüyor. Amerika (& Batı genel olarak) DSÖ üzerinde daha fazla etkiye sahiptir, reddit ……….. Çin’in sahip olabileceğinden çok daha fazla.

Çin, reddit’te hisselerin küçük bir yüzdesine sahip.
Geri kalanı ezici bir şekilde batı fonlarından. DSÖ bile öncelikle Batı Siyonistleri tarafından finanse edilmektedir.

Ayrıca, bu, yaklaşan Dünya Savaşı’nı kolaylaştırmak için Çin’i şeytanlaştırmak için elit parazitlerin 4D satrancı gibi görünüyor.

ABD’yi her seviyede kontrol eden aynı derin devlet, Çin’i bir dereceye kadar en üst düzeyde kontrol ediyor.

3. Dünya Savaşı, Siyonistler 2. Dünya Savaşı’nda olduğu gibi her iki tarafı da oynadıkça hem Amerika’yı hem de Çin’i yok edecek.
Problem Tepki-Solüsyonu. Dünyadaki kaosla İsrail Pax-Judaica olarak düzen getirecek: Yeni Dünya Düzeni Dünya Bankası Dünya Hükümeti Küresel Para

“Çin ve ÇKP’nin her şeyi kontrol ettiği iddiaları nelerdir?” üzerine 71 yorum

1. Batman merkezden ben Emine. Selamlar bu web sitesi süper ötesi mükemmel, facebookta paylaştım 14-05-2020 08:18:15

2. Balıkesir merkezden ben Emine. Selamın aleyküm sayfanız yeminle hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 14-05-2020 10:11:51

3. Gümüşhane merkezden ben banu. merhaba arkadaşlar paylaşımın valla çok iyi, facebookta paylaştım 21-05-2020 06:15:43

4. Karaman merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm web sitesi harbiden mükemmel, şukuladım 30-06-2020 23:58:03

5. Konya merkezden ben doruk. Selamın aleyküm paylaşımınız süper ötesi ilgi uyandırıcı, teşekkürler 02-07-2020 21:10:22

6. Kocaeli merkezden ben Gürbüz. Slm paylaşımınız valla güzel, facebookta paylaştım 02-07-2020 22:08:42

7. Bitlis merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar web siten vallaha hoşuma gitti, face de paylaştım 03-07-2020 19:50:58

8. Zonguldak merkezden ben ahmet. Merhaba herkese siten gerçekten hoşuma gitti, teraziye tıkladım 16-07-2020 16:29:16

9. Adıyaman merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar bu web sitesi yeminle çok iyi, twitter da paylaştım 06-08-2020 01:05:44

10. Bursa merkezden ben doruk. Merhabalar paylaşımınız ciddiyim mükemmel, facebookta paylaştım 06-08-2020 20:43:20

11. Bartın merkezden ben elif yılmaz. Mrb paylaşım valla hoşuma gitti, teraziye tıkladım 12-08-2020 06:49:21

12. Elazığ merkezden ben gaye. selamun aleyküm sayfan süper ötesi çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 20-08-2020 03:36:56

13. Çanakkale dan kimler var. Çin ve ÇKP’nin her şeyi kontrol ettiği iddiaları nelerdir? . Selamın aleyküm web sitesi inanılmaz dikkatimi çekti, saolun , ziya – 277

14. Bilecik dan kimler var. Çin ve ÇKP’nin her şeyi kontrol ettiği iddiaları nelerdir? . Mrb web siten vallaha billaha iyi, sosyal medyada paylaştım , – 474

15. Bu konu : ” Çin ve ÇKP’nin her şeyi kontrol ettiği iddiaları nelerdir? ” çok güzel. Selamlar bu web sitesi cidden mükemmel, tebrikler , doruk – 207

16. Hakkari dan kimler var. Çin ve ÇKP’nin her şeyi kontrol ettiği iddiaları nelerdir? . Selamlar web siten vallaha billaha hoşuma gitti, sağolun , doruk – 257

17. Bu konu : ” Çin ve ÇKP’nin her şeyi kontrol ettiği iddiaları nelerdir? ” çok güzel. Selam herkese paylaşımın valla hayran edici, face de paylaştım , – 446

18. Bu konu : ” Çin ve ÇKP’nin her şeyi kontrol ettiği iddiaları nelerdir? ” çok güzel. Mrb paylaşımın ciddiyim çok hoşuma gitti, face de paylaştım , ahmet – 207

19. Trabzon dan kimler var. Çin ve ÇKP’nin her şeyi kontrol ettiği iddiaları nelerdir? . Slm paylaşımın harbiden güzel, linkedinde paylaştım , doruk – 110

20. Uşak dan kimler var. Çin ve ÇKP’nin her şeyi kontrol ettiği iddiaları nelerdir? . Mrb paylaşımınız valla mükemmel, teşekkürler , elif yılmaz – 392

21. Afyon merkezden ben Hasan. merhaba arkadaşlar web siteniz vallaha çok güzel, teşekkürler 15-12-2020 22:59:32

22. Nevşehir merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese sayfanız cidden hayran bıraktı, twitter da paylaştım 17-12-2020 16:10:05

23. Bu konu : ” Çin ve ÇKP’nin her şeyi kontrol ettiği iddiaları nelerdir? ” çok güzel. Merhabalar paylaşımınız vallaha billaha hayran edici, şukuladım , ahmet – 78

24. Osmaniye dan kimler var. Çin ve ÇKP’nin her şeyi kontrol ettiği iddiaları nelerdir? . Selamın aleyküm sayfanız inan ki hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 423

25. Kahramanmaraş dan kimler var. Çin ve ÇKP’nin her şeyi kontrol ettiği iddiaları nelerdir? . Selamlar paylaşımınız vallaha hayran bıraktı, facebookta paylaştım , ali – 394

26. Batman merkezden ben ali. selam arkadaşlar web siteniz ciddiyim hayran edici, tebrikler 02-01-2021 01:45:18

27. Çanakkale merkezden ben ali. Merhaba web siteniz inanılmaz hayran bıraktı, tebrikler 04-01-2021 12:49:12

28. Kahramanmaraş merkezden ben . Mrb bu web sitesi yeminle dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 17-01-2021 15:24:24

29. Bu konu : ” Çin ve ÇKP’nin her şeyi kontrol ettiği iddiaları nelerdir? ” çok güzel. Selam herkese paylaşımın yeminle hayran edici, face de paylaştım , Hasan – 448

ali için bir cevap yazın Cevabı iptal et

Lütfen Paylaşın !

close-link