Kategoriler
Genel

Çin ve ÇKP’nin her şeyi kontrol ettiği iddiaları nelerdir?

ÇKP’nin kötü olduğunu biliyorum ve buna karşıyım.
Ancak iddialar abartılı görünüyor. Amerika (& Batı genel olarak) DSÖ üzerinde daha fazla etkiye sahiptir, reddit ……….. Çin’in sahip olabileceğinden çok daha fazla.

Çin, reddit’te hisselerin küçük bir yüzdesine sahip.
Geri kalanı ezici bir şekilde batı fonlarından. DSÖ bile öncelikle Batı Siyonistleri tarafından finanse edilmektedir.

Ayrıca, bu, yaklaşan Dünya Savaşı’nı kolaylaştırmak için Çin’i şeytanlaştırmak için elit parazitlerin 4D satrancı gibi görünüyor.

ABD’yi her seviyede kontrol eden aynı derin devlet, Çin’i bir dereceye kadar en üst düzeyde kontrol ediyor.

3. Dünya Savaşı, Siyonistler 2. Dünya Savaşı’nda olduğu gibi her iki tarafı da oynadıkça hem Amerika’yı hem de Çin’i yok edecek.
Problem Tepki-Solüsyonu. Dünyadaki kaosla İsrail Pax-Judaica olarak düzen getirecek: Yeni Dünya Düzeni Dünya Bankası Dünya Hükümeti Küresel Para

“Çin ve ÇKP’nin her şeyi kontrol ettiği iddiaları nelerdir?” için 26 yanıt

Çanakkale merkezden ben ziya. Selam herkese paylaşım valla dikkatimi çekti, saolun 14-05-2020 08:07:29

Batman merkezden ben Emine. Selamlar bu web sitesi süper ötesi mükemmel, facebookta paylaştım 14-05-2020 08:18:15

Balıkesir merkezden ben Emine. Selamın aleyküm sayfanız yeminle hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 14-05-2020 10:11:51

Bingöl merkezden ben Aylin. selamun aleyküm sayfan vallaha hayran bıraktı, sağolun 15-05-2020 09:44:29

Gümüşhane merkezden ben banu. merhaba arkadaşlar paylaşımın valla çok iyi, facebookta paylaştım 21-05-2020 06:15:43

Karaman merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm web sitesi harbiden mükemmel, şukuladım 30-06-2020 23:58:03

Konya merkezden ben doruk. Selamın aleyküm paylaşımınız süper ötesi ilgi uyandırıcı, teşekkürler 02-07-2020 21:10:22

Malatya merkezden ben Gürbüz. Merhaba sayfan valla hayran edici, teşekkürler 02-07-2020 21:14:48

Aylin için bir cevap yazın Cevabı iptal et

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir