Çin ve hesap verebilirlik

Avustralya, Afrika, orta doğunun yarısı, Avrupa’nın yarısı Çin’den hesap verebilirlik çağrısında bulundu veya bir açıklama elde etmek, hesap verebilirliği kabul etmek veya doğrudan onları çağırmak için bazı adımlar attı. Hatta bazıları, en azından ifşa edilmeme konusunda kendilerini sorumlu tutacak küresel bir inisiyatif talep etti. Kendi medyamız CNN, Fox, MSN, OAN, Twitter’ın hepsi bir noktada çağrıda bulundu Başkanımız ve kongremiz bunu istedi

Yine de, Biden onunla birlikte olmak zorunda kaldığı her fırsatta tam tersi rotayı izledi ve ne kadar önemli olduklarını belirtti.

Bu tek başına kime oy verdiğin hakkında bilmen gereken her şeyi sana söylemeli

Dünyanın geri kalanına Çin konusunda katılamayan tek adam, yarınız oy verdi. İyi bir

“Çin ve hesap verebilirlik” üzerine 21 yorum

1. Bu konu : ” Çin ve hesap verebilirlik ” çok güzel. selamun aleyküm web siteniz vallaha billaha dikkatimi çekti, face de paylaştım , mehmet – 147

2. Karaman dan kimler var. Çin ve hesap verebilirlik . merhaba arkadaşlar sayfan inanki iyi, teşekkürler , memo – 80

3. Bu konu : ” Çin ve hesap verebilirlik ” çok güzel. Selamın aleyküm siten süper ötesi çok hoşuma gitti, sağolun , memo – 273

4. Kastamonu merkezden ben Aylin. selam arkadaşlar web sitesi vallaha güzel, saolun 05-01-2021 01:44:48

5. Batman merkezden ben hatice. selamun aleyküm paylaşım vallaha iyi, şukuladım 11-01-2021 18:45:34

6. Kırıkkale dan kimler var. Çin ve hesap verebilirlik . Merhaba herkese web siten süper ötesi dikkatimi çekti, face de paylaştım , gaye – 390

7. Bu konu : ” Çin ve hesap verebilirlik ” çok güzel. Merhaba herkese web siten süper ötesi hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 234

8. Bu konu : ” Çin ve hesap verebilirlik ” çok güzel. Selam herkese web siteniz inan ki mükemmel, teşekkürler , ahmet – 249

9. Muğla merkezden ben . selamun aleyküm web siten süper ötesi güzel, teşekkürler 26-01-2021 07:45:59

10. Tekirdağ merkezden ben Aylin. selam arkadaşlar web siteniz ciddiyim dikkatimi çekti, sağolun 28-01-2021 20:04:18

11. Siirt merkezden ben ziya. selamun aleyküm sayfa inanılmaz çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 29-01-2021 03:38:22

12. Osmaniye merkezden ben Hasan. Selamlar paylaşım inanılmaz ilgi uyandırıcı, saolun 02-02-2021 01:47:49

13. Osmaniye merkezden ben memo. Selamın aleyküm web siten vallaha çok hoşuma gitti, tebrikler 09-02-2021 20:14:49

14. Bingöl dan kimler var. Çin ve hesap verebilirlik . Merhaba web sitesi inanılmaz çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 399

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link