Buna göre hazırlanmanız akıllıca olacaktır.

• Başkan Biden, bir tür ekonomik şehvet yoluyla gizli bir Çin totaliter rejimine boyun eğerek Amerikan ulusunu kabul etmeye ve Çin tehdidini kontrol altına almaya çalışıyor.

• Başkan Biden, 100 milyon Amerikan vatandaşı ve askerinin hayatta kalmasını sağlamak için ulusun yerini alacak seçimi kazanmak üzere seçildi.

• Sosyo-ekonomik iklim, Batı toplumu için Jeopolitik küçümseme belirtileriyle doludur. Amerika’nın artık önemli miktarda düşmanı var.

• Bu savaş potansiyel olarak 15 yıl sürecek ve Amerika kaçınılmaz olarak yenilecek ve komünist bir ulusa dönüşecek.

•Taslak etkinleştirilecek ve zorunlu askerlik gerekecektir.

• Ülkeden kaçan kitlesel bir insan göçü olacak. Özellikle, kitlesel zulüm, toplama kampları, yeniden eğitim veya infaz yaşayacakları Hıristiyanlar.

•Birçok sivil Amerika için savaşmayacak, zorunlu askerlik nedeniyle büyük bir direniş olacak ve bu daha fazla sivil huzursuzluğa neden olacak, Amerika kendisini içten dışa parçalayacak.

• Çin, Amerikan kıyı şeridi savunmasında şimdiden birden fazla kırılma noktası tespit etti; Sahil güvenlik onları durduramayacak.

• Çin’in üssel insan gücüne, üstün eğitimine ve ayrıca gizli genetik modifikasyona ve “sadakat propagandası yürütme”nin yüksek durumlarına karşı, karada, havada ve gizli savaşta son derece ölümcül olacaklar.

• Rusya, potansiyel olarak Alaska üzerinden saldıracak veya doğrudan Başkan Trudeau ile adı geçmeyen ve gizli bir ittifaka Bering yapacak.

-Bu yazı 48 saat içinde silinecektir. –

Author

49 Comments

1. Amasya dan kimler var. Çin ve Rusya ile 2025 veya civarında savaşa gireceğiz, savaşın fısıltılarını duymaya başlayacağız. . Selamın aleyküm sayfan cidden güzel, saolun , Aylin – 364

2. Zonguldak dan kimler var. Çin ve Rusya ile 2025 veya civarında savaşa gireceğiz, savaşın fısıltılarını duymaya başlayacağız. . Merhaba herkese paylaşımın harbiden hayran edici, linkedinde paylaştım , emin – 456

3. Bu konu : ” Çin ve Rusya ile 2025 veya civarında savaşa gireceğiz, savaşın fısıltılarını duymaya başlayacağız. ” çok güzel. Merhaba herkese sayfa vallaha billaha hayran edici, saolun , banu – 103

4. Balıkesir merkezden ben emin. selamun aleyküm paylaşım inanki çok güzel, sağolun 17-07-2021 08:22:53

5. Kars dan kimler var. Çin ve Rusya ile 2025 veya civarında savaşa gireceğiz, savaşın fısıltılarını duymaya başlayacağız. . Selamın aleyküm siten gerçekten güzel, sosyal medyada paylaştım , hatice – 342

6. Kırklareli dan kimler var. Çin ve Rusya ile 2025 veya civarında savaşa gireceğiz, savaşın fısıltılarını duymaya başlayacağız. . Mrb siteniz cidden iyi, saolun , gaye – 261

7. Zonguldak merkezden ben ali. selam arkadaşlar siteniz inanılmaz dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 17-07-2021 08:25:47

8. Bu konu : ” Çin ve Rusya ile 2025 veya civarında savaşa gireceğiz, savaşın fısıltılarını duymaya başlayacağız. ” çok güzel. Mrb web siteniz vallaha hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , memo – 65

9. Merhaba herkese web sitesi gerçekten hayran bıraktı, tebrikler

10. Bu konu : ” Çin ve Rusya ile 2025 veya civarında savaşa gireceğiz, savaşın fısıltılarını duymaya başlayacağız. ” çok güzel. Mrb paylaşım vallaha billaha güzel, teşekkürler , Aylin – 367

11. Batman dan kimler var. Çin ve Rusya ile 2025 veya civarında savaşa gireceğiz, savaşın fısıltılarını duymaya başlayacağız. . Selamlar web siteniz inanki dikkat çekici, saolun , memo – 174

12. Merhaba sayfan yeminle güzel, twitter da paylaştım

13. Tokat dan kimler var. Çin ve Rusya ile 2025 veya civarında savaşa gireceğiz, savaşın fısıltılarını duymaya başlayacağız. . Selam bu web sitesi inanılmaz hayran bıraktı, saolun , emin – 382

14. Bu konu : ” Çin ve Rusya ile 2025 veya civarında savaşa gireceğiz, savaşın fısıltılarını duymaya başlayacağız. ” çok güzel. Mrb paylaşımın gerçekten hayran edici, sosyal medyada paylaştım , gaye – 111

15. Tokat dan kimler var. Çin ve Rusya ile 2025 veya civarında savaşa gireceğiz, savaşın fısıltılarını duymaya başlayacağız. . Slm sayfanız vallaha billaha çok güzel, sağolun , hatice – 334

16. Bu konu : ” Çin ve Rusya ile 2025 veya civarında savaşa gireceğiz, savaşın fısıltılarını duymaya başlayacağız. ” çok güzel. selam arkadaşlar siteniz valla ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , emin – 167

17. Bingöl merkezden ben ali. Selamın aleyküm bu web sitesi vallaha güzel, facebookta paylaştım 17-07-2021 08:50:14

18. Kırıkkale dan kimler var. Çin ve Rusya ile 2025 veya civarında savaşa gireceğiz, savaşın fısıltılarını duymaya başlayacağız. . Mrb web sitesi harbiden iyi, linkedinde paylaştım , mehmet – 325

19. Iğdır merkezden ben Aylin. Selam bu web sitesi yeminle dikkat çekici, şukuladım 17-07-2021 09:00:13

20. Bu konu : ” Çin ve Rusya ile 2025 veya civarında savaşa gireceğiz, savaşın fısıltılarını duymaya başlayacağız. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımın vallaha dikkatimi çekti, face de paylaştım , doruk – 465

21. Selamın aleyküm paylaşım süper ötesi dikkatimi çekti, teraziye tıkladım

22. Bu konu : ” Çin ve Rusya ile 2025 veya civarında savaşa gireceğiz, savaşın fısıltılarını duymaya başlayacağız. ” çok güzel. Merhaba paylaşım vallaha çok hoşuma gitti, saolun , emin – 293

23. Selamın aleyküm bu web sitesi vallaha billaha güzel, twitter da paylaştım

24. Bu konu : ” Çin ve Rusya ile 2025 veya civarında savaşa gireceğiz, savaşın fısıltılarını duymaya başlayacağız. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımın yeminle hayran bıraktı, saolun , ali – 125

25. Yalova merkezden ben ali. selamun aleyküm paylaşım valla hoşuma gitti, tebrikler 17-07-2021 09:07:33

26. elif yılmaz Reply

Muğla merkezden ben elif yılmaz. Merhaba herkese bu web sitesi cidden çok güzel, saolun 17-07-2021 09:12:54

27. selamun aleyküm bu web sitesi yeminle iyi, linkedinde paylaştım

28. Gümüşhane dan kimler var. Çin ve Rusya ile 2025 veya civarında savaşa gireceğiz, savaşın fısıltılarını duymaya başlayacağız. . Merhaba herkese siteniz inanılmaz güzel, teşekkürler , emin – 464

29. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Çin ve Rusya ile 2025 veya civarında savaşa gireceğiz, savaşın fısıltılarını duymaya başlayacağız. ” çok güzel. Merhaba herkese siteniz valla hayran edici, teşekkürler , elif yılmaz – 472

30. Mardin dan kimler var. Çin ve Rusya ile 2025 veya civarında savaşa gireceğiz, savaşın fısıltılarını duymaya başlayacağız. . Merhaba siteniz inan ki hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 424

31. Bu konu : ” Çin ve Rusya ile 2025 veya civarında savaşa gireceğiz, savaşın fısıltılarını duymaya başlayacağız. ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşım yeminle mükemmel, linkedinde paylaştım , ali – 121

32. merhaba arkadaşlar sayfanız harbiden mükemmel, face de paylaştım

33. Uşak merkezden ben ahmet. selamun aleyküm siten ciddiyim çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 28-07-2021 12:31:49

34. Bu konu : ” Çin ve Rusya ile 2025 veya civarında savaşa gireceğiz, savaşın fısıltılarını duymaya başlayacağız. ” çok güzel. Selamlar web siten valla çok hoşuma gitti, tebrikler , hatice – 319

35. Selamın aleyküm web siteniz süper ötesi hayran edici, sağolun

36. Artvin dan kimler var. Çin ve Rusya ile 2025 veya civarında savaşa gireceğiz, savaşın fısıltılarını duymaya başlayacağız. . Mrb paylaşımınız inanılmaz iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 17

37. Eskişehir dan kimler var. Çin ve Rusya ile 2025 veya civarında savaşa gireceğiz, savaşın fısıltılarını duymaya başlayacağız. . Selam web sitesi harbiden hayran edici, teşekkürler , mehmet – 225

38. Bu konu : ” Çin ve Rusya ile 2025 veya civarında savaşa gireceğiz, savaşın fısıltılarını duymaya başlayacağız. ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfanız valla hayran bıraktı, face de paylaştım , emin – 499

39. Çorum dan kimler var. Çin ve Rusya ile 2025 veya civarında savaşa gireceğiz, savaşın fısıltılarını duymaya başlayacağız. . Merhaba web sitesi gerçekten dikkatimi çekti, face de paylaştım , memo – 467

40. Uşak merkezden ben banu. Selam herkese bu web sitesi gerçekten güzel, teşekkürler 14-08-2021 09:53:03

41. Erzurum dan kimler var. Çin ve Rusya ile 2025 veya civarında savaşa gireceğiz, savaşın fısıltılarını duymaya başlayacağız. . Merhaba herkese bu web sitesi inan ki çok iyi, tebrikler , mehmet – 387

42. Merhaba herkese paylaşımın gerçekten ilgi uyandırıcı, sağolun

43. Muş dan kimler var. Çin ve Rusya ile 2025 veya civarında savaşa gireceğiz, savaşın fısıltılarını duymaya başlayacağız. . selamun aleyküm bu web sitesi inanılmaz dikkat çekici, face de paylaştım , Hasan – 474

44. Kırıkkale merkezden ben Aylin. selam arkadaşlar sayfan süper ötesi mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 01-09-2021 15:16:59

45. İstanbul merkezden ben banu. merhaba arkadaşlar bu web sitesi harbiden hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 15-09-2021 06:47:23

46. Isparta dan kimler var. Çin ve Rusya ile 2025 veya civarında savaşa gireceğiz, savaşın fısıltılarını duymaya başlayacağız. . Selam herkese sayfa vallaha hayran edici, sağolun , ziya – 250

Write A Comment