Kategoriler
Genel

Çin ve Rusya ile savaşa mı gidiyorsunuz?

Bilmiyorum, ancak önümüzdeki yıllarda bu aşağıdaki yollarla olabilir:

1. Tayvan Cumhurbaşkanı Choi, ABD veya İsrail tarafından suikaste kurban gitti ve CCCP’yi suçladı. Ortaya çıkan öfke, Tayvanlıların güçlenmesine neden oluyor ve Çinliler, profesyonel Çinli şirketler veya işletmeler için çalışan insanlar, KMT yetkilileri, ılımlılar ve temelde bu insanları ve tanıdıklarını öldürmeyen herkese karşı büyük bir ölüm tasfiyesi sipariş etmeye devam ediyorlar. . (Ebeveynler, iş ortakları vb.) Kontrol etmenin basit bir yolu kimlik kartınızı kontrol etmektir, eğer etnik kökeniniz Şangay veya Pekin gibi bir şeyse sizi öldürürler. Kanlı devrimde 10.5 milyon kişi öldü ve Pekin’i ABD ile savaşa girmeye teşvik etti.

2. ABD, İngiltere ve İsrail tarafından yönetilen Kanlı Devrim, sahte Lam olarak Çin’in rızasını alarak yönetici Lam’ı deviriyor. Yeni geçici şartlar, Çin karşıtı “muhafazakarlar, polis ve eski rejimin diğer sivil koğuşları, ılımlı yanlısı demokrasi insanları ya da bunların tanıdıklarının yılda 4 milyon kişinin öldürüldüğünü duyurdu. PLA, soykırım yapıldıktan sonra HK’ye fırtına yapıyor ve 30000 devrimciyi öldürüyor ve tüm devrimci liderler toplama kamplarına sürüklendi. Çin ve ABD ile ani kriz katılımı.

İkinci Dünya Savaşı’nda eğlenceye katılan Rusya, Meksika ve Venezüella’yı ve gerçek bir komünist devrim ve Amerikan soykırımı tehdidinin hala içinde olduğunu unutmayın.

Dahi 1 taşta 3 kuş öldürmeyi planlıyor.

“Çin ve Rusya ile savaşa mı gidiyorsunuz?” için 22 yanıt

Tokat merkezden ben Aylin. Selam siten vallaha dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 12-04-2020 20:25:45

Bursa merkezden ben Aylin. Merhabalar web sitesi valla güzel, teraziye tıkladım 21-04-2020 12:25:43

Siirt merkezden ben ziya. Mrb paylaşımınız yeminle çok hoşuma gitti, teşekkürler 22-04-2020 04:52:17

Kars merkezden ben ziya. Mrb siteniz cidden dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 23-04-2020 04:55:49

Adıyaman merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm bu web sitesi vallaha billaha dikkatimi çekti, saolun 26-04-2020 14:51:21

Niğde merkezden ben Aylin. Slm sayfanız inanki hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 14-05-2020 08:46:01

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir