Çin Virüsünün İngiliz Virüs Mutasyonu, seçkinlerin nüfusa zorunlu Aşıları zorlamak için gerekçe olarak kullanılacaktır.

Aşı Pasaportlarının yolda olduğunu zaten biliyoruz.

Ancak henüz zorunlu değil.

Reddit’in uyanık Solcuları ve MSM bize Virüs’ün sınırları olmadığını ve sınırları kapatmanın ırkçı olduğunu söylediler. Öyleyse neden Avrupa Birleşik Krallık sınırlarını kapatmak için bu kadar hızlı? COVID-19’un ortaya çıktığı Çin sınırlarını kapatmanın ırkçı olduğu söylendi. Yine de burada Birleşik Krallık halkına sessizce acı çektiriyoruz. Yine de Çin Virüsü meydana geldiğinde, Çin acı çekiyor diye hepimizin acı çekmesi gerektiği söylendi. Neden bu ani değişim? Orijinal Çin Virüsünün bu sözüm ona yeni İngiliz Virüs mutasyonundan sokaklara kimse ölmüyor. Bize Lockdown Society’ye ihtiyacımız olduğu söylendi çünkü insanlar Çin sokaklarında ölüyorlardı. Yine de bu videoların hepsi İnternet’ten sihirli bir şekilde kayboldu.

İlgisiz bir sorun nedeniyle onu görmeye gittiğimde doktoruma Çin Virüsü ile şansımı denemeyi ve ardından% 99,75 hayatta kalma oranı için Aşıyı almayı tercih ettiğimi söyledim. Ve eğer ondan ölen o% 0,15 isem, ondan ölürüm. Biz ölümsüz değiliz. Hepimiz bir şey yüzünden öleceğiz. Ve ben HIV’in Yanlış Pozitiflerinin keşfedildiği ve rastgele Yüz Felci vakalarının bulunduğu bu yeni Aşıya güvenmiyorum. Siktir et.

“Çin Virüsünün İngiliz Virüs Mutasyonu, seçkinlerin nüfusa zorunlu Aşıları zorlamak için gerekçe olarak kullanılacaktır.” üzerine 22 yorum

1. Bu konu : ” Çin Virüsünün İngiliz Virüs Mutasyonu, seçkinlerin nüfusa zorunlu Aşıları zorlamak için gerekçe olarak kullanılacaktır. ” çok güzel. Mrb web siten cidden dikkatimi çekti, face de paylaştım , Aylin – 388

2. İstanbul merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar siteniz inanılmaz dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 22-12-2020 02:17:15

3. Bu konu : ” Çin Virüsünün İngiliz Virüs Mutasyonu, seçkinlerin nüfusa zorunlu Aşıları zorlamak için gerekçe olarak kullanılacaktır. ” çok güzel. Merhaba herkese web siten yeminle dikkatimi çekti, teşekkürler , Emine – 201

4. Elazığ merkezden ben elif yılmaz. Selamlar paylaşımın gerçekten mükemmel, facebookta paylaştım 24-12-2020 18:17:20

5. Bu konu : ” Çin Virüsünün İngiliz Virüs Mutasyonu, seçkinlerin nüfusa zorunlu Aşıları zorlamak için gerekçe olarak kullanılacaktır. ” çok güzel. Selam herkese web siten ciddiyim iyi, teşekkürler , memo – 342

6. Isparta merkezden ben ali. Mrb sayfa ciddiyim hoşuma gitti, teraziye tıkladım 01-01-2021 15:37:10

7. Bu konu : ” Çin Virüsünün İngiliz Virüs Mutasyonu, seçkinlerin nüfusa zorunlu Aşıları zorlamak için gerekçe olarak kullanılacaktır. ” çok güzel. Selam web siten süper ötesi iyi, teşekkürler , Aylin – 1

8. Muş merkezden ben elif yılmaz. Slm sayfan vallaha billaha çok güzel, şukuladım 16-01-2021 18:53:46

9. Bartın dan kimler var. Çin Virüsünün İngiliz Virüs Mutasyonu, seçkinlerin nüfusa zorunlu Aşıları zorlamak için gerekçe olarak kullanılacaktır. . Selamlar paylaşımınız valla hayran edici, şukuladım , ahmet – 423

10. Bu konu : ” Çin Virüsünün İngiliz Virüs Mutasyonu, seçkinlerin nüfusa zorunlu Aşıları zorlamak için gerekçe olarak kullanılacaktır. ” çok güzel. Selamın aleyküm siten cidden çok güzel, tebrikler , Hasan – 369

11. Bu konu : ” Çin Virüsünün İngiliz Virüs Mutasyonu, seçkinlerin nüfusa zorunlu Aşıları zorlamak için gerekçe olarak kullanılacaktır. ” çok güzel. Selamın aleyküm siteniz gerçekten mükemmel, sağolun , doruk – 194

12. Malatya merkezden ben gaye. selam arkadaşlar siteniz inanki dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 01-02-2021 05:07:32

13. Şanlıurfa merkezden ben hatice. Mrb web sitesi inanki dikkatimi çekti, şukuladım 04-02-2021 21:26:50

14. Muş dan kimler var. Çin Virüsünün İngiliz Virüs Mutasyonu, seçkinlerin nüfusa zorunlu Aşıları zorlamak için gerekçe olarak kullanılacaktır. . Selam herkese paylaşımınız inanılmaz hoşuma gitti, tebrikler , gaye – 266

15. Malatya dan kimler var. Çin Virüsünün İngiliz Virüs Mutasyonu, seçkinlerin nüfusa zorunlu Aşıları zorlamak için gerekçe olarak kullanılacaktır. . selam arkadaşlar siten gerçekten çok iyi, sağolun , mehmet – 53

16. Bu konu : ” Çin Virüsünün İngiliz Virüs Mutasyonu, seçkinlerin nüfusa zorunlu Aşıları zorlamak için gerekçe olarak kullanılacaktır. ” çok güzel. Selamın aleyküm siten inan ki hoşuma gitti, sağolun , mehmet – 382

17. Bu konu : ” Çin Virüsünün İngiliz Virüs Mutasyonu, seçkinlerin nüfusa zorunlu Aşıları zorlamak için gerekçe olarak kullanılacaktır. ” çok güzel. Selam herkese sayfa vallaha billaha ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , Hasan – 15

18. Samsun dan kimler var. Çin Virüsünün İngiliz Virüs Mutasyonu, seçkinlerin nüfusa zorunlu Aşıları zorlamak için gerekçe olarak kullanılacaktır. . selamun aleyküm sayfanız gerçekten hayran edici, tebrikler , hatice – 138

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link