Bir SEA (Güney Doğu Asya) sakini olarak, bu ve “bir sonraki küresel olaya” yol açabilecek pek çok olay hakkında gerçekten endişeliyim. Şimdi Myanmar’a ve BM’nin bu konudaki tepkisinin ne kadar “yavaş” olduğuna bir göz atalım. Dahası, dünyanın gücünün Asya’ya kaydırıldığının bir kanıtı, artık batı “Dünya Barışı” nı içerecek herhangi bir politika dayatamıyor. Evet kardeşim, yakın gelecekte kendini davaya katılmaya hazırla, çünkü hiçbiri ya da hiçbir şey hepsini durduramaz.

Author

29 Comments

1. Diyarbakır dan kimler var. Çin yakın gelecekte Tayvan ve Güney Çin Denizi’ni ele geçirebilir mi? . Selam herkese paylaşımın inanki çok hoşuma gitti, teşekkürler , gaye – 383

2. Zonguldak dan kimler var. Çin yakın gelecekte Tayvan ve Güney Çin Denizi’ni ele geçirebilir mi? . Selam sayfan inan ki çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 104

3. Balıkesir merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar web sitesi inanki hayran bıraktı, teşekkürler 11-04-2021 15:40:24

4. Konya merkezden ben ali. selam arkadaşlar bu web sitesi valla güzel, teraziye tıkladım 11-04-2021 16:00:30

5. Bu konu : ” Çin yakın gelecekte Tayvan ve Güney Çin Denizi’ni ele geçirebilir mi? ” çok güzel. Slm sayfan inanki hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , gaye – 380

6. Adıyaman merkezden ben . Mrb bu web sitesi süper ötesi hayran edici, tebrikler 16-04-2021 16:38:45

7. Selamın aleyküm bu web sitesi ciddiyim hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

8. Merhaba siten harbiden mükemmel, linkedinde paylaştım

9. Iğdır merkezden ben ali. Selamlar sayfan ciddiyim dikkat çekici, teşekkürler 19-04-2021 07:26:27

10. Bu konu : ” Çin yakın gelecekte Tayvan ve Güney Çin Denizi’ni ele geçirebilir mi? ” çok güzel. Selam sayfa süper ötesi hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 479

11. Merhaba bu web sitesi gerçekten dikkat çekici, tebrikler

12. Gürbüz Reply

Osmaniye merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar siten cidden iyi, twitter da paylaştım 05-05-2021 09:58:17

13. İzmir merkezden ben Aylin. selam arkadaşlar siten vallaha billaha mükemmel, sosyal medyada paylaştım 05-05-2021 21:55:45

14. Bursa dan kimler var. Çin yakın gelecekte Tayvan ve Güney Çin Denizi’ni ele geçirebilir mi? . merhaba arkadaşlar siten valla mükemmel, face de paylaştım , banu – 303

15. Bu konu : ” Çin yakın gelecekte Tayvan ve Güney Çin Denizi’ni ele geçirebilir mi? ” çok güzel. Merhaba paylaşımınız cidden hayran edici, face de paylaştım , – 92

16. Sakarya dan kimler var. Çin yakın gelecekte Tayvan ve Güney Çin Denizi’ni ele geçirebilir mi? . Mrb web siten cidden ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , banu – 150

17. Bu konu : ” Çin yakın gelecekte Tayvan ve Güney Çin Denizi’ni ele geçirebilir mi? ” çok güzel. Selamlar paylaşımınız süper ötesi çok güzel, sağolun , memo – 426

18. Bu konu : ” Çin yakın gelecekte Tayvan ve Güney Çin Denizi’ni ele geçirebilir mi? ” çok güzel. Merhaba herkese sayfa vallaha billaha dikkatimi çekti, face de paylaştım , – 170

19. Selamlar siteniz inanki iyi, sosyal medyada paylaştım

20. Selam herkese siteniz inanılmaz hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum

21. Aksaray dan kimler var. Çin yakın gelecekte Tayvan ve Güney Çin Denizi’ni ele geçirebilir mi? . merhaba arkadaşlar siteniz vallaha billaha dikkat çekici, sağolun , ahmet – 14

22. Ağrı dan kimler var. Çin yakın gelecekte Tayvan ve Güney Çin Denizi’ni ele geçirebilir mi? . Selam herkese web siteniz vallaha billaha çok iyi, teşekkürler , emin – 373

23. Bu konu : ” Çin yakın gelecekte Tayvan ve Güney Çin Denizi’ni ele geçirebilir mi? ” çok güzel. Selam herkese paylaşımınız valla hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 58

24. Bolu merkezden ben memo. Merhaba siten gerçekten çok güzel, sosyal medyada paylaştım 09-07-2021 22:33:46

25. Tunceli merkezden ben gaye. Selamın aleyküm sayfan inan ki ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 10-07-2021 00:47:27

26. Iğdır merkezden ben ali. Merhaba sayfan inanki çok iyi, face de paylaştım 15-07-2021 11:16:30

27. Bu konu : ” Çin yakın gelecekte Tayvan ve Güney Çin Denizi’ni ele geçirebilir mi? ” çok güzel. Slm web sitesi cidden iyi, saolun , hatice – 159

28. Afyon merkezden ben Emine. Selamın aleyküm paylaşım yeminle çok güzel, teşekkürler 26-07-2021 07:21:51

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link