Çin’deki bu kadar düşük rakamlar bir anlam ifade etmiyor. Tüm dünya koruyucu önlemler alırken bile, bizden bu koruyucu önlemlerin yalnızca Çin’de kurallara uyan kararlı bir nüfusa sahip oldukları için işe yaradığına inanmamız isteniyor. Bu 1,2 milyar insana uyarlayabileceğiniz gerçek bir hikaye değil.

İki mantıksal olasılıkla başbaşa kaldım. En kolayı, sayılar hakkında yalan söylüyorlar ve tüm bilgileri gizliyorlar. Bu gün ve çağda zor olan, anlatıda parmakları işaret eden birden fazla organizasyona ve tutarsızlıklara sahip olacaksınız.

İkinci olasılık, yaşlı nüfuslarını salgından bir yıl önce aşıladılar. Bunu görülmeden yapmanın tek yolu, 2019 veya daha önceki yıllardaki yıllık grip aşısıdır.

Kontrol ettim ve dünya sağlık organizasyonuna göre 2019 Çin’de gerçekten büyük bir grip aşısı kampanyası vardı. İnfluenza aşısına bir covid 19 aşısı eklemek tespit edilemeyecektir. Sonuçta, içinde biraz sıvı olan bir atış. Onu yöneten doktorlar bile içinde ne olduğunu bilemezler.

Sadece aşı üretim tesislerindekileri bilebilir. Çok sınırlı sayıda.

Rekor sürede iki aşı üretmeleri de ilginç.

Sadece bu sabah düşünceler.

Author

22 Comments

1. Bu konu : ” Çin’de Covid 19 vakaları hala mantıklı değil ” çok güzel. Merhaba web sitesi süper ötesi çok hoşuma gitti, tebrikler , hatice – 22

2. Bu konu : ” Çin’de Covid 19 vakaları hala mantıklı değil ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımınız ciddiyim hayran edici, teraziye tıkladım , ahmet – 106

3. Selam web sitesi vallaha billaha dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım

4. Kütahya dan kimler var. Çin’de Covid 19 vakaları hala mantıklı değil . Selamın aleyküm sayfanız harbiden çok hoşuma gitti, şukuladım , hatice – 488

5. Selam paylaşım inan ki dikkatimi çekti, twitter da paylaştım

6. Merhaba web siteniz yeminle güzel, facebookta paylaştım

7. Bingöl dan kimler var. Çin’de Covid 19 vakaları hala mantıklı değil . Selamın aleyküm siten inan ki dikkatimi çekti, şukuladım , memo – 254

8. Bu konu : ” Çin’de Covid 19 vakaları hala mantıklı değil ” çok güzel. Merhaba sayfan valla çok iyi, tebrikler , ahmet – 426

9. Kilis dan kimler var. Çin’de Covid 19 vakaları hala mantıklı değil . Mrb sayfan valla dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , ali – 56

10. Niğde merkezden ben . Mrb sayfanız valla iyi, teşekkürler 01-03-2021 06:38:59

11. Konya dan kimler var. Çin’de Covid 19 vakaları hala mantıklı değil . Merhaba herkese paylaşım vallaha billaha dikkat çekici, twitter da paylaştım , mehmet – 185

12. Bu konu : ” Çin’de Covid 19 vakaları hala mantıklı değil ” çok güzel. Merhabalar sayfa inan ki dikkat çekici, linkedinde paylaştım , Hasan – 114

13. Bu konu : ” Çin’de Covid 19 vakaları hala mantıklı değil ” çok güzel. Selamlar web sitesi cidden çok güzel, facebookta paylaştım , banu – 492

14. Bu konu : ” Çin’de Covid 19 vakaları hala mantıklı değil ” çok güzel. Selam herkese paylaşımınız gerçekten hoşuma gitti, face de paylaştım , ali – 70

15. Aydın dan kimler var. Çin’de Covid 19 vakaları hala mantıklı değil . merhaba arkadaşlar paylaşımınız süper ötesi mükemmel, linkedinde paylaştım , Hasan – 151

16. Antalya dan kimler var. Çin’de Covid 19 vakaları hala mantıklı değil . Selamlar sayfan cidden iyi, sağolun , ziya – 284

17. Merhabalar siten ciddiyim çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım

18. Kütahya merkezden ben ahmet. Merhaba herkese web siten yeminle hayran bıraktı, facebookta paylaştım 02-05-2021 05:18:22

19. Kırşehir dan kimler var. Çin’de Covid 19 vakaları hala mantıklı değil . Merhabalar bu web sitesi yeminle çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 409

20. Selamlar paylaşımın inan ki çok güzel, face de paylaştım

21. Ankara merkezden ben gaye. Selam web siten harbiden dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 07-05-2021 01:12:25

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link