Çin’deki Trump’a çok karşı olan yönetici elitlerin aksine, ortalama Çin halkı aslında Trump yanlısıdır,

袁腾飞 “Çin’in en seksi tarihçisi” olarak bilinir. Weibo hesabının ÇKP tarafından yok edilmeden önce 17 milyon takipçisi (evet, 17 milyon takipçi) vardı. Şu anda VPN üzerinden birkaç youtube kanalı yönetiyor ve küresel komünistlerin ele geçirilmesine karşı savaşmak için denizaşırı Çin’deki Cummunist karşıtı kardeşler diasporasına bağlanıyor.

Bu videoda İran’a yapılan son saldırıdan bahsediyor. İran’ı Nazi Almanyası ile karşılaştırıyor ve İsrail ve ABD’nin saldırısına “yapılacak doğru şey” diyor.

Rantı, eleştirmenlerine şöyle diyerek bitirdi: “Ne düşündüğüne gelince, ne düşündüğünden ** hiç bahsetmiyorum. Ne yapacağını düşünme özgürlüğün var. Yorum yapma ya da yapmama özgürlüğün var. Ne istersen yorum yap. Özgürlüğün hüküm sürmesine izin ver. “

Amerikan muhafazakarlığının bu tür niteliksiz kucaklamasını Amerikan ana akım medyasından asla alamayacaksınız.

“Çin’deki Trump’a çok karşı olan yönetici elitlerin aksine, ortalama Çin halkı aslında Trump yanlısıdır,” üzerine 24 yorum

1. Bu konu : ” Çin’deki Trump’a çok karşı olan yönetici elitlerin aksine, ortalama Çin halkı aslında Trump yanlısıdır, ” çok güzel. Merhaba paylaşımın inan ki ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , hatice – 145

2. Erzurum dan kimler var. Çin’deki Trump’a çok karşı olan yönetici elitlerin aksine, ortalama Çin halkı aslında Trump yanlısıdır, . Selam siten inanılmaz dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , Gürbüz – 257

3. Bu konu : ” Çin’deki Trump’a çok karşı olan yönetici elitlerin aksine, ortalama Çin halkı aslında Trump yanlısıdır, ” çok güzel. selamun aleyküm web sitesi inanki dikkatimi çekti, teşekkürler , memo – 374

4. Bu konu : ” Çin’deki Trump’a çok karşı olan yönetici elitlerin aksine, ortalama Çin halkı aslında Trump yanlısıdır, ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımınız inan ki çok güzel, saolun , gaye – 4

5. Siirt dan kimler var. Çin’deki Trump’a çok karşı olan yönetici elitlerin aksine, ortalama Çin halkı aslında Trump yanlısıdır, . Slm paylaşımınız ciddiyim ilgi uyandırıcı, saolun , ali – 444

6. Bu konu : ” Çin’deki Trump’a çok karşı olan yönetici elitlerin aksine, ortalama Çin halkı aslında Trump yanlısıdır, ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfan ciddiyim mükemmel, facebookta paylaştım , Emine – 67

7. Kütahya dan kimler var. Çin’deki Trump’a çok karşı olan yönetici elitlerin aksine, ortalama Çin halkı aslında Trump yanlısıdır, . Selam herkese paylaşım ciddiyim güzel, şukuladım , Emine – 329

8. Düzce dan kimler var. Çin’deki Trump’a çok karşı olan yönetici elitlerin aksine, ortalama Çin halkı aslında Trump yanlısıdır, . selam arkadaşlar web siten harbiden dikkat çekici, teşekkürler , ziya – 414

9. Aydın merkezden ben banu. Merhabalar sayfanız harbiden hoşuma gitti, saolun 07-01-2021 04:36:44

10. Diyarbakır merkezden ben hatice. selam arkadaşlar bu web sitesi vallaha billaha dikkat çekici, şukuladım 08-01-2021 13:20:32

11. Kütahya dan kimler var. Çin’deki Trump’a çok karşı olan yönetici elitlerin aksine, ortalama Çin halkı aslında Trump yanlısıdır, . selamun aleyküm web siteniz inanılmaz hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 416

12. Bingöl merkezden ben ali. Merhabalar web siten vallaha billaha hayran edici, teraziye tıkladım 13-01-2021 23:23:08

13. Bu konu : ” Çin’deki Trump’a çok karşı olan yönetici elitlerin aksine, ortalama Çin halkı aslında Trump yanlısıdır, ” çok güzel. Mrb web siteniz inanılmaz dikkat çekici, face de paylaştım , Gürbüz – 1

14. Adana dan kimler var. Çin’deki Trump’a çok karşı olan yönetici elitlerin aksine, ortalama Çin halkı aslında Trump yanlısıdır, . Selamlar web siteniz inanki dikkatimi çekti, saolun , – 224

15. Bu konu : ” Çin’deki Trump’a çok karşı olan yönetici elitlerin aksine, ortalama Çin halkı aslında Trump yanlısıdır, ” çok güzel. Merhaba web sitesi inan ki dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , memo – 219

16. Bu konu : ” Çin’deki Trump’a çok karşı olan yönetici elitlerin aksine, ortalama Çin halkı aslında Trump yanlısıdır, ” çok güzel. Selam paylaşımın cidden çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , – 54

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link