Kategoriler
Genel

Çin'den Sahte Coronavirus Hastanesi Görüntüleri? Bu klip neden youtube'dan sansürleniyor ve / r / conspiracy'ye gömülüyor?

Kaynak… 14: 37'ye git

youtube bağlantısı… bugün yüklendi. Eğer bu video kaldırıldı, daha fazla doğrulama yapılacaktır.

Bir önceki mesaj dizisindeki tuhaf oylama desenlerini yeniden yayınlayın… çok sayıda yukarı oyla mutabık kalınan yorumların sayısını not edin ve toplam% 57 yukarı oyla karşılaştırın … Bu, yüksek bir kullanıcı yüzdesinin, dışarıdaki bir tugayın ortak bir göstergesi olan katılım olmadan aşağıya düştüğü anlamına gelir.

Dün Topluluğa sordum birkaç hafta önce iddia edilen bir koronavirüs sahnesini gördüğüm bir klibi bulmama yardım etmek için.

Bir kullanıcı hemen bir youtube bağlantısı sağladı, ancak bir saat içinde, video tamamen youtube'dan kaldırılmıştı.

Daha sonra ikinci bir bağlantı sağlayan OP'ye söyledim.

THAT videosu youtube'dan kaldırıldığında, Hemen bu konuda bir iplik yaptım.

Neyse ki, … JstnPwll büyük ölçüde hızlandı ve buldum.

Ek olarak, Gerçek videoyu bağladığım iş parçacığı sadece 14 dakika sonra 0 puanda ve% 43 oranında oy kullanıldı.

“Çin'den Sahte Coronavirus Hastanesi Görüntüleri? Bu klip neden youtube'dan sansürleniyor ve / r / conspiracy'ye gömülüyor?” için 7 yanıt

Bartın merkezden ben gaye. Merhabalar sayfa ciddiyim hayran edici, teraziye tıkladım 25-03-2020 08:58:25

Şırnak merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar web sitesi vallaha billaha mükemmel, teraziye tıkladım 25-03-2020 09:59:06

Ankara merkezden ben banu. Merhaba sayfa vallaha billaha dikkatimi çekti, tebrikler 30-03-2020 04:09:18

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir