Kategoriler
Genel

Çin’i araştırmak isteyen Avustralya, bu silahı dünyaya açmaya yönelik eylemleri için, DSÖ’ye başka bir felaket pandemisinden kaçınmak için silah müfettişine eşdeğer güçler vermek istiyor.

Başbakan Scott Morrison geçen hafta ABD, Almanya ve Fransa’nın liderleriyle konuşarak, Dünya Sağlık Örgütü’ne (WHO) – veya başka bir organa – bir başka müfettişten kaçınmak için silah müfettişine eşdeğer güçler vermek için uluslararası bir koalisyon kurmaya çalıştı. felaket salgını.

Evet, DSÖ Çin’e ait olduğu için komünist partide Çinli ustaları orada hiçbir zaman araştıramazlar. DSÖ’ye Silah Denetimine eşit güçler vermek korkunçtur. Bu organizasyon Tayvan’ı bir dTibet bile tanımıyor çünkü Çin hayır dedi.

Bir Çin Dışişleri Bakanlığı sözcüsü gazetecilere, “salgınla mücadelede uluslararası işbirliğini bozacağını” söyledi ve dünyanın ortak isteklerine karşı çıktı. Avustralya’nın Federal Hükümetini “ideolojik önyargıları ve siyasi oyunları” bir kenara bırakmaya ve Avustralya halkının refahına ve küresel halk sağlığı güvenliğine odaklamaya çağırdı.

Bu virüsün kökenlerini keşfetmek ideolojik midir? Haha şimdi komik.

Çin Dışişleri Bakanlığı sözcüsü Geng Shuang, “Şu anda pandemi hala dünyaya yayılmışken, en acil görev insanların hayatını ve sağlığını önce koymak ve virüsü yenmek için birlikte çalışmaktır.” Dedi.

Yalan Sayısı 1.

Böyle kritik bir noktada politik olarak motive olmuş şüphe ve suçlamaya başvurmak son derece sorumsuzdur.

Ne saklıyorsun?

“Avustralya tarafına ideolojik önyargıları ve siyasi oyunları bir kenara bırakmalarını, Avustralya halkının refahına ve küresel halk sağlığı güvenliğine odaklanmalarını, uluslararası toplumun işbirliği için ortak iradesini takip etmelerini ve virüsle mücadelede küresel işbirliğine katkıda bulunmalarını öneriyoruz. tersine bir şeyler yapmak. “

Şimdi Avustralya halkı için bir tehdit. Çin Virüsüyle savaşmak ayrıca Çin Virüsünün kökenlerini keşfetmeyi de içerir. Şüphesiz eğer kamu ıslak pazarlarından geldiyse Çin hükümeti kesinlikle uluslararası bir soruşturmanın yapılmasına izin verecekti.

“Çin’i araştırmak isteyen Avustralya, bu silahı dünyaya açmaya yönelik eylemleri için, DSÖ’ye başka bir felaket pandemisinden kaçınmak için silah müfettişine eşdeğer güçler vermek istiyor.” için 45 yanıt

Mersin merkezden ben doruk. Slm siten inanılmaz dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 26-04-2020 23:24:59

Zonguldak merkezden ben ahmet. selam arkadaşlar siteniz süper ötesi çok iyi, teşekkürler 27-04-2020 04:53:45

Hatay merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm web siteniz vallaha hayran bıraktı, teraziye tıkladım 30-04-2020 11:20:07

İzmir merkezden ben Emine. selamun aleyküm web siteniz valla hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 07-05-2020 01:09:41

Ağrı merkezden ben Gürbüz. Merhaba paylaşımınız vallaha mükemmel, face de paylaştım 07-05-2020 05:16:09

Kütahya merkezden ben banu. Mrb web siten ciddiyim çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 07-05-2020 23:24:48

Aksaray merkezden ben ali. selam arkadaşlar paylaşımın süper ötesi dikkatimi çekti, saolun 14-05-2020 11:34:08

Düzce merkezden ben doruk. selamun aleyküm sayfanız süper ötesi hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 14-05-2020 11:34:42

Van merkezden ben Gürbüz. Selam sayfan süper ötesi dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 11-06-2020 02:14:13

Mersin merkezden ben banu. Mrb web sitesi ciddiyim mükemmel, face de paylaştım 04-07-2020 12:49:22

Denizli merkezden ben banu. Selam herkese siten inan ki hoşuma gitti, face de paylaştım 05-07-2020 21:12:13

İstanbul merkezden ben banu. selamun aleyküm sayfan gerçekten çok iyi, teşekkürler 25-07-2020 16:48:08

Çanakkale merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar sayfa inanki dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 27-07-2020 22:48:41

Bayburt merkezden ben ali. Merhaba herkese sayfa cidden dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 03-08-2020 03:03:00

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir