Çin’i nasıl durdururuz?

Peki, Çin’in dünyayı ele geçirmesini nasıl durdurabiliriz? Demek istediğim, zaten ceplerinde teknoloji şirketlerimizin çoğu ve eğlencemiz var, iğrenç düzeyde soykırım yapıyorlar, zalim gündemlerine karşı çıkan insanlardan organ topluyorlar, tüm verilerimizi en büyük yapay zekaya topluyorlar. sistemi, anlayışımızın ötesinde simülasyonları tahmin edebilen bir Tanrı Gibi Yapay Zeka yaratmak için, Afrika’nın çoğunu bilinmeyen ve aldatıcı amaçlarla açıkça satın alıyorlar, Birleşik Krallık siyasi sistemine sızan casuslara maruz kaldılar.

Onları nasıl durduracağız? Zaten mahvolduk mu?

Çin’in tek kötü hükümet olmadığını biliyorum, ancak şu anda dünyada gördüğüm ana düşman olduğu için, bu yazıda bir sürü bot alırsam şaşırmam.

“Çin’i nasıl durdururuz?” üzerine 19 yorum

1. Bu konu : ” Çin’i nasıl durdururuz? ” çok güzel. Selam herkese paylaşımın gerçekten güzel, teşekkürler , banu – 237

2. Bolu merkezden ben ahmet. Slm siteniz gerçekten ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 20-12-2020 23:59:30

3. Muş dan kimler var. Çin’i nasıl durdururuz? . Merhaba paylaşımınız süper ötesi güzel, şukuladım , doruk – 478

4. Bu konu : ” Çin’i nasıl durdururuz? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfanız vallaha hayran bıraktı, facebookta paylaştım , gaye – 216

5. Erzincan dan kimler var. Çin’i nasıl durdururuz? . Merhaba web siteniz vallaha billaha dikkat çekici, linkedinde paylaştım , Hasan – 263

6. Kastamonu merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese siteniz yeminle dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 21-12-2020 02:55:48

7. Bu konu : ” Çin’i nasıl durdururuz? ” çok güzel. selamun aleyküm sayfanız vallaha billaha çok hoşuma gitti, saolun , Gürbüz – 127

8. Kırklareli merkezden ben banu. Slm sayfanız inanılmaz hoşuma gitti, twitter da paylaştım 28-12-2020 05:19:46

9. İstanbul dan kimler var. Çin’i nasıl durdururuz? . Merhaba web siteniz ciddiyim çok iyi, sağolun , gaye – 191

10. Bu konu : ” Çin’i nasıl durdururuz? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siten ciddiyim hayran edici, şukuladım , ali – 358

11. Sinop merkezden ben mehmet. Selamlar sayfan gerçekten iyi, sosyal medyada paylaştım 13-01-2021 02:23:15

12. Bu konu : ” Çin’i nasıl durdururuz? ” çok güzel. Merhabalar paylaşım vallaha hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 114

13. Van merkezden ben memo. selam arkadaşlar siteniz inan ki çok iyi, twitter da paylaştım 20-01-2021 15:46:54

14. Erzincan merkezden ben ali. Selamın aleyküm siteniz vallaha billaha dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 31-01-2021 22:59:47

15. Bu konu : ” Çin’i nasıl durdururuz? ” çok güzel. Mrb web siten inanılmaz mükemmel, linkedinde paylaştım , hatice – 153

16. Bu konu : ” Çin’i nasıl durdururuz? ” çok güzel. Selam herkese paylaşımın cidden çok güzel, sosyal medyada paylaştım , gaye – 310

17. Bingöl merkezden ben Hasan. selamun aleyküm sayfanız inanılmaz çok iyi, facebookta paylaştım 23-02-2021 02:18:47

18. Bu konu : ” Çin’i nasıl durdururuz? ” çok güzel. Selam herkese web siten vallaha billaha hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 445

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link