Gördüğümüz her şey Çin’e yönelik bir saldırı. Çin, kendi kapitalist oyununda batıyı yenmeye başladı. İlk plan, ekonomiyi küreselleştirmek ve ardından Çin’i ele geçirmekti. Planın ikinci kısmı yapılamadı ve Çin zenginleşti ve güçlendi. Koronavirüs, kilitlenmeler ve dünya ekonomisini durdurmanın tek bir amacı var: Çin’i zayıflatmak. İnsanlar daha az çalışacak ve satın aldığımız çoğu şey Çin’de üretildiği için çok daha az harcayacak (bazı ülkelerin açlıktan ölebileceğini boşverin).

Şu anda olan şey, Çin’e yönelik yaptırımların devamıdır. Avrupa da yaptırım uygulayarak Çin’e sırtını dönüyor. Myanmar’da hükümete ve Çinli şirketlere karşı protestolar oldu. Bengal körfezinden doğrudan Çin’e petrol sağlayan bir petrol borusu var. Şu anda ABD’li diplomatlar, “Çin’in saldırganlığına karşı itmek” için yeniden Tayvan, Japonya ve Güney Kore ile konuşuyorlar.

Brezilya’da koronavirüsün “kontrolden çıkmasının” nedeni de budur. Çin, Brezilya’nın ana ekonomik ortağı ve ABD’nin Huawei’yi engellemesi ve Çin ile ticareti yeniden şekillendirmesi için baskı altında. Çin’in Brezilya mahsulüne ihtiyacı var. Bir de “Amazon’u kurtarmak” için müdahale var.

Birkaç yıllık tecrit, Çin’i doğrudan saldırmaya başlayacak kadar zayıflatacaktır. Bu arada virüs çılgınlığına asla son vermemeye ve ekonominin kapanmasına alışabiliriz.

Author

12 Comments

1. İstanbul dan kimler var. Çin’i zayıflatmak için dünya çapında bir “Salgın” . selamun aleyküm paylaşımınız yeminle dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 363

2. Gürbüz Reply

Çankırı dan kimler var. Çin’i zayıflatmak için dünya çapında bir “Salgın” . Merhabalar web siteniz valla çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , Gürbüz – 350

3. Gürbüz Reply

Kocaeli dan kimler var. Çin’i zayıflatmak için dünya çapında bir “Salgın” . Mrb paylaşımın gerçekten dikkat çekici, teraziye tıkladım , Gürbüz – 143

4. selamun aleyküm paylaşım gerçekten çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım

5. Bu konu : ” Çin’i zayıflatmak için dünya çapında bir “Salgın” ” çok güzel. selam arkadaşlar web siteniz süper ötesi mükemmel, saolun , gaye – 181

6. Yalova merkezden ben doruk. selam arkadaşlar sayfan vallaha çok iyi, facebookta paylaştım 20-03-2021 08:43:28

7. Niğde dan kimler var. Çin’i zayıflatmak için dünya çapında bir “Salgın” . merhaba arkadaşlar sayfanız gerçekten hayran bıraktı, saolun , ali – 32

8. Sakarya dan kimler var. Çin’i zayıflatmak için dünya çapında bir “Salgın” . selamun aleyküm web sitesi süper ötesi mükemmel, facebookta paylaştım , gaye – 423

9. Bu konu : ” Çin’i zayıflatmak için dünya çapında bir “Salgın” ” çok güzel. Selamlar sayfanız inanılmaz hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 8

10. Bu konu : ” Çin’i zayıflatmak için dünya çapında bir “Salgın” ” çok güzel. Merhaba sayfanız inan ki dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 408

11. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Çin’i zayıflatmak için dünya çapında bir “Salgın” ” çok güzel. Selamın aleyküm web sitesi süper ötesi iyi, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 201

12. merhaba arkadaşlar sayfan inanılmaz mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link