Batıda yılda 200.000 ölüm neredeyse tamamı Çin’de yapılıyor. Son 10 yılda Amerika ve Avrupa’da milyonlarca ölüm. Burada olanlar, en yüksek afyon savaşı tahminlerine göre bile afyon savaşlarını KÜÇÜK ETTİ. https://en.wikipedia.org/wiki/Second_Opium_War

20 Comments

1. Isparta dan kimler var. Çin’in batıda Fentanyl ile yaptıkları afyon savaşlarında olanları CÜCELER. . Mrb web sitesi yeminle hayran bıraktı, saolun , memo – 317

2. Selamın aleyküm paylaşım inanki çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

3. Selam herkese web siteniz inan ki mükemmel, linkedinde paylaştım

4. Hakkari merkezden ben hatice. merhaba arkadaşlar paylaşımınız yeminle dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 26-08-2021 12:14:51

5. Bu konu : ” Çin’in batıda Fentanyl ile yaptıkları afyon savaşlarında olanları CÜCELER. ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımın yeminle çok güzel, facebookta paylaştım , – 272

6. Bu konu : ” Çin’in batıda Fentanyl ile yaptıkları afyon savaşlarında olanları CÜCELER. ” çok güzel. Selam herkese sayfa inan ki hoşuma gitti, facebookta paylaştım , emin – 395

7. Merhaba herkese paylaşımınız vallaha billaha dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım

8. Karaman merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm paylaşımın vallaha mükemmel, facebookta paylaştım 27-08-2021 17:02:34

9. Yalova dan kimler var. Çin’in batıda Fentanyl ile yaptıkları afyon savaşlarında olanları CÜCELER. . Selamın aleyküm bu web sitesi valla dikkat çekici, sağolun , banu – 239

10. Bu konu : ” Çin’in batıda Fentanyl ile yaptıkları afyon savaşlarında olanları CÜCELER. ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfan harbiden çok hoşuma gitti, şukuladım , Emine – 171

11. Slm sayfanız vallaha billaha hayran edici, facebookta paylaştım

12. Osmaniye dan kimler var. Çin’in batıda Fentanyl ile yaptıkları afyon savaşlarında olanları CÜCELER. . selamun aleyküm web siteniz gerçekten hoşuma gitti, teraziye tıkladım , hatice – 151

13. Bu konu : ” Çin’in batıda Fentanyl ile yaptıkları afyon savaşlarında olanları CÜCELER. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfa cidden ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 138

14. Tunceli merkezden ben Aylin. Selam sayfan süper ötesi çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 02-09-2021 09:19:59

15. Aydın dan kimler var. Çin’in batıda Fentanyl ile yaptıkları afyon savaşlarında olanları CÜCELER. . selamun aleyküm paylaşımın inanki güzel, sosyal medyada paylaştım , doruk – 457

16. Malatya merkezden ben banu. Selam herkese web siteniz yeminle hayran bıraktı, teraziye tıkladım 08-09-2021 14:41:41

17. Hakkari dan kimler var. Çin’in batıda Fentanyl ile yaptıkları afyon savaşlarında olanları CÜCELER. . Selamlar web siteniz inanılmaz güzel, teraziye tıkladım , mehmet – 348

18. Bu konu : ” Çin’in batıda Fentanyl ile yaptıkları afyon savaşlarında olanları CÜCELER. ” çok güzel. Slm bu web sitesi süper ötesi çok güzel, twitter da paylaştım , emin – 379

Write A Comment