Hey insanlar,

“Gönderme beyanı”nı yazıma nasıl ekleyeceğimi tam olarak bilmediğimden bu şekilde yazacağım.

Bir süre önce, İspanyol Bilim Adamının, Pfizer atış örneklerini mikroskop altında analiz ettikten sonra grafen oksit yapıları bulduğu bilgisine rastladım. Şimdiye kadar bunun için bir onay yoktu.

İşte covid çekimlerinde Grafen Oksit kullanımını doğrulayan Çin patentinin bağlantısı:

https://patents.google.com/patent/CN112220919A/en

Ayrıca, burada yazan biri bana “Gönderme Beyanı” nasıl alabileceğimi açıklayabilir mi? Hem bilgisayarıma hem de telefonuma bakmaya çalıştım ve ya körüm ya da çok iyi gizlenmiş. Şimdiden teşekkürler

Author

31 Comments

1. Merhaba web siten cidden çok güzel, teşekkürler

2. Tekirdağ dan kimler var. Çin’in covid çekimlerinde Grafen Oksit patenti. . Merhaba web siteniz vallaha billaha dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , ahmet – 421

3. Selamlar web sitesi valla çok hoşuma gitti, face de paylaştım

4. Mrb bu web sitesi ciddiyim dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım

5. Bu konu : ” Çin’in covid çekimlerinde Grafen Oksit patenti. ” çok güzel. selamun aleyküm bu web sitesi inanki mükemmel, sağolun , Aylin – 64

6. Aksaray dan kimler var. Çin’in covid çekimlerinde Grafen Oksit patenti. . selamun aleyküm paylaşım inanki mükemmel, twitter da paylaştım , gaye – 241

7. Uşak merkezden ben ali. selamun aleyküm web siten cidden hayran bıraktı, teşekkürler 22-08-2021 15:01:32

8. Mardin merkezden ben banu. Selamın aleyküm sayfanız inanki çok güzel, facebookta paylaştım 22-08-2021 19:07:36

9. Sivas dan kimler var. Çin’in covid çekimlerinde Grafen Oksit patenti. . Mrb bu web sitesi inanki güzel, linkedinde paylaştım , ziya – 83

10. Kayseri merkezden ben Aylin. Merhabalar paylaşımınız inan ki çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 23-08-2021 18:54:09

11. Bu konu : ” Çin’in covid çekimlerinde Grafen Oksit patenti. ” çok güzel. Merhabalar sayfanız gerçekten dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , emin – 49

12. Bu konu : ” Çin’in covid çekimlerinde Grafen Oksit patenti. ” çok güzel. Merhaba paylaşımın gerçekten hoşuma gitti, facebookta paylaştım , hatice – 300

13. Ardahan dan kimler var. Çin’in covid çekimlerinde Grafen Oksit patenti. . merhaba arkadaşlar web siten gerçekten mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 52

14. Bu konu : ” Çin’in covid çekimlerinde Grafen Oksit patenti. ” çok güzel. Selam sayfanız gerçekten hayran bıraktı, teşekkürler , hatice – 183

15. selam arkadaşlar paylaşım inan ki güzel, linkedinde paylaştım

16. elif yılmaz Reply

Iğdır dan kimler var. Çin’in covid çekimlerinde Grafen Oksit patenti. . selam arkadaşlar web siten inanki hayran bıraktı, sağolun , elif yılmaz – 85

17. Kırklareli merkezden ben ziya. Selam herkese web siten vallaha dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 31-08-2021 18:04:32

18. Selamın aleyküm siten inan ki çok güzel, twitter da paylaştım

19. Tokat merkezden ben ali. Selamlar paylaşımın yeminle hoşuma gitti, facebookta paylaştım 08-09-2021 04:57:59

20. Burdur merkezden ben emin. selam arkadaşlar paylaşımın gerçekten ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 11-09-2021 17:48:24

21. Trabzon dan kimler var. Çin’in covid çekimlerinde Grafen Oksit patenti. . Slm web siten cidden çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , mehmet – 153

22. elif yılmaz Reply

Konya merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar bu web sitesi harbiden dikkat çekici, face de paylaştım 17-09-2021 06:45:49

23. Artvin merkezden ben hatice. Selamın aleyküm sayfanız ciddiyim hoşuma gitti, saolun 21-09-2021 09:00:55

24. Merhaba paylaşım valla mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum

25. Bu konu : ” Çin’in covid çekimlerinde Grafen Oksit patenti. ” çok güzel. Selamın aleyküm web sitesi inanılmaz çok hoşuma gitti, saolun , banu – 159

26. Bu konu : ” Çin’in covid çekimlerinde Grafen Oksit patenti. ” çok güzel. Mrb sayfan süper ötesi dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , hatice – 263

27. Selam herkese web siten harbiden dikkat çekici, face de paylaştım

Write A Comment