Belki de gerçek ölüm sayısı budur. Bu neredeyse kesinlikle hepsinin aşılanmış olduğu anlamına gelir. Sanırım, belki, standart aşılar verildiğinde hepsi aşılanmışlardır. Çin’de 4.636’dan fazla kişinin Covid’den öldüğüne dair herhangi bir kanıt var mı?

25 Comments

1. Bu konu : ” Çin’in Covid’den resmi ölüm sayısı 4.636 kişi. Bu doğruysa, o zaman ne anlama geliyor? ” çok güzel. Merhaba sayfanız vallaha billaha ilgi uyandırıcı, şukuladım , Hasan – 9

2. Bu konu : ” Çin’in Covid’den resmi ölüm sayısı 4.636 kişi. Bu doğruysa, o zaman ne anlama geliyor? ” çok güzel. Merhaba herkese sayfanız gerçekten dikkatimi çekti, şukuladım , Aylin – 322

3. Bu konu : ” Çin’in Covid’den resmi ölüm sayısı 4.636 kişi. Bu doğruysa, o zaman ne anlama geliyor? ” çok güzel. Slm paylaşım vallaha dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , gaye – 395

4. Çanakkale dan kimler var. Çin’in Covid’den resmi ölüm sayısı 4.636 kişi. Bu doğruysa, o zaman ne anlama geliyor? . Merhaba web sitesi inan ki hayran edici, teşekkürler , ahmet – 57

5. Bursa merkezden ben mehmet. Selam herkese paylaşımınız inanki dikkatimi çekti, face de paylaştım 12-05-2021 21:17:21

6. Çanakkale dan kimler var. Çin’in Covid’den resmi ölüm sayısı 4.636 kişi. Bu doğruysa, o zaman ne anlama geliyor? . Merhaba herkese paylaşım inanki hayran bıraktı, twitter da paylaştım , Hasan – 42

7. selamun aleyküm sayfan cidden hoşuma gitti, facebookta paylaştım

8. Kütahya merkezden ben ahmet. Merhaba herkese paylaşımınız valla mükemmel, face de paylaştım 20-05-2021 19:01:25

9. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Çin’in Covid’den resmi ölüm sayısı 4.636 kişi. Bu doğruysa, o zaman ne anlama geliyor? ” çok güzel. Slm web siteniz ciddiyim güzel, teraziye tıkladım , Gürbüz – 313

10. Bu konu : ” Çin’in Covid’den resmi ölüm sayısı 4.636 kişi. Bu doğruysa, o zaman ne anlama geliyor? ” çok güzel. Merhaba herkese bu web sitesi gerçekten çok güzel, teşekkürler , ahmet – 445

11. Bu konu : ” Çin’in Covid’den resmi ölüm sayısı 4.636 kişi. Bu doğruysa, o zaman ne anlama geliyor? ” çok güzel. selam arkadaşlar web siten inanılmaz dikkatimi çekti, şukuladım , – 373

12. Bu konu : ” Çin’in Covid’den resmi ölüm sayısı 4.636 kişi. Bu doğruysa, o zaman ne anlama geliyor? ” çok güzel. selam arkadaşlar web siteniz ciddiyim çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , ali – 333

13. Bu konu : ” Çin’in Covid’den resmi ölüm sayısı 4.636 kişi. Bu doğruysa, o zaman ne anlama geliyor? ” çok güzel. Merhabalar sayfanız cidden ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , Emine – 447

14. Gürbüz Reply

Bartın dan kimler var. Çin’in Covid’den resmi ölüm sayısı 4.636 kişi. Bu doğruysa, o zaman ne anlama geliyor? . Merhaba siteniz yeminle iyi, sağolun , Gürbüz – 496

15. Hakkari dan kimler var. Çin’in Covid’den resmi ölüm sayısı 4.636 kişi. Bu doğruysa, o zaman ne anlama geliyor? . Selamın aleyküm bu web sitesi vallaha mükemmel, saolun , Aylin – 450

16. Balıkesir merkezden ben Hasan. merhaba arkadaşlar siten valla çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 24-06-2021 00:21:10

17. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Çin’in Covid’den resmi ölüm sayısı 4.636 kişi. Bu doğruysa, o zaman ne anlama geliyor? ” çok güzel. Merhaba sayfan ciddiyim hayran edici, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 295

18. Gürbüz Reply

Çanakkale dan kimler var. Çin’in Covid’den resmi ölüm sayısı 4.636 kişi. Bu doğruysa, o zaman ne anlama geliyor? . selamun aleyküm sayfan cidden çok iyi, şukuladım , Gürbüz – 240

19. İzmir dan kimler var. Çin’in Covid’den resmi ölüm sayısı 4.636 kişi. Bu doğruysa, o zaman ne anlama geliyor? . merhaba arkadaşlar bu web sitesi inan ki mükemmel, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 28

20. elif yılmaz Reply

Tokat dan kimler var. Çin’in Covid’den resmi ölüm sayısı 4.636 kişi. Bu doğruysa, o zaman ne anlama geliyor? . Merhaba siteniz inan ki mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 280

21. Eskişehir merkezden ben Emine. Merhaba paylaşımın inanılmaz dikkatimi çekti, şukuladım 04-07-2021 00:06:00

22. Kilis dan kimler var. Çin’in Covid’den resmi ölüm sayısı 4.636 kişi. Bu doğruysa, o zaman ne anlama geliyor? . Slm web siten valla iyi, teraziye tıkladım , ziya – 169

23. Adana dan kimler var. Çin’in Covid’den resmi ölüm sayısı 4.636 kişi. Bu doğruysa, o zaman ne anlama geliyor? . Mrb siten vallaha billaha çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , emin – 500

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link