Onlara kulaklarımıza kadar borçlu olduğumuzu biliyoruz, millet olarak borca ​​girdikçe paraları büyümeye devam ediyor, borçları toplayarak, etrafımızda üsler kurarak dünyayı dolaşıyorlar, birçok şeyi kontrol ediyorlar. medyamız / eğlencemiz, Amerika tarihinin en savunmasız noktalarından birinde, sansür yavaş yavaş ele geçiriliyor ve çok daha fazlası! Yakında ACP (Amerikan Komünist Partisi) olacağımızı mı düşünüyorsunuz? İyi görünmüyor … 😕

Author

30 Comments

1. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Çin’in devralması hakkında düşünceler? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siten valla ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , elif yılmaz – 354

2. Bu konu : ” Çin’in devralması hakkında düşünceler? ” çok güzel. selamun aleyküm bu web sitesi ciddiyim dikkat çekici, face de paylaştım , Emine – 282

3. merhaba arkadaşlar web sitesi yeminle mükemmel, twitter da paylaştım

4. Konya merkezden ben hatice. Mrb web sitesi inanki mükemmel, linkedinde paylaştım 11-03-2021 20:11:15

5. Gümüşhane merkezden ben ziya. Merhaba bu web sitesi harbiden çok iyi, teşekkürler 14-03-2021 00:37:34

6. Erzurum dan kimler var. Çin’in devralması hakkında düşünceler? . Merhaba web siteniz ciddiyim dikkat çekici, şukuladım , emin – 178

7. Erzincan merkezden ben . Selam paylaşımın vallaha billaha çok iyi, şukuladım 27-03-2021 00:42:08

8. elif yılmaz Reply

Ardahan dan kimler var. Çin’in devralması hakkında düşünceler? . merhaba arkadaşlar siten vallaha billaha mükemmel, face de paylaştım , elif yılmaz – 61

9. Bolu dan kimler var. Çin’in devralması hakkında düşünceler? . Selam sayfanız inan ki güzel, sosyal medyada paylaştım , banu – 90

10. Slm paylaşımın cidden çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

11. Bu konu : ” Çin’in devralması hakkında düşünceler? ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfa gerçekten çok hoşuma gitti, şukuladım , Emine – 146

12. Artvin merkezden ben gaye. Selam herkese paylaşımın ciddiyim hoşuma gitti, facebookta paylaştım 21-04-2021 19:26:39

13. Bu konu : ” Çin’in devralması hakkında düşünceler? ” çok güzel. Slm siten yeminle hoşuma gitti, saolun , ziya – 25

14. Slm sayfan süper ötesi dikkat çekici, şukuladım

15. elif yılmaz Reply

Trabzon merkezden ben elif yılmaz. Mrb sayfanız valla hayran edici, tebrikler 08-05-2021 19:23:52

16. Gürbüz Reply

Aydın merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar sayfanız inanılmaz iyi, twitter da paylaştım 18-05-2021 00:40:21

17. Kilis merkezden ben banu. Selamlar sayfanız gerçekten hayran edici, sosyal medyada paylaştım 09-06-2021 12:55:39

18. Bu konu : ” Çin’in devralması hakkında düşünceler? ” çok güzel. Selam sayfan inanki çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , memo – 83

19. Gürbüz Reply

Bursa merkezden ben Gürbüz. Selam herkese paylaşım inan ki ilgi uyandırıcı, şukuladım 13-06-2021 19:41:00

20. Bu konu : ” Çin’in devralması hakkında düşünceler? ” çok güzel. Merhabalar paylaşımınız vallaha güzel, teraziye tıkladım , Hasan – 371

21. Bu konu : ” Çin’in devralması hakkında düşünceler? ” çok güzel. Merhaba paylaşımın inanılmaz çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 278

22. Mrb sayfanız inan ki çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

23. Düzce merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese siteniz inanılmaz çok güzel, twitter da paylaştım 09-07-2021 15:52:54

24. Adıyaman merkezden ben memo. Merhabalar sayfan cidden dikkat çekici, teşekkürler 10-07-2021 08:54:45

25. İstanbul dan kimler var. Çin’in devralması hakkında düşünceler? . Merhaba herkese web siteniz inanılmaz dikkat çekici, sağolun , ahmet – 24

26. Selam paylaşımın cidden çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

27. Trabzon dan kimler var. Çin’in devralması hakkında düşünceler? . Selamlar sayfa süper ötesi hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 271

28. Bu konu : ” Çin’in devralması hakkında düşünceler? ” çok güzel. Selam herkese sayfan gerçekten hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , – 373

29. Kırıkkale dan kimler var. Çin’in devralması hakkında düşünceler? . Mrb sayfanız inanılmaz çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 400

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link