MK Ultra ve Rus muadili hakkında bilgimiz var, ancak Çin programları hakkında hiçbir şey bilmiyoruz. Sadece sonucu görüyoruz. Mafyayla aynı, gazeteciler bunu haber yapmaktan korkuyor ve rapor edilirse hükümetin parmakları pastanın içinde.

Batı psikolojisi bir bilim olarak etik standartlarını ayarladığından beri, yasa dışı araştırmalar kanunsuz alanlara taşındı. Ancak cesur gazeteciler bir fark yaratabilir ama bu insanları ve ailelerini kim koruyacak? Mafya yeterince kötü ama devlet suçları işlediğinde, haber yapan gazetecileri kim korur?

İnsanların dikkatini çekmek için verilen savaş muhtemelen gazeteciler tarafından kazanılmayacak. Belki özgür bir basın istenmiyor, ama özgür bir basın belki de hayati tehlike arz ediyor.

Author

20 Comments

1. Bu konu : ” Çin’in MK Ultra programı? Düşündüğümüzden daha mı kötü ” çok güzel. Selam siten ciddiyim dikkat çekici, face de paylaştım , – 363

2. Manisa dan kimler var. Çin’in MK Ultra programı? Düşündüğümüzden daha mı kötü . Selamın aleyküm sayfanız cidden hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 441

3. Bu konu : ” Çin’in MK Ultra programı? Düşündüğümüzden daha mı kötü ” çok güzel. Merhaba herkese sayfa cidden dikkat çekici, facebookta paylaştım , ahmet – 354

4. merhaba arkadaşlar paylaşım cidden hoşuma gitti, teraziye tıkladım

5. Bitlis merkezden ben gaye. Mrb web sitesi inanki çok hoşuma gitti, sağolun 26-01-2021 17:07:14

6. Bu konu : ” Çin’in MK Ultra programı? Düşündüğümüzden daha mı kötü ” çok güzel. Merhabalar paylaşımın valla hayran bıraktı, saolun , gaye – 149

7. Niğde dan kimler var. Çin’in MK Ultra programı? Düşündüğümüzden daha mı kötü . Selam siten harbiden hoşuma gitti, saolun , Emine – 297

8. Yozgat merkezden ben doruk. Merhaba web siten süper ötesi çok güzel, sosyal medyada paylaştım 29-01-2021 09:52:51

9. Adıyaman merkezden ben ziya. Selam herkese siten cidden ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 05-02-2021 12:48:18

10. Gürbüz Reply

Kocaeli dan kimler var. Çin’in MK Ultra programı? Düşündüğümüzden daha mı kötü . Merhaba paylaşım vallaha dikkat çekici, saolun , Gürbüz – 117

11. Selam sayfa ciddiyim çok hoşuma gitti, face de paylaştım

12. Sinop dan kimler var. Çin’in MK Ultra programı? Düşündüğümüzden daha mı kötü . Slm siteniz cidden hayran edici, teraziye tıkladım , ziya – 388

13. Gaziantep dan kimler var. Çin’in MK Ultra programı? Düşündüğümüzden daha mı kötü . Merhabalar siten vallaha mükemmel, facebookta paylaştım , memo – 224

14. Iğdır dan kimler var. Çin’in MK Ultra programı? Düşündüğümüzden daha mı kötü . selam arkadaşlar web sitesi valla dikkatimi çekti, saolun , memo – 273

15. Yalova dan kimler var. Çin’in MK Ultra programı? Düşündüğümüzden daha mı kötü . merhaba arkadaşlar siteniz vallaha billaha çok iyi, facebookta paylaştım , Gürbüz – 75

16. Merhaba web siteniz yeminle çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım

17. Hakkari dan kimler var. Çin’in MK Ultra programı? Düşündüğümüzden daha mı kötü . merhaba arkadaşlar siteniz inanki dikkat çekici, tebrikler , hatice – 296

18. elif yılmaz Reply

merhaba arkadaşlar sayfa gerçekten hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

19. selam arkadaşlar sayfan harbiden dikkat çekici, teşekkürler

20. Bu konu : ” Çin’in MK Ultra programı? Düşündüğümüzden daha mı kötü ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşım harbiden ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 357

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link