Çinli liderler masonik el işaretleri yapıyor mu?

Resimlerinde “gizli el” işaretini yapan birçok tarihi figürün resimlerini gördüm. Papa francis bunu çok yapar ve Kim jong un dahil olmak üzere birçok modern figür de yapar. Troçki, Lenin, Stalin’in gizli el işaretini nasıl yaptığını görürseniz, ne iki masonik şilin SSCB’de kukla lideri olduğunu görebilirsiniz. Ayrıca Antony Sutton’un wall street ve Amerikan hükümetinin Bolşevikleri nasıl desteklediğine bakın. https://www.youtube.com/watch?v=kEVOIO4TbZs

Masonik Gizli El https://youtu.be/Jkml96ek5So?t=42

KIM JONG FREEMAS-UN https://www.youtube.com/watch?v=ytcmLIdxm_E

Nwo’nun Rusya ve eski Sovyet ülkelerinin kontrolünü kaybettiğine inanmıyorsanız, Rusya’yı kontrol eden aynı kukla grubunun şimdi Rusya’yı kontrol ettiğini söyleyebiliriz. Putin kendisi bir KGB ajanıydı. Putin’in nwo’ya karşı olduğuna inanmak, bir CIA ajanının sonuçsuz ayrıldığına ve CIA’yı kontrol eden ağ tarafından kontrol edilmeden başkan haline geldiğine inanmak gibidir.

Bence doğu ile batı arasındaki tüm fikir sizi gerçek suçlulardan uzaklaştırmak için bir sahtekar, nwo belki 2 ülke dışında her ülkenin kontrolüne sahip ve özellikle tüm süper güçlerin kontrolüne sahipler. Farmasonluğun, Castro’nun diğer tüm komünist ülkelerden farklı olarak devralmasıyla Küba’da hayatta kalmasına izin verildi, Bize Amerikan hükümetinin Küba’yı sürekli olarak düşürmek istediği kurgu söylendi. İddiaya göre 600 suikast girişimi yapıldı ve Castro her şeye rağmen hayatta kaldı. Northwoods Operasyonu belgeleri “sızdırdı” ve bu Amerika’daki hükümetin nasıl sahte bayraklar yapmak istediğiyle ilgili. Bütün bu kurgu sizi rahatsız ediyor.

Batı hükümetlerinin her zaman doğu hükümetlerini yıkmaya çalıştığı fikrinin aksine, batı zaman zaman doğuya yardım eder. Soğuk savaşta Amerika, SSCB’ye tam anlamıyla yardım etti ve pazarların Çin’e açılması da ekonomilerini patlatan şeyin büyük bir parçası. Eğer yeni elitlere bakarsanız, güçleri için herhangi bir rekabet ya da tehdit istemiyorlar. Ruslar ve Çinliler tamamen kontrolleri altına girmedikçe asla yardım etmeyeceklerdi.

Bu da önemlidir çünkü bir çok insan “komünizm her seferinde başarısız olduğu için çalışmaz” der. nwo komünizmi başarısızlığa uğratır, komünizm insanları başarısızlığa uğratmaz.

“Çinli liderler masonik el işaretleri yapıyor mu?” üzerine 26 yorum

1. Siirt merkezden ben ali. Selamın aleyküm siteniz inan ki güzel, sosyal medyada paylaştım 11-07-2020 10:44:07

2. Siirt merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar sayfanız gerçekten çok güzel, şukuladım 06-08-2020 20:44:04

3. Giresun merkezden ben Aylin. Merhaba paylaşımınız cidden hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 10-08-2020 03:24:08

4. Bingöl merkezden ben ali. Selam herkese web sitesi inanılmaz dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 11-08-2020 10:31:26

5. Amasya merkezden ben banu. merhaba arkadaşlar paylaşım inanılmaz mükemmel, twitter da paylaştım 13-08-2020 19:22:47

6. Samsun merkezden ben elif yılmaz. Selamın aleyküm paylaşımın inanki güzel, şukuladım 05-09-2020 09:14:39

7. Erzurum merkezden ben doruk. Selamlar web sitesi cidden ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 20-09-2020 04:49:22

8. Edirne merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese paylaşım yeminle iyi, saolun 02-10-2020 11:13:35

9. Karabük dan kimler var. Çinli liderler masonik el işaretleri yapıyor mu? . merhaba arkadaşlar web siteniz harbiden hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 473

10. Gümüşhane merkezden ben ahmet. Merhabalar sayfa süper ötesi güzel, şukuladım 20-10-2020 02:43:56

Yorum yapın