Buradaki birçok insanın AMC’de iki yönden de yakıldığını ve bunun bir darbe anlamına gelmediğini fark edin. Melvin ile ilgisi olmayan, dağınıklığı ve yasadışı şortları – Çinli şirketler bir fırsat buldular ve ortalığı kapıp herkesi aptal durumuna düşürüyorlar.

Referans için bazı arka plan bilgileri:

1. AMC, bir Çin Medya holdingi olan Dalian Wanda tarafından kontrol ediliyordu ve potansiyel olarak hala kontrol ediliyor. Kaynak: bağlantı

2. Forbes, başka bir Çin Medya Grubu olan Integrated Whale Media’ya aittir (bunun neden daha sonra önemli olduğu hakkında daha fazla bilgi). Kaynak: bağlantı

3. Wanda geçtiğimiz hafta, hisselerinin satışını kolaylaştırmak için son çılgınlığın ardından B Grubu hisselerini A Grubu hisselerine dönüştürmek için başvuruda bulundu. B Sınıfı hisselerin oylama gücü daha fazladır ancak satılamaz, bu nedenle Wanda’nın bu dönüşümü gerçekleştirmek için biraz zamana ihtiyacı vardı. Kaynak: bağlantı

Bu hisse sayısı, açık bir borsada bir defada terk edilemez. Karı en üst düzeye çıkarmak ve gürültüyü en aza indirmek için yavaş yavaş bloklar halinde satıldığı büyük bankanın satış ve ticaret masasına aktarılır.

Sulu kısım:

Birkaç gün önce, Forbes’in (Çinli şirket # 2) resmi Twitter hesabı, AMC ile ilgili Mayıs 2020’ye dayanan bir makaleyi “rastgele” yeniden tweetledi. Geçen yılın Mayıs ayında, AMC / Amazon satın alması konusunda hala kızgın spekülasyonlar vardı . Bu daha sonra fiyaskoyla sonuçlandı ve gazetecinin AMC ile AMCX’i karıştırdığı ortaya çıktı. Bu makale aşağıdadır:

https://www.forbes.com/sites/enriquedans/2020/05/22/amazon-goes-to-themovies/?sh=2f44ebcf7bdc

Retweet biraz ilgi gördü ve fiyatta küçük bir düşüş yaptı, ancak büyük ölçüde fırçalandı. Forbes iki gün önce ikiye katlandı. Bu makaleyi tercüme ettiler ve Forbes.fr, tarihi Mayıs 2020’den Şubat 2021’e güncelledi. Daha sonra, başlangıçta zararsız olan başlığı “Dünyanın en büyük film zinciri AMC’yi edinme eşiğindeki Amazon” olarak değiştirdiler. Tüm bunların saf bir spekülasyon olduğunu ve sadece bir Mayıs 2020 makalesinin çevirisi olduğunu söyleyen bir not gelmeden önce makalenin ortasına gelmeniz gerekiyordu.

Bu makale geniş çapta dağıtıldı, herkes çıldırdı ve AMC’nin dün piyasa öncesi neredeyse% 15 yükselmesine neden oldu. Sonra, haftalardır ilk kez, borsalar aracılığıyla büyük miktarlarda hisse satıldı (diğer bir deyişle Wanda, hisselerini terk etti). Forbes daha sonra ellerini sildi ve kanıtları örtmek için makaleyi SİLDİ, ancak onu WayBack Makinesi’nde bulabildim İşte. Tarihe ve başlığa bakın.

Bu uygulamalar Asya’da çok yaygındır, Batılı şirketlere sahip olan medya patronlarının sayısı azdır – hepsi birbirini tanır. Bunu SEC ihbar hattına bildirmek hem boğaların hem de ayıların yararına. Boğalar için, Wanda’nın daha fazla çöp atmasını önlemenin ve ayılar için daha fazla yanlış bilgi için teşvikleri durdurmanın tek yolu budur.

Tam Açıklama: Ocak ayında bir AMC boğasıydım ve yukarıdaki boğa bokunun miktarı göz önüne alındığında Şubat ayından beri bu konuda düşüş pozisyonları tuttum.

Author

30 Comments

1. Bu konu : ” Çinli şirketler AMC hisselerini artırmak için birlikte çalışıyor ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşım gerçekten çok hoşuma gitti, face de paylaştım , ali – 294

2. Tunceli merkezden ben ziya. Selamlar web sitesi harbiden hayran edici, sosyal medyada paylaştım 20-02-2021 17:17:44

3. Bu konu : ” Çinli şirketler AMC hisselerini artırmak için birlikte çalışıyor ” çok güzel. Selam herkese bu web sitesi harbiden hoşuma gitti, facebookta paylaştım , doruk – 176

4. elif yılmaz Reply

İzmir merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar sayfan cidden hayran edici, sağolun 26-02-2021 18:24:10

5. Çorum dan kimler var. Çinli şirketler AMC hisselerini artırmak için birlikte çalışıyor . Merhabalar sayfa valla iyi, sosyal medyada paylaştım , ali – 61

6. Bu konu : ” Çinli şirketler AMC hisselerini artırmak için birlikte çalışıyor ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfa cidden dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 116

7. Ankara merkezden ben Hasan. Merhaba paylaşımınız yeminle çok iyi, facebookta paylaştım 14-03-2021 01:12:02

8. Bu konu : ” Çinli şirketler AMC hisselerini artırmak için birlikte çalışıyor ” çok güzel. Slm sayfanız vallaha billaha çok iyi, teşekkürler , memo – 296

9. Merhabalar siteniz vallaha ilgi uyandırıcı, tebrikler

10. Bursa dan kimler var. Çinli şirketler AMC hisselerini artırmak için birlikte çalışıyor . Selamlar paylaşımınız valla çok güzel, şukuladım , emin – 22

11. Çanakkale dan kimler var. Çinli şirketler AMC hisselerini artırmak için birlikte çalışıyor . Merhabalar sayfa harbiden çok iyi, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 400

12. Bu konu : ” Çinli şirketler AMC hisselerini artırmak için birlikte çalışıyor ” çok güzel. selamun aleyküm web sitesi yeminle çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , ziya – 387

13. Burdur merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar paylaşım inanki hayran bıraktı, şukuladım 06-05-2021 23:17:30

14. Zonguldak merkezden ben ahmet. Mrb sayfa harbiden çok iyi, linkedinde paylaştım 06-05-2021 23:51:03

15. Bu konu : ” Çinli şirketler AMC hisselerini artırmak için birlikte çalışıyor ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımınız vallaha çok hoşuma gitti, tebrikler , hatice – 447

16. Bu konu : ” Çinli şirketler AMC hisselerini artırmak için birlikte çalışıyor ” çok güzel. merhaba arkadaşlar bu web sitesi harbiden mükemmel, tebrikler , doruk – 132

17. Bu konu : ” Çinli şirketler AMC hisselerini artırmak için birlikte çalışıyor ” çok güzel. Slm paylaşımın inan ki ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , Aylin – 219

18. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Çinli şirketler AMC hisselerini artırmak için birlikte çalışıyor ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımınız süper ötesi çok güzel, twitter da paylaştım , Gürbüz – 259

19. Trabzon merkezden ben Aylin. Selam web siten vallaha dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 27-06-2021 20:11:26

20. Bu konu : ” Çinli şirketler AMC hisselerini artırmak için birlikte çalışıyor ” çok güzel. Selam herkese siten gerçekten ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , mehmet – 491

21. selamun aleyküm bu web sitesi inanılmaz dikkat çekici, facebookta paylaştım

22. Bu konu : ” Çinli şirketler AMC hisselerini artırmak için birlikte çalışıyor ” çok güzel. Merhaba herkese sayfan ciddiyim hoşuma gitti, teşekkürler , ali – 255

23. Bu konu : ” Çinli şirketler AMC hisselerini artırmak için birlikte çalışıyor ” çok güzel. Merhaba herkese web siteniz vallaha güzel, tebrikler , banu – 362

24. Bu konu : ” Çinli şirketler AMC hisselerini artırmak için birlikte çalışıyor ” çok güzel. Merhabalar bu web sitesi vallaha dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , – 161

25. Bu konu : ” Çinli şirketler AMC hisselerini artırmak için birlikte çalışıyor ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımınız gerçekten hayran edici, tebrikler , memo – 143

26. Selamın aleyküm sayfanız yeminle çok iyi, sosyal medyada paylaştım

27. Gaziantep dan kimler var. Çinli şirketler AMC hisselerini artırmak için birlikte çalışıyor . Merhabalar web siten ciddiyim mükemmel, saolun , hatice – 202

28. Bu konu : ” Çinli şirketler AMC hisselerini artırmak için birlikte çalışıyor ” çok güzel. Merhabalar paylaşımınız valla çok iyi, face de paylaştım , mehmet – 216

29. merhaba arkadaşlar paylaşım gerçekten dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link