Çinliler bölgenizde emlak mı satın alıyor?

Burada biraz rastgele düşünme … ve henüz rakamlara gerçekten bakmaya bile başlamadım, bu yüzden sadece gözlemle ve duyduklarımla gidiyorum.

Oradaki bölgemde, son birkaç yılda Çinliler tarafından satın alınan gayrimenkullerde bir artış oldu. Bu, tipik “Çin mahallelerinizden” bir genişletmedir. Çinliler tarafından çok sayıda konut mülkü satın alındı. Mahalleler ağırlıklı olarak Çinli oldu. Şimdi bunun tipik bir şey olduğunu biliyorum, ama dediğim gibi bu, hepimizin oldukça normal olduğunu bildiğimiz tipik Çin mahallelerinin ötesine geçiyor, daha büyük şehirlerde gidip görmek.

Öyleyse bazılarımız şu anda savaşta olduğumuzu ve bir süredir savaşta olduğumuzu söylese de, satın alınan gayrimenkulün burada bir taktik olduğu fikrinin arkasındaki düşünceleriniz nelerdir?

Şimdi, ABD’deki her Çinli’nin bir uyuyan ajan olduğunu ve gördüğünüz her Çinli’den bıktığını söylemiyorum. Ama ya bu bir devralma planının parçasıysa. Çin daha önceki savaşlarda olduğu gibi sadece limanları fırlatıp asker gönderecek gibi değil. Bu uzun bir oyun taktiği. İçeriden içeri sızın. Araziyi stratejik olarak ele geçirin.

Sadece rastgele düşünme.

“Çinliler bölgenizde emlak mı satın alıyor?” üzerine 32 yorum

1. Bu konu : ” Çinliler bölgenizde emlak mı satın alıyor? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siteniz yeminle güzel, teşekkürler , mehmet – 72

2. Siirt dan kimler var. Çinliler bölgenizde emlak mı satın alıyor? . Selamın aleyküm paylaşımınız vallaha çok iyi, şukuladım , ali – 204

3. Karaman dan kimler var. Çinliler bölgenizde emlak mı satın alıyor? . Merhaba sayfa gerçekten hayran bıraktı, teraziye tıkladım , gaye – 448

4. Bu konu : ” Çinliler bölgenizde emlak mı satın alıyor? ” çok güzel. Merhabalar paylaşım gerçekten dikkatimi çekti, saolun , Gürbüz – 424

5. Bu konu : ” Çinliler bölgenizde emlak mı satın alıyor? ” çok güzel. Selam web siteniz valla dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , Emine – 82

6. Niğde merkezden ben doruk. Selamlar sayfanız inan ki hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 21-12-2020 00:00:50

7. Kırıkkale dan kimler var. Çinliler bölgenizde emlak mı satın alıyor? . Merhaba herkese paylaşımınız cidden çok iyi, face de paylaştım , banu – 45

8. Diyarbakır merkezden ben ali. Selam sayfa inanki dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 21-12-2020 09:49:38

9. Bu konu : ” Çinliler bölgenizde emlak mı satın alıyor? ” çok güzel. Selam herkese siten vallaha billaha dikkatimi çekti, tebrikler , emin – 354

10. Tekirdağ dan kimler var. Çinliler bölgenizde emlak mı satın alıyor? . Merhaba herkese siteniz gerçekten dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , – 130

11. Sinop merkezden ben gaye. selam arkadaşlar paylaşım cidden ilgi uyandırıcı, teşekkürler 27-12-2020 09:18:15

12. Elazığ dan kimler var. Çinliler bölgenizde emlak mı satın alıyor? . selam arkadaşlar sayfan harbiden çok güzel, sosyal medyada paylaştım , – 306

13. Muğla dan kimler var. Çinliler bölgenizde emlak mı satın alıyor? . Selamlar bu web sitesi cidden mükemmel, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 170

14. Siirt merkezden ben ahmet. Selamlar paylaşımın vallaha çok iyi, facebookta paylaştım 10-01-2021 04:38:12

15. Mardin dan kimler var. Çinliler bölgenizde emlak mı satın alıyor? . Selam siten vallaha billaha dikkatimi çekti, şukuladım , ziya – 314

16. Karaman dan kimler var. Çinliler bölgenizde emlak mı satın alıyor? . Selam herkese sayfa cidden güzel, facebookta paylaştım , banu – 423

17. Karaman dan kimler var. Çinliler bölgenizde emlak mı satın alıyor? . selam arkadaşlar web siten gerçekten güzel, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 439

18. Kayseri dan kimler var. Çinliler bölgenizde emlak mı satın alıyor? . Selamın aleyküm paylaşımınız gerçekten mükemmel, teraziye tıkladım , ziya – 204

19. Bu konu : ” Çinliler bölgenizde emlak mı satın alıyor? ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımınız inanılmaz mükemmel, linkedinde paylaştım , – 439

20. Düzce dan kimler var. Çinliler bölgenizde emlak mı satın alıyor? . Merhaba herkese siteniz harbiden güzel, sağolun , elif yılmaz – 182

21. Düzce dan kimler var. Çinliler bölgenizde emlak mı satın alıyor? . Merhabalar sayfan inanki çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , Hasan – 351

22. Siirt merkezden ben emin. Slm bu web sitesi harbiden ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 14-02-2021 22:39:42

23. Bingöl merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar web siteniz cidden ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 26-02-2021 00:43:26

24. Bu konu : ” Çinliler bölgenizde emlak mı satın alıyor? ” çok güzel. Selamın aleyküm web siten inan ki dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , – 481

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link