İzledikten sonra bu Artık dijital dünyanın% 100 Çinliler tarafından kontrol edildiğinden şüphem yok. Veri bilimi ve programlamanın derinliklerindeyim ve beyazlar ve siyahlar konu matematik olduğunda tamamen kusmuktur. Ve matematik, günümüz dijital dünyasında önemli olan tek şeydir .. Bu arada, tüm dünya çapındaki matematikçilerin Yahudi olmasına aldanmayın, matematikte olduğu gibi sadece nicelik önemlidir – ve Çin bunu% 100 alır.

Author

22 Comments

1. elif yılmaz Reply

Çanakkale merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese web siten cidden hayran bıraktı, twitter da paylaştım 23-01-2021 21:27:44

2. Selam herkese paylaşımın inanılmaz çok hoşuma gitti, saolun

3. Uşak merkezden ben ziya. Selam herkese web sitesi gerçekten hoşuma gitti, face de paylaştım 23-01-2021 22:13:25

4. Erzincan merkezden ben emin. Selamlar web siteniz inanılmaz dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 23-01-2021 22:15:10

5. Aksaray merkezden ben memo. Merhaba herkese web sitesi ciddiyim çok güzel, saolun 24-01-2021 07:47:59

6. Amasya dan kimler var. Çinliler Silikon Vadisi’ni ve dolayısıyla tüm “özgür” interneti kontrol ediyor mu? . selam arkadaşlar web sitesi valla mükemmel, sosyal medyada paylaştım , Emine – 2

7. Bu konu : ” Çinliler Silikon Vadisi’ni ve dolayısıyla tüm “özgür” interneti kontrol ediyor mu? ” çok güzel. Selam herkese web siten inanki hayran bıraktı, şukuladım , Hasan – 114

8. Bu konu : ” Çinliler Silikon Vadisi’ni ve dolayısıyla tüm “özgür” interneti kontrol ediyor mu? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfan inan ki çok güzel, şukuladım , ali – 413

9. Gürbüz Reply

Balıkesir merkezden ben Gürbüz. Selam herkese siten valla mükemmel, teşekkürler 02-02-2021 07:51:12

10. Manisa dan kimler var. Çinliler Silikon Vadisi’ni ve dolayısıyla tüm “özgür” interneti kontrol ediyor mu? . selamun aleyküm paylaşımınız ciddiyim çok iyi, twitter da paylaştım , banu – 147

11. Bu konu : ” Çinliler Silikon Vadisi’ni ve dolayısıyla tüm “özgür” interneti kontrol ediyor mu? ” çok güzel. Selamlar siteniz ciddiyim iyi, saolun , ali – 55

12. Bilecik merkezden ben hatice. Selam herkese web sitesi cidden güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 14-02-2021 17:54:25

13. Bu konu : ” Çinliler Silikon Vadisi’ni ve dolayısıyla tüm “özgür” interneti kontrol ediyor mu? ” çok güzel. Selamlar sayfan yeminle hayran bıraktı, tebrikler , ziya – 184

14. Şanlıurfa dan kimler var. Çinliler Silikon Vadisi’ni ve dolayısıyla tüm “özgür” interneti kontrol ediyor mu? . Slm web sitesi gerçekten çok güzel, linkedinde paylaştım , gaye – 56

15. Bu konu : ” Çinliler Silikon Vadisi’ni ve dolayısıyla tüm “özgür” interneti kontrol ediyor mu? ” çok güzel. Selam paylaşımın ciddiyim çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , ali – 184

16. Selam herkese paylaşım cidden çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

17. Bartın merkezden ben Emine. Selam herkese web siten gerçekten çok hoşuma gitti, şukuladım 05-04-2021 22:28:46

18. Bu konu : ” Çinliler Silikon Vadisi’ni ve dolayısıyla tüm “özgür” interneti kontrol ediyor mu? ” çok güzel. Selam siten gerçekten mükemmel, tebrikler , Hasan – 237

19. Bu konu : ” Çinliler Silikon Vadisi’ni ve dolayısıyla tüm “özgür” interneti kontrol ediyor mu? ” çok güzel. Merhabalar sayfa inanılmaz iyi, linkedinde paylaştım , banu – 264

20. Bu konu : ” Çinliler Silikon Vadisi’ni ve dolayısıyla tüm “özgür” interneti kontrol ediyor mu? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siten valla çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , Gürbüz – 451

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link