Çocukların seks kültlerini taciz ettiğine dair neden bu kadar çok konuşma olduğu konusunda kafamı karıştırıyor. Kaçakçılıkla ilgili komplolardan herhangi birinin doğru olduğunu varsayarsak, bunun pek çok insanın içine girebileceği bir şeyin nasıl olacağına kafamı dolduramıyorum. Pedofillerin var olduğunu anladığım gibi, evet, ancak çoğu insanın pedofil olduğunu düşünmediğimde elit çocuk istismarı halkalarının gerçek olduğuna inanmakta zorlanıyorum. Benim anlayışım şudur: Eğer bir elitistseniz ve dünyadaki tüm zaman ve paraya sahipseniz, benzersiz deneyim eğlence biçimlerine dönüşür ve pedofili, en azından tabu, bu yüzden biraz ürkütücü, tuhaf için mantıklı olduğunu düşünüyorum. insanlar denemek için, ama neden bu kadar çok insan gemiye girmeye istekli? Bana rezil görünüyor. Sanırım arkasındaki psikoloji hakkında konuşmakla ilgileniyorum. Bunun yayınlamak için uygun yer olup olmadığından emin değilim ama başkalarının ne düşündüğünü merak ediyorum.

Author

21 Comments

1. Çanakkale dan kimler var. Cinsel kültleri taciz eden çocuklarla ilgili neden bu kadar çok komplo var? . Merhaba herkese siten yeminle güzel, saolun , doruk – 499

2. Trabzon dan kimler var. Cinsel kültleri taciz eden çocuklarla ilgili neden bu kadar çok komplo var? . merhaba arkadaşlar web siteniz inanılmaz dikkat çekici, teraziye tıkladım , memo – 171

3. Karaman merkezden ben emin. Selam bu web sitesi gerçekten iyi, şukuladım 25-01-2021 10:27:14

4. Bu konu : ” Cinsel kültleri taciz eden çocuklarla ilgili neden bu kadar çok komplo var? ” çok güzel. Selamlar sayfanız inanılmaz hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 418

5. Bu konu : ” Cinsel kültleri taciz eden çocuklarla ilgili neden bu kadar çok komplo var? ” çok güzel. Slm siteniz yeminle iyi, tebrikler , Emine – 249

6. selamun aleyküm web sitesi cidden çok güzel, teraziye tıkladım

7. Sivas dan kimler var. Cinsel kültleri taciz eden çocuklarla ilgili neden bu kadar çok komplo var? . Selamın aleyküm web siten harbiden ilgi uyandırıcı, tebrikler , doruk – 273

8. Merhaba herkese paylaşım yeminle çok iyi, teraziye tıkladım

9. Aksaray merkezden ben ahmet. Merhabalar web sitesi inan ki dikkatimi çekti, sağolun 06-02-2021 09:14:30

10. Manisa dan kimler var. Cinsel kültleri taciz eden çocuklarla ilgili neden bu kadar çok komplo var? . Merhabalar paylaşım cidden hayran edici, face de paylaştım , gaye – 347

11. Kütahya merkezden ben Hasan. Mrb paylaşımın süper ötesi iyi, twitter da paylaştım 18-02-2021 06:51:27

12. Tekirdağ merkezden ben gaye. Merhabalar web siten ciddiyim çok hoşuma gitti, saolun 04-03-2021 16:28:20

13. Kırklareli merkezden ben ziya. Merhabalar paylaşımın harbiden hayran bıraktı, tebrikler 11-03-2021 23:48:03

14. Bu konu : ” Cinsel kültleri taciz eden çocuklarla ilgili neden bu kadar çok komplo var? ” çok güzel. Selamlar siteniz inan ki dikkat çekici, linkedinde paylaştım , – 121

15. Hatay dan kimler var. Cinsel kültleri taciz eden çocuklarla ilgili neden bu kadar çok komplo var? . Merhabalar paylaşımınız harbiden iyi, twitter da paylaştım , gaye – 303

16. Merhaba herkese web siteniz vallaha billaha hayran bıraktı, facebookta paylaştım

17. Rize dan kimler var. Cinsel kültleri taciz eden çocuklarla ilgili neden bu kadar çok komplo var? . selam arkadaşlar sayfa vallaha billaha çok iyi, teşekkürler , Hasan – 40

18. Mardin merkezden ben doruk. selamun aleyküm siten süper ötesi hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 17-04-2021 22:15:08

19. Amasya dan kimler var. Cinsel kültleri taciz eden çocuklarla ilgili neden bu kadar çok komplo var? . Selamın aleyküm bu web sitesi valla çok güzel, linkedinde paylaştım , Hasan – 218

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link