Kategoriler
Genel

Cinsiyet değiştirme operasyonunun öncülerinden biri, Yahudilere karşı zorla kısırlaştırma yapan bir Nazi idi. Bu şimdi internetten temizleniyor, neden?

https://en.m.wikipedia.org/wiki/Kurt_Warnekros

Cinsiyet değişikliği operasyonunun öncülerinden Kurt Warnekros ile tanışın. Wikipedia sayfasını veya İngilizce’deki diğer çevrimiçi ablojilerini okurken, cinsiyet değiştirme operasyonlarına öncülük eden ve rahimlerde röntgen bebeklerine yardımcı olan iyi bir doktor gibi görünecektir. Hastalarından birini insan rahmi implante etmeyi içeren deneysel cerrahi uygulayarak öldürmek dışında, başka türlü düşünmek için hiçbir nedeniniz olmazdı. 1949’da ölmesine rağmen, 1930’dan sonraki tarihi gizemli bir şekilde bahsedilmiyor.

Sonra henüz düzenlenmemiş olan Alman Wikipedia sayfasına bir göz atacağız.

https://de.m.wikipedia.org/wiki/Kurt_Warnekros

(Çeviri)

“1933’te Warnekros NSDAP’a üye oldu. Ancak 1936’da kendisine karşı “Yahudi Minyonu” olarak bir soruşturma yürütüldü – 1933’ten önce Alman sanayici Fritz von Friedlaender-Fuld’un kızı ve tanınmış bir üye olan Marie-Anne von Goldschmidt-Rothschild’i de tedavi etti. Rothschild ailesi ve kadın sosyal kliniğini Ulusal Sosyalizm anlamında yeterince yönetmeyen Yahudi hastaları kabul etmeye devam etti. Sakson NSDAP Gauleiter Martin Mutschmann’ın karısına da davrandığı için soruşturma kısa süre sonra durduruldu. 1944 yılına kadar Yahudi hastaları tedavi etmeye devam etti. Bununla birlikte, Johannektadt’taki kadın kliniğinde Warnekros altında zorla sterilizasyonlar yapıldı. ”

İlginçtir, İngilizce olarak, Nazi bağlantıları 2016’da sessizce kaldırıldı ve şimdi bu bilgileri İngilizce olarak çevrimiçi bulmak neredeyse imkansız. Bu Nazi’yi neden aslanlaştırmaya bu kadar zorlanıyor?

“Cinsiyet değiştirme operasyonunun öncülerinden biri, Yahudilere karşı zorla kısırlaştırma yapan bir Nazi idi. Bu şimdi internetten temizleniyor, neden?” için 28 yanıt

Sakarya merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese web siten harbiden çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 18-05-2020 09:18:19

Antalya merkezden ben ahmet. Merhaba herkese siten ciddiyim çok güzel, twitter da paylaştım 18-05-2020 09:18:20

Eskişehir merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar paylaşımınız cidden dikkat çekici, sağolun 18-05-2020 10:38:04

Çanakkale merkezden ben doruk. Selamlar sayfa süper ötesi çok hoşuma gitti, sağolun 18-05-2020 14:29:55

Erzincan merkezden ben banu. selamun aleyküm web siteniz inanki çok güzel, twitter da paylaştım 24-05-2020 17:46:00

Bayburt merkezden ben Gürbüz. Selam herkese siteniz yeminle hoşuma gitti, şukuladım 06-06-2020 19:23:12

Isparta merkezden ben mehmet. Merhaba web sitesi harbiden çok güzel, face de paylaştım 23-06-2020 03:30:04

Karabük merkezden ben ziya. Mrb paylaşım süper ötesi çok iyi, linkedinde paylaştım 14-07-2020 12:26:52

Bursa merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese bu web sitesi inanılmaz hayran edici, face de paylaştım 18-07-2020 10:43:57

Kütahya merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm paylaşım ciddiyim hayran bıraktı, sağolun 06-08-2020 22:30:07

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir