https://en.m.wikipedia.org/wiki/Kurt_Warnekros

Cinsiyet değişikliği operasyonunun öncülerinden Kurt Warnekros ile tanışın. Wikipedia sayfasını veya İngilizce’deki diğer çevrimiçi ablojilerini okurken, cinsiyet değiştirme operasyonlarına öncülük eden ve rahimlerde röntgen bebeklerine yardımcı olan iyi bir doktor gibi görünecektir. Hastalarından birini insan rahmi implante etmeyi içeren deneysel cerrahi uygulayarak öldürmek dışında, başka türlü düşünmek için hiçbir nedeniniz olmazdı. 1949’da ölmesine rağmen, 1930’dan sonraki tarihi gizemli bir şekilde bahsedilmiyor.

Sonra henüz düzenlenmemiş olan Alman Wikipedia sayfasına bir göz atacağız.

https://de.m.wikipedia.org/wiki/Kurt_Warnekros

(Çeviri)

“1933’te Warnekros NSDAP’a üye oldu. Ancak 1936’da kendisine karşı “Yahudi Minyonu” olarak bir soruşturma yürütüldü – 1933’ten önce Alman sanayici Fritz von Friedlaender-Fuld’un kızı ve tanınmış bir üye olan Marie-Anne von Goldschmidt-Rothschild’i de tedavi etti. Rothschild ailesi ve kadın sosyal kliniğini Ulusal Sosyalizm anlamında yeterince yönetmeyen Yahudi hastaları kabul etmeye devam etti. Sakson NSDAP Gauleiter Martin Mutschmann’ın karısına da davrandığı için soruşturma kısa süre sonra durduruldu. 1944 yılına kadar Yahudi hastaları tedavi etmeye devam etti. Bununla birlikte, Johannektadt’taki kadın kliniğinde Warnekros altında zorla sterilizasyonlar yapıldı. ”

İlginçtir, İngilizce olarak, Nazi bağlantıları 2016’da sessizce kaldırıldı ve şimdi bu bilgileri İngilizce olarak çevrimiçi bulmak neredeyse imkansız. Bu Nazi’yi neden aslanlaştırmaya bu kadar zorlanıyor?

Author

97 Comments

1. elif yılmaz Reply

Sakarya merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese web siten harbiden çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 18-05-2020 09:18:19

2. Antalya merkezden ben ahmet. Merhaba herkese siten ciddiyim çok güzel, twitter da paylaştım 18-05-2020 09:18:20

3. Eskişehir merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar paylaşımınız cidden dikkat çekici, sağolun 18-05-2020 10:38:04

4. Selamın aleyküm sayfan vallaha hayran bıraktı, şukuladım

5. Çanakkale merkezden ben doruk. Selamlar sayfa süper ötesi çok hoşuma gitti, sağolun 18-05-2020 14:29:55

6. Kilis merkezden ben doruk. Slm paylaşımın gerçekten dikkatimi çekti, sağolun 21-05-2020 06:57:30

7. elif yılmaz Reply

merhaba arkadaşlar sayfa ciddiyim çok iyi, tebrikler

8. Merhaba herkese sayfan harbiden çok iyi, sosyal medyada paylaştım

9. Erzincan merkezden ben banu. selamun aleyküm web siteniz inanki çok güzel, twitter da paylaştım 24-05-2020 17:46:00

10. Selamlar sayfa cidden iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

11. elif yılmaz Reply

Selamlar sayfan cidden dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım

12. selam arkadaşlar web siten inan ki güzel, linkedinde paylaştım

13. Bayburt merkezden ben Gürbüz. Selam herkese siteniz yeminle hoşuma gitti, şukuladım 06-06-2020 19:23:12

14. Kırklareli merkezden ben ziya. Slm web siten harbiden dikkat çekici, teşekkürler 20-06-2020 11:04:54

15. Isparta merkezden ben mehmet. Merhaba web sitesi harbiden çok güzel, face de paylaştım 23-06-2020 03:30:04

16. elif yılmaz Reply

selamun aleyküm web siteniz vallaha iyi, teşekkürler

17. Selamlar paylaşımınız vallaha billaha çok iyi, teraziye tıkladım

18. Karabük merkezden ben ziya. Mrb paylaşım süper ötesi çok iyi, linkedinde paylaştım 14-07-2020 12:26:52

19. elif yılmaz Reply

Bursa merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese bu web sitesi inanılmaz hayran edici, face de paylaştım 18-07-2020 10:43:57

20. Selamın aleyküm siteniz yeminle çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

21. Selam web siteniz vallaha billaha ilgi uyandırıcı, face de paylaştım

22. Selamlar web siteniz yeminle mükemmel, facebookta paylaştım

23. Selamın aleyküm paylaşım inanki dikkatimi çekti, sağolun

24. Kütahya merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm paylaşım ciddiyim hayran bıraktı, sağolun 06-08-2020 22:30:07

25. merhaba arkadaşlar siten valla iyi, facebookta paylaştım

26. Bitlis merkezden ben banu. Selam paylaşımın süper ötesi güzel, face de paylaştım 16-08-2020 05:35:56

27. Merhaba herkese web sitesi cidden ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım

28. Amasya merkezden ben ahmet. merhaba arkadaşlar sayfanız gerçekten dikkatimi çekti, saolun 24-08-2020 08:34:47

29. Afyon merkezden ben gaye. selamun aleyküm web siteniz süper ötesi hayran bıraktı, face de paylaştım 30-08-2020 17:03:21

30. Diyarbakır merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm sayfan süper ötesi çok hoşuma gitti, saolun 07-09-2020 06:37:49

31. Balıkesir merkezden ben Emine. Selamlar web siten süper ötesi iyi, sosyal medyada paylaştım 14-09-2020 04:15:26

32. Merhaba paylaşımın vallaha çok güzel, linkedinde paylaştım

33. Batman merkezden ben mehmet. selam arkadaşlar bu web sitesi vallaha billaha dikkatimi çekti, saolun 26-09-2020 17:43:36

34. Niğde merkezden ben Emine. Slm paylaşım cidden güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 26-09-2020 23:57:38

35. elif yılmaz Reply

Merhaba paylaşım ciddiyim dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım

36. Gürbüz Reply

Selamlar sayfan vallaha dikkat çekici, face de paylaştım

37. Kayseri merkezden ben Emine. Selamlar paylaşım inanılmaz çok güzel, teşekkürler 02-10-2020 11:30:00

38. Bursa merkezden ben ahmet. Slm bu web sitesi gerçekten iyi, şukuladım 04-10-2020 10:45:20

39. Denizli dan kimler var. Cinsiyet değiştirme operasyonunun öncülerinden biri, Yahudilere karşı zorla kısırlaştırma yapan bir Nazi idi. Bu şimdi internetten temizleniyor, neden? . Slm siten cidden mükemmel, linkedinde paylaştım , banu – 213

40. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Cinsiyet değiştirme operasyonunun öncülerinden biri, Yahudilere karşı zorla kısırlaştırma yapan bir Nazi idi. Bu şimdi internetten temizleniyor, neden? ” çok güzel. Mrb siten inanki ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 469

41. Merhaba herkese sayfa vallaha dikkat çekici, twitter da paylaştım

42. Hatay merkezden ben emin. selamun aleyküm web sitesi inan ki çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 04-11-2020 02:33:10

43. Erzincan dan kimler var. Cinsiyet değiştirme operasyonunun öncülerinden biri, Yahudilere karşı zorla kısırlaştırma yapan bir Nazi idi. Bu şimdi internetten temizleniyor, neden? . Slm paylaşımınız süper ötesi dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 353

44. Merhabalar sayfanız inanılmaz hayran bıraktı, face de paylaştım

45. Bu konu : ” Cinsiyet değiştirme operasyonunun öncülerinden biri, Yahudilere karşı zorla kısırlaştırma yapan bir Nazi idi. Bu şimdi internetten temizleniyor, neden? ” çok güzel. Selam herkese web sitesi yeminle ilgi uyandırıcı, sağolun , – 81

46. Kayseri merkezden ben gaye. Selam herkese paylaşım harbiden çok iyi, twitter da paylaştım 25-11-2020 02:52:23

47. Gümüşhane dan kimler var. Cinsiyet değiştirme operasyonunun öncülerinden biri, Yahudilere karşı zorla kısırlaştırma yapan bir Nazi idi. Bu şimdi internetten temizleniyor, neden? . Merhaba siteniz valla hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 376

48. Antalya merkezden ben ali. selam arkadaşlar web sitesi valla dikkat çekici, şukuladım 11-12-2020 02:25:51

49. Bu konu : ” Cinsiyet değiştirme operasyonunun öncülerinden biri, Yahudilere karşı zorla kısırlaştırma yapan bir Nazi idi. Bu şimdi internetten temizleniyor, neden? ” çok güzel. Selam sayfanız harbiden dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , ali – 68

50. elif yılmaz Reply

selamun aleyküm paylaşımın gerçekten hoşuma gitti, teraziye tıkladım

51. Ordu dan kimler var. Cinsiyet değiştirme operasyonunun öncülerinden biri, Yahudilere karşı zorla kısırlaştırma yapan bir Nazi idi. Bu şimdi internetten temizleniyor, neden? . selamun aleyküm paylaşımınız inanılmaz çok iyi, şukuladım , ali – 92

52. Selamlar web siteniz inanki çok iyi, linkedinde paylaştım

53. Aksaray merkezden ben ali. Mrb web siteniz inanki çok iyi, teşekkürler 17-12-2020 01:52:44

54. Selam sayfa inan ki dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım

55. Elazığ merkezden ben gaye. Mrb paylaşım valla hayran bıraktı, face de paylaştım 01-01-2021 10:02:53

56. Selamlar sayfanız inanki hoşuma gitti, facebookta paylaştım

57. Bu konu : ” Cinsiyet değiştirme operasyonunun öncülerinden biri, Yahudilere karşı zorla kısırlaştırma yapan bir Nazi idi. Bu şimdi internetten temizleniyor, neden? ” çok güzel. Selam paylaşım vallaha dikkat çekici, şukuladım , gaye – 404

58. Bu konu : ” Cinsiyet değiştirme operasyonunun öncülerinden biri, Yahudilere karşı zorla kısırlaştırma yapan bir Nazi idi. Bu şimdi internetten temizleniyor, neden? ” çok güzel. Selam web sitesi ciddiyim çok güzel, facebookta paylaştım , Emine – 152

59. Malatya dan kimler var. Cinsiyet değiştirme operasyonunun öncülerinden biri, Yahudilere karşı zorla kısırlaştırma yapan bir Nazi idi. Bu şimdi internetten temizleniyor, neden? . Selam bu web sitesi valla güzel, teşekkürler , Aylin – 350

60. Aydın merkezden ben memo. Slm web siten inanki dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 20-01-2021 12:29:07

61. Bu konu : ” Cinsiyet değiştirme operasyonunun öncülerinden biri, Yahudilere karşı zorla kısırlaştırma yapan bir Nazi idi. Bu şimdi internetten temizleniyor, neden? ” çok güzel. Selam sayfa harbiden dikkat çekici, face de paylaştım , banu – 351

62. Merhabalar web siten vallaha çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

63. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Cinsiyet değiştirme operasyonunun öncülerinden biri, Yahudilere karşı zorla kısırlaştırma yapan bir Nazi idi. Bu şimdi internetten temizleniyor, neden? ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfan gerçekten iyi, facebookta paylaştım , Gürbüz – 113

64. Osmaniye dan kimler var. Cinsiyet değiştirme operasyonunun öncülerinden biri, Yahudilere karşı zorla kısırlaştırma yapan bir Nazi idi. Bu şimdi internetten temizleniyor, neden? . Selamın aleyküm sayfanız inanki iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 432

65. Bilecik dan kimler var. Cinsiyet değiştirme operasyonunun öncülerinden biri, Yahudilere karşı zorla kısırlaştırma yapan bir Nazi idi. Bu şimdi internetten temizleniyor, neden? . Slm siteniz inanılmaz mükemmel, tebrikler , ali – 409

66. Karaman dan kimler var. Cinsiyet değiştirme operasyonunun öncülerinden biri, Yahudilere karşı zorla kısırlaştırma yapan bir Nazi idi. Bu şimdi internetten temizleniyor, neden? . Selamlar bu web sitesi süper ötesi mükemmel, linkedinde paylaştım , ali – 425

67. Malatya dan kimler var. Cinsiyet değiştirme operasyonunun öncülerinden biri, Yahudilere karşı zorla kısırlaştırma yapan bir Nazi idi. Bu şimdi internetten temizleniyor, neden? . Merhaba herkese web sitesi inan ki ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , mehmet – 266

68. selam arkadaşlar paylaşım vallaha billaha hoşuma gitti, face de paylaştım

69. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Cinsiyet değiştirme operasyonunun öncülerinden biri, Yahudilere karşı zorla kısırlaştırma yapan bir Nazi idi. Bu şimdi internetten temizleniyor, neden? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfanız yeminle dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 454

70. Bu konu : ” Cinsiyet değiştirme operasyonunun öncülerinden biri, Yahudilere karşı zorla kısırlaştırma yapan bir Nazi idi. Bu şimdi internetten temizleniyor, neden? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfan inanki ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , ahmet – 311

71. merhaba arkadaşlar paylaşımınız vallaha billaha hayran edici, sosyal medyada paylaştım

72. Bu konu : ” Cinsiyet değiştirme operasyonunun öncülerinden biri, Yahudilere karşı zorla kısırlaştırma yapan bir Nazi idi. Bu şimdi internetten temizleniyor, neden? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar bu web sitesi süper ötesi çok hoşuma gitti, teşekkürler , ali – 46

73. Çanakkale dan kimler var. Cinsiyet değiştirme operasyonunun öncülerinden biri, Yahudilere karşı zorla kısırlaştırma yapan bir Nazi idi. Bu şimdi internetten temizleniyor, neden? . Merhaba herkese sayfa yeminle iyi, twitter da paylaştım , Aylin – 284

74. Slm siteniz yeminle dikkatimi çekti, face de paylaştım

75. Merhabalar web siten süper ötesi çok güzel, teraziye tıkladım

76. Kırşehir merkezden ben ahmet. Selamlar bu web sitesi cidden hayran edici, sağolun 11-04-2021 17:17:08

77. Ağrı dan kimler var. Cinsiyet değiştirme operasyonunun öncülerinden biri, Yahudilere karşı zorla kısırlaştırma yapan bir Nazi idi. Bu şimdi internetten temizleniyor, neden? . Slm web sitesi vallaha ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , ali – 26

78. Ağrı dan kimler var. Cinsiyet değiştirme operasyonunun öncülerinden biri, Yahudilere karşı zorla kısırlaştırma yapan bir Nazi idi. Bu şimdi internetten temizleniyor, neden? . selam arkadaşlar bu web sitesi valla hoşuma gitti, teraziye tıkladım , gaye – 448

79. selam arkadaşlar sayfan cidden çok hoşuma gitti, teşekkürler

80. Bu konu : ” Cinsiyet değiştirme operasyonunun öncülerinden biri, Yahudilere karşı zorla kısırlaştırma yapan bir Nazi idi. Bu şimdi internetten temizleniyor, neden? ” çok güzel. Merhabalar siteniz yeminle dikkat çekici, tebrikler , hatice – 440

81. Hatay merkezden ben . Merhabalar web sitesi süper ötesi mükemmel, tebrikler 04-05-2021 18:21:40

82. Bu konu : ” Cinsiyet değiştirme operasyonunun öncülerinden biri, Yahudilere karşı zorla kısırlaştırma yapan bir Nazi idi. Bu şimdi internetten temizleniyor, neden? ” çok güzel. Merhaba web sitesi inan ki hayran edici, şukuladım , ahmet – 388

83. Yalova merkezden ben mehmet. Selam herkese sayfan yeminle iyi, tebrikler 06-05-2021 22:32:12

84. Burdur merkezden ben memo. Selamın aleyküm paylaşımın inan ki güzel, şukuladım 07-05-2021 05:42:17

85. merhaba arkadaşlar siteniz valla dikkatimi çekti, teraziye tıkladım

86. Denizli dan kimler var. Cinsiyet değiştirme operasyonunun öncülerinden biri, Yahudilere karşı zorla kısırlaştırma yapan bir Nazi idi. Bu şimdi internetten temizleniyor, neden? . Slm paylaşımınız gerçekten mükemmel, sosyal medyada paylaştım , banu – 207

87. Selam herkese bu web sitesi valla dikkatimi çekti, twitter da paylaştım

88. Diyarbakır dan kimler var. Cinsiyet değiştirme operasyonunun öncülerinden biri, Yahudilere karşı zorla kısırlaştırma yapan bir Nazi idi. Bu şimdi internetten temizleniyor, neden? . selam arkadaşlar paylaşım gerçekten hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 408

89. selam arkadaşlar siten ciddiyim dikkatimi çekti, face de paylaştım

90. Yalova merkezden ben ali. Selamın aleyküm sayfa vallaha billaha hayran edici, linkedinde paylaştım 05-06-2021 08:14:59

91. Afyon merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar sayfa inan ki hoşuma gitti, sağolun 12-06-2021 17:33:25

92. Hakkari merkezden ben Gürbüz. Merhabalar paylaşımınız vallaha hoşuma gitti, saolun 16-06-2021 10:23:00

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link