YouTube’da monoton metin-konuşma programları kullanarak 10-15 dakikalık bir alanda filmleri özetleyen çok sayıda video izliyorum. Ve beni rahatsız eden kalıcı bir eğilim, tek bir video boyunca yanlış cinsiyet zamirinin birden çok kez kullanılmasıdır, örneğin “onun” yerine “onun”. Bu kasıtlı olmalı ve toplumsal cinsiyeti alt üst etme, öne çıkan bariz güdüdür.

Author

26 Comments

1. Artvin dan kimler var. Cinsiyet yıkımını bilinçaltında yönlendirmek için zamirlerin değiştirilmesi . selam arkadaşlar siten inanılmaz hayran edici, facebookta paylaştım , ali – 344

2. Tokat dan kimler var. Cinsiyet yıkımını bilinçaltında yönlendirmek için zamirlerin değiştirilmesi . Selamlar sayfanız ciddiyim dikkat çekici, facebookta paylaştım , emin – 147

3. Osmaniye dan kimler var. Cinsiyet yıkımını bilinçaltında yönlendirmek için zamirlerin değiştirilmesi . Selam herkese web siten inan ki çok güzel, facebookta paylaştım , ali – 216

4. Afyon merkezden ben ziya. Slm paylaşımın süper ötesi ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 01-08-2021 03:49:52

5. Kocaeli dan kimler var. Cinsiyet yıkımını bilinçaltında yönlendirmek için zamirlerin değiştirilmesi . Selamlar sayfanız valla çok hoşuma gitti, teşekkürler , mehmet – 340

6. elif yılmaz Reply

Eskişehir dan kimler var. Cinsiyet yıkımını bilinçaltında yönlendirmek için zamirlerin değiştirilmesi . Selam sayfan inanılmaz güzel, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 259

7. Denizli merkezden ben gaye. Mrb sayfanız inan ki hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 04-08-2021 16:01:05

8. elif yılmaz Reply

Rize dan kimler var. Cinsiyet yıkımını bilinçaltında yönlendirmek için zamirlerin değiştirilmesi . Selamın aleyküm bu web sitesi vallaha güzel, şukuladım , elif yılmaz – 491

9. Samsun merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar web siten yeminle hoşuma gitti, saolun 06-08-2021 17:19:05

10. Bu konu : ” Cinsiyet yıkımını bilinçaltında yönlendirmek için zamirlerin değiştirilmesi ” çok güzel. Selam web sitesi inanılmaz hoşuma gitti, şukuladım , doruk – 499

11. Muş dan kimler var. Cinsiyet yıkımını bilinçaltında yönlendirmek için zamirlerin değiştirilmesi . Selam herkese bu web sitesi vallaha çok güzel, linkedinde paylaştım , – 267

12. Bu konu : ” Cinsiyet yıkımını bilinçaltında yönlendirmek için zamirlerin değiştirilmesi ” çok güzel. Merhaba herkese sayfan valla güzel, teraziye tıkladım , Hasan – 35

13. Bu konu : ” Cinsiyet yıkımını bilinçaltında yönlendirmek için zamirlerin değiştirilmesi ” çok güzel. Slm paylaşımınız süper ötesi çok hoşuma gitti, şukuladım , Emine – 497

14. Şanlıurfa merkezden ben . Selamın aleyküm web sitesi inan ki iyi, saolun 13-08-2021 04:03:45

15. Denizli merkezden ben banu. merhaba arkadaşlar paylaşım inan ki güzel, sosyal medyada paylaştım 19-08-2021 05:28:58

16. Merhabalar web siteniz gerçekten mükemmel, face de paylaştım

17. Selamlar web siten valla çok güzel, facebookta paylaştım

18. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Cinsiyet yıkımını bilinçaltında yönlendirmek için zamirlerin değiştirilmesi ” çok güzel. selamun aleyküm web sitesi valla çok güzel, facebookta paylaştım , Gürbüz – 294

19. Gaziantep merkezden ben ali. Selam siteniz ciddiyim hoşuma gitti, teşekkürler 31-08-2021 09:24:20

20. Mardin dan kimler var. Cinsiyet yıkımını bilinçaltında yönlendirmek için zamirlerin değiştirilmesi . Slm paylaşım süper ötesi iyi, facebookta paylaştım , Gürbüz – 413

21. Van merkezden ben ziya. Merhabalar paylaşım yeminle mükemmel, twitter da paylaştım 01-09-2021 15:17:40

22. Bu konu : ” Cinsiyet yıkımını bilinçaltında yönlendirmek için zamirlerin değiştirilmesi ” çok güzel. Mrb bu web sitesi süper ötesi dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 143

23. Tokat merkezden ben Gürbüz. Mrb paylaşımın ciddiyim hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 18-09-2021 02:31:31

24. merhaba arkadaşlar bu web sitesi yeminle hoşuma gitti, saolun

25. merhaba arkadaşlar paylaşım inanki çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım

26. Erzincan dan kimler var. Cinsiyet yıkımını bilinçaltında yönlendirmek için zamirlerin değiştirilmesi . selamun aleyküm web siteniz inanılmaz iyi, saolun , Hasan – 122

Write A Comment