İsveçliler nakit para ve kredi kartlarını değiştirmek için ellerine implant alıyorlar – Temmuz 2019 tarihli NY Post makalesi

RFID çip implantı hakkında, COVID-19’un Çin’de ilk keşfedilmesinden ve bugün burada bulduğum bağlantılı makaleden çok önce duyuyorum.

İsveç, halihazırda çip implantları olan binlerce kişinin yaşadığı nakitsiz bir toplumdur.

Sırada ABD var.

Author

37 Comments

1. Elazığ dan kimler var. Çip implantı gündemini reddedenler için, bu zaten İsveç’te gerçekleşiyor. . Selam herkese siten vallaha billaha iyi, tebrikler , ziya – 179

2. Erzincan dan kimler var. Çip implantı gündemini reddedenler için, bu zaten İsveç’te gerçekleşiyor. . Mrb web siteniz inan ki mükemmel, sosyal medyada paylaştım , ali – 499

3. Muş dan kimler var. Çip implantı gündemini reddedenler için, bu zaten İsveç’te gerçekleşiyor. . Merhabalar web siteniz süper ötesi dikkatimi çekti, saolun , Aylin – 324

4. Merhabalar bu web sitesi süper ötesi hayran edici, twitter da paylaştım

5. Merhabalar sayfan inan ki çok güzel, teraziye tıkladım

6. elif yılmaz Reply

Çorum dan kimler var. Çip implantı gündemini reddedenler için, bu zaten İsveç’te gerçekleşiyor. . selam arkadaşlar paylaşım gerçekten hoşuma gitti, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 419

7. Bitlis merkezden ben mehmet. Selamlar web sitesi inanki hayran edici, tebrikler 11-12-2020 00:24:44

8. Bu konu : ” Çip implantı gündemini reddedenler için, bu zaten İsveç’te gerçekleşiyor. ” çok güzel. Merhaba herkese sayfanız valla hayran edici, tebrikler , Emine – 386

9. Bu konu : ” Çip implantı gündemini reddedenler için, bu zaten İsveç’te gerçekleşiyor. ” çok güzel. Merhaba herkese web siten vallaha güzel, saolun , memo – 174

10. Çorum dan kimler var. Çip implantı gündemini reddedenler için, bu zaten İsveç’te gerçekleşiyor. . Merhaba siten cidden mükemmel, face de paylaştım , ali – 298

11. Bu konu : ” Çip implantı gündemini reddedenler için, bu zaten İsveç’te gerçekleşiyor. ” çok güzel. Merhaba herkese sayfanız valla çok iyi, linkedinde paylaştım , memo – 56

12. İzmir dan kimler var. Çip implantı gündemini reddedenler için, bu zaten İsveç’te gerçekleşiyor. . Mrb sayfa süper ötesi çok iyi, şukuladım , Aylin – 118

13. Bu konu : ” Çip implantı gündemini reddedenler için, bu zaten İsveç’te gerçekleşiyor. ” çok güzel. Selamlar web siten yeminle ilgi uyandırıcı, tebrikler , ahmet – 3

14. elif yılmaz Reply

Muş dan kimler var. Çip implantı gündemini reddedenler için, bu zaten İsveç’te gerçekleşiyor. . Selam paylaşımın valla ilgi uyandırıcı, sağolun , elif yılmaz – 194

15. Bu konu : ” Çip implantı gündemini reddedenler için, bu zaten İsveç’te gerçekleşiyor. ” çok güzel. Mrb paylaşımınız yeminle ilgi uyandırıcı, tebrikler , banu – 37

16. Selam herkese paylaşımınız inanılmaz mükemmel, sağolun

17. elif yılmaz Reply

Aksaray dan kimler var. Çip implantı gündemini reddedenler için, bu zaten İsveç’te gerçekleşiyor. . Slm sayfa ciddiyim ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 194

18. Merhaba herkese sayfanız vallaha hayran edici, facebookta paylaştım

19. Bu konu : ” Çip implantı gündemini reddedenler için, bu zaten İsveç’te gerçekleşiyor. ” çok güzel. Merhabalar siteniz valla hoşuma gitti, şukuladım , banu – 466

20. Çanakkale merkezden ben emin. Selamın aleyküm siten gerçekten dikkatimi çekti, şukuladım 18-01-2021 15:21:28

21. Bu konu : ” Çip implantı gündemini reddedenler için, bu zaten İsveç’te gerçekleşiyor. ” çok güzel. Merhaba herkese siten gerçekten dikkat çekici, twitter da paylaştım , ahmet – 37

22. Gürbüz Reply

Selam herkese sayfanız süper ötesi dikkatimi çekti, teşekkürler

23. Giresun merkezden ben Emine. Merhaba herkese sayfan vallaha billaha iyi, teraziye tıkladım 05-02-2021 11:50:08

24. selam arkadaşlar siteniz valla hayran edici, tebrikler

25. Bu konu : ” Çip implantı gündemini reddedenler için, bu zaten İsveç’te gerçekleşiyor. ” çok güzel. Merhabalar bu web sitesi inanılmaz çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , – 268

26. Selamın aleyküm web siten gerçekten güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

27. Bu konu : ” Çip implantı gündemini reddedenler için, bu zaten İsveç’te gerçekleşiyor. ” çok güzel. Merhabalar siteniz vallaha hoşuma gitti, şukuladım , doruk – 274

28. Bu konu : ” Çip implantı gündemini reddedenler için, bu zaten İsveç’te gerçekleşiyor. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfanız süper ötesi hayran bıraktı, face de paylaştım , doruk – 361

29. Düzce dan kimler var. Çip implantı gündemini reddedenler için, bu zaten İsveç’te gerçekleşiyor. . Slm web siten inanki dikkat çekici, tebrikler , hatice – 279

30. Kocaeli merkezden ben ali. Selam sayfanız inanılmaz ilgi uyandırıcı, saolun 14-03-2021 04:36:43

31. Konya merkezden ben ziya. Selam web siten harbiden ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 22-03-2021 04:23:18

32. Rize merkezden ben banu. Mrb bu web sitesi yeminle çok güzel, facebookta paylaştım 25-03-2021 11:21:13

33. Amasya merkezden ben Aylin. Selamlar siten valla iyi, face de paylaştım 28-03-2021 20:20:34

34. Uşak merkezden ben Aylin. selam arkadaşlar web siten harbiden çok güzel, teraziye tıkladım 31-03-2021 00:00:27

35. Bu konu : ” Çip implantı gündemini reddedenler için, bu zaten İsveç’te gerçekleşiyor. ” çok güzel. Selamın aleyküm bu web sitesi ciddiyim hoşuma gitti, teraziye tıkladım , banu – 124

36. Zonguldak dan kimler var. Çip implantı gündemini reddedenler için, bu zaten İsveç’te gerçekleşiyor. . Selamlar web sitesi vallaha billaha güzel, facebookta paylaştım , ali – 374

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link