“Jesuits kontrolü x, y, z” komplosu konusunda çok bilgili değilim. Anladığım kadarıyla, onlar Katolik Kilisesi’nin dışındalar ama bağımsız hareket ediyorlar. Bu, bir bütün olarak Katolik Kilisesi’nin değil, jesuitlerin Kilise içindeki şeytani güç olduğu anlamına mı geliyor?

Her zaman Papa’nın / kardinallerin kötü şeyler yaptığını düşünürdüm, Vatikan gözetimsiz bir kötülük kalesi olarak.

Biri bunu açıklığa kavuşturabilirse çok sevinirim.

Author

10 Comments

1. Bilecik merkezden ben ali. Merhaba paylaşım süper ötesi ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 04-04-2021 10:14:45

2. Bu konu : ” Cizvitler ve Katolik Kilisesi ” çok güzel. Mrb paylaşım yeminle iyi, saolun , ali – 161

3. Bu konu : ” Cizvitler ve Katolik Kilisesi ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımınız inanki hayran bıraktı, tebrikler , ziya – 80

4. Diyarbakır dan kimler var. Cizvitler ve Katolik Kilisesi . Selamlar paylaşımınız ciddiyim çok hoşuma gitti, tebrikler , ali – 110

5. Bu konu : ” Cizvitler ve Katolik Kilisesi ” çok güzel. Merhaba paylaşımın ciddiyim çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , ali – 405

6. Bu konu : ” Cizvitler ve Katolik Kilisesi ” çok güzel. Selamlar siten inanki dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , ziya – 137

7. Bitlis merkezden ben banu. Merhabalar paylaşımın yeminle dikkat çekici, teşekkürler 11-04-2021 15:36:17

8. selam arkadaşlar paylaşımınız vallaha çok hoşuma gitti, face de paylaştım

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link