Cizvitlerin ve kabalin ideallerine gelince yaptığım bazı gözlemler. Kaba Darwinizm ve Komünizm.

Sosyalizm-Komünizmden Kapitalizm-Faşizme kadar hem sağ hem de sol ideolojiler Cizvitlerden kaynaklandı. Ancak genel olarak planlarını ve hedeflerini nasıl etkilediklerine gelince, kendilerini herkesten üstün olduklarına inanarak Joachim’in üçüncü çağının getiricileri olarak görüyorlar.

Bu benim kişisel gözlemim, ama gördüğüm kadarıyla, büyük ölçüde gerçekliğe ve onun belirsiz doğasına karşı derin bir nefretle motive ediliyor gibi görünüyorlar. Herkesin çöp olduğunu düşünüyorlar ama onu daha da iyi hale getirmeye çalışan insanlardan nefret ediyorlar. Komünist ideal, bir kurtuluş yolu olarak kaba kitleler için uygulamaya çalıştıkları şeydir.

Kendileri bir istisnadır çünkü yeni çağı getirecekler ve herkesten üstün olmayı hak edecekler, ancak ortak halk söz konusu olduğunda, herkesin zihninin sonunda bir tür bilgisayar oyununa yükleneceğini düşünüyorum (Facebook zaten deney yapıyor. İnsanların öznelliğinin çoğunu yitireceği ve “herkes onlarla eşit olacağı”, ya herkesten çok daha fazla fayda elde edeceği ya da hatta fişten çekilerek, istedikleri tüm zevklerin tadını çıkaracağı.

“Cizvitlerin ve kabalin ideallerine gelince yaptığım bazı gözlemler. Kaba Darwinizm ve Komünizm.” üzerine 47 yorum

1. Isparta dan kimler var. Cizvitlerin ve kabalin ideallerine gelince yaptığım bazı gözlemler. Kaba Darwinizm ve Komünizm. . merhaba arkadaşlar sayfanız harbiden mükemmel, teraziye tıkladım , ali – 339

2. Osmaniye dan kimler var. Cizvitlerin ve kabalin ideallerine gelince yaptığım bazı gözlemler. Kaba Darwinizm ve Komünizm. . selamun aleyküm bu web sitesi inanılmaz ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 87

3. Konya merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm web siteniz inan ki çok iyi, linkedinde paylaştım 25-10-2020 16:10:16

4. Bu konu : ” Cizvitlerin ve kabalin ideallerine gelince yaptığım bazı gözlemler. Kaba Darwinizm ve Komünizm. ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfa inanılmaz güzel, twitter da paylaştım , ali – 95

5. Ağrı merkezden ben ziya. Selamın aleyküm web siteniz gerçekten hayran edici, linkedinde paylaştım 25-10-2020 16:40:15

6. İstanbul dan kimler var. Cizvitlerin ve kabalin ideallerine gelince yaptığım bazı gözlemler. Kaba Darwinizm ve Komünizm. . merhaba arkadaşlar sayfanız harbiden çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , memo – 325

7. Ankara merkezden ben mehmet. Selamlar sayfan inan ki çok güzel, teşekkürler 26-10-2020 14:44:41

8. Tokat merkezden ben banu. merhaba arkadaşlar web siteniz inanki iyi, teşekkürler 26-10-2020 16:26:14

9. Bu konu : ” Cizvitlerin ve kabalin ideallerine gelince yaptığım bazı gözlemler. Kaba Darwinizm ve Komünizm. ” çok güzel. Slm paylaşımınız inanki mükemmel, şukuladım , hatice – 243

10. Konya merkezden ben ahmet. Merhaba siten gerçekten ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 26-10-2020 18:45:29

11. Kahramanmaraş dan kimler var. Cizvitlerin ve kabalin ideallerine gelince yaptığım bazı gözlemler. Kaba Darwinizm ve Komünizm. . Selam siteniz inan ki hayran edici, saolun , ziya – 346

12. Afyon dan kimler var. Cizvitlerin ve kabalin ideallerine gelince yaptığım bazı gözlemler. Kaba Darwinizm ve Komünizm. . Merhaba herkese sayfa yeminle hayran bıraktı, face de paylaştım , gaye – 445

13. Bu konu : ” Cizvitlerin ve kabalin ideallerine gelince yaptığım bazı gözlemler. Kaba Darwinizm ve Komünizm. ” çok güzel. selamun aleyküm sayfan inan ki hayran edici, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 419

14. Düzce dan kimler var. Cizvitlerin ve kabalin ideallerine gelince yaptığım bazı gözlemler. Kaba Darwinizm ve Komünizm. . Selamın aleyküm web sitesi inan ki dikkatimi çekti, şukuladım , Gürbüz – 138

15. Bu konu : ” Cizvitlerin ve kabalin ideallerine gelince yaptığım bazı gözlemler. Kaba Darwinizm ve Komünizm. ” çok güzel. Mrb web sitesi vallaha billaha hayran edici, saolun , ahmet – 167

16. Eskişehir merkezden ben hatice. selam arkadaşlar paylaşım süper ötesi dikkat çekici, linkedinde paylaştım 13-11-2020 18:33:29

17. Elazığ dan kimler var. Cizvitlerin ve kabalin ideallerine gelince yaptığım bazı gözlemler. Kaba Darwinizm ve Komünizm. . Selamlar web siten inanki ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , Aylin – 316

18. Bu konu : ” Cizvitlerin ve kabalin ideallerine gelince yaptığım bazı gözlemler. Kaba Darwinizm ve Komünizm. ” çok güzel. selam arkadaşlar web siten harbiden güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 313

19. Bu konu : ” Cizvitlerin ve kabalin ideallerine gelince yaptığım bazı gözlemler. Kaba Darwinizm ve Komünizm. ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımınız süper ötesi hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 468

20. Eskişehir dan kimler var. Cizvitlerin ve kabalin ideallerine gelince yaptığım bazı gözlemler. Kaba Darwinizm ve Komünizm. . Selam siten ciddiyim dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , ahmet – 394

21. Bu konu : ” Cizvitlerin ve kabalin ideallerine gelince yaptığım bazı gözlemler. Kaba Darwinizm ve Komünizm. ” çok güzel. Mrb sayfan yeminle dikkat çekici, face de paylaştım , hatice – 275

22. Düzce dan kimler var. Cizvitlerin ve kabalin ideallerine gelince yaptığım bazı gözlemler. Kaba Darwinizm ve Komünizm. . selamun aleyküm paylaşımın vallaha billaha mükemmel, sosyal medyada paylaştım , banu – 121

23. Tokat dan kimler var. Cizvitlerin ve kabalin ideallerine gelince yaptığım bazı gözlemler. Kaba Darwinizm ve Komünizm. . Merhabalar siteniz inanki çok hoşuma gitti, şukuladım , elif yılmaz – 123

24. Bu konu : ” Cizvitlerin ve kabalin ideallerine gelince yaptığım bazı gözlemler. Kaba Darwinizm ve Komünizm. ” çok güzel. selamun aleyküm bu web sitesi gerçekten dikkat çekici, tebrikler , – 407

25. Bu konu : ” Cizvitlerin ve kabalin ideallerine gelince yaptığım bazı gözlemler. Kaba Darwinizm ve Komünizm. ” çok güzel. Slm web siteniz ciddiyim çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 177

26. Tokat merkezden ben banu. Merhaba herkese bu web sitesi ciddiyim dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 14-01-2021 08:52:39

27. Kocaeli merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm web sitesi inanılmaz mükemmel, teşekkürler 16-01-2021 03:56:00

28. Bu konu : ” Cizvitlerin ve kabalin ideallerine gelince yaptığım bazı gözlemler. Kaba Darwinizm ve Komünizm. ” çok güzel. Selam siteniz vallaha billaha hayran edici, şukuladım , gaye – 324

29. Bu konu : ” Cizvitlerin ve kabalin ideallerine gelince yaptığım bazı gözlemler. Kaba Darwinizm ve Komünizm. ” çok güzel. selamun aleyküm siteniz inanki hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , ali – 52

30. Elazığ merkezden ben gaye. Merhaba sayfanız süper ötesi hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 18-02-2021 23:24:57

31. Batman merkezden ben Hasan. Selam herkese web siten ciddiyim ilgi uyandırıcı, şukuladım 25-02-2021 12:24:53

32. Adıyaman merkezden ben mehmet. Selam herkese sayfanız vallaha ilgi uyandırıcı, teşekkürler 26-02-2021 04:35:27

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link