Son 5 yıla kadar, ABD’de GENİŞ AÇIK gaz kelebeğini attıkları küçük miktarlarda aldık. Şimdi, 1950’lerden beri hakimiyet için mücadele ederken tadına bakıyoruz, ancak 70’lerden beri kitlesel bir gözetim sistemine (hapishanelerden başlayarak) sahip olduğumuz kritik bir seviyeye ulaşmadık, yavaş yavaş ‘teknoloji’ kılığına girerek gündelik hayatımıza çekiliyor. ilerlemeler.

Sonra 11 Eylül’den sonra ve özellikle Obama: gaza bastılar ve şimdi endüstrinin her türünde silah noktasında bize hemen hemen sahipler. “Senin için kurallar var ama benim için değil” bizim yeni mantramız, öyleyse toplum şimdi nereye gidecek? Teknoloji aptallaştı ve küresel komünist kontrolün elinde? Ayağa kalkmaya cesaret eden herkes sessizce durdurulacak ve hatta alt haber kaynakları bile ücretli bir PSYOP savaş cephesi olacak. Sadece CNN gibi ama diğer tarafta olduğu için artık yardımcı medyaya HİÇBİR güvenemezsiniz. :Ö

Bunun söylediği gibi, uzun süre yalnız kaldık. KİMSE yardıma gelmiyor! Kimse gelmiyor! Tek başınasın !! – Youtube Gerçeklik Hayatta Kalma, arama listesinde olmadığı için engellenmesi gereken başka biri gibi görünüyor. Sadece rastgele düz toprak şarlatan alıyorsun.

Onlara karşı ayaklanmaya cesaret ederseniz, Trump ile ‘çimlerden uzak durun’ açıkça belirttiler! Bu yüzden, ne kadar hamurunuz olursa olsun gördüler, artık kimse denemeye cesaret edemeyecek, saçmalık nedenlerinden ötürü hamur haline getirilmemesi yeterli değil. Ve BS yapmak için vergi mükelleflerinin parasını kullanmak.

Oh ve işte bir idari emrin GERÇEKTEN ne anlama geldiği: İcra Kararı Nedir? – Youtube Son on yıldır her şeyi yanlış yapıyoruz.

Author

14 Comments

1. Mrb sayfan yeminle hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

2. Bu konu : ” ÇKP küresel olarak hemen hemen çok şey kazandığına göre toplum için sırada ne var? ” çok güzel. Selam siten harbiden dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , banu – 268

3. Bu konu : ” ÇKP küresel olarak hemen hemen çok şey kazandığına göre toplum için sırada ne var? ” çok güzel. Selamlar sayfanız süper ötesi çok güzel, şukuladım , gaye – 450

4. Malatya dan kimler var. ÇKP küresel olarak hemen hemen çok şey kazandığına göre toplum için sırada ne var? . selam arkadaşlar siten valla ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , memo – 20

5. Çankırı dan kimler var. ÇKP küresel olarak hemen hemen çok şey kazandığına göre toplum için sırada ne var? . Merhaba sayfa inanılmaz çok iyi, face de paylaştım , memo – 76

6. Bu konu : ” ÇKP küresel olarak hemen hemen çok şey kazandığına göre toplum için sırada ne var? ” çok güzel. selamun aleyküm bu web sitesi vallaha çok iyi, şukuladım , banu – 270

7. Kütahya dan kimler var. ÇKP küresel olarak hemen hemen çok şey kazandığına göre toplum için sırada ne var? . merhaba arkadaşlar web siten vallaha hoşuma gitti, şukuladım , Gürbüz – 315

8. Bu konu : ” ÇKP küresel olarak hemen hemen çok şey kazandığına göre toplum için sırada ne var? ” çok güzel. Selamlar siteniz inanılmaz çok iyi, teşekkürler , Aylin – 337

9. Ardahan dan kimler var. ÇKP küresel olarak hemen hemen çok şey kazandığına göre toplum için sırada ne var? . selamun aleyküm siteniz harbiden hayran bıraktı, twitter da paylaştım , banu – 18

10. Siirt dan kimler var. ÇKP küresel olarak hemen hemen çok şey kazandığına göre toplum için sırada ne var? . merhaba arkadaşlar siteniz inanılmaz güzel, linkedinde paylaştım , Hasan – 348

11. Gaziantep dan kimler var. ÇKP küresel olarak hemen hemen çok şey kazandığına göre toplum için sırada ne var? . Selam bu web sitesi inanki çok iyi, facebookta paylaştım , ali – 378

12. Denizli dan kimler var. ÇKP küresel olarak hemen hemen çok şey kazandığına göre toplum için sırada ne var? . Mrb siten vallaha billaha güzel, twitter da paylaştım , hatice – 42

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link