Çin, geçtiğimiz günlerde ABD’nin siyahlara yönelik muamelesi nedeniyle insan hakları konusunda kimseye ders verecek konumda olmadığını belirtti. (Görünüşe göre kimse onlara ABD’nin üçüncü ülke olduğunu söylemedi. kaldırmak dış kaynak köleliği)

Çoğumuz TimeWarner ile bağlantısı nedeniyle CNN olarak kaynar suda bir kurbağa gibi uyuşturulmuştuk, Disney şirketiyle olan bağlantısı ile ABC, Bloomberg ve diğer birçok medya kuruluşu ÇKP’nin yönetimine girmiştir.

Bu “Amerikan” haber ajanslarının ve eğlence şirketlerinin Komünist Çin’in propaganda kanadı olduğunu fark etmeden ÇKP propagandasını yuttuk.

Sadece medya değil, şirketler de. Coca-Cola veya Amazon gibi. Bence eğitime de sızdıklarını söylemek oldukça güvenli.

ÇKP’nin Amerika’nın insan haklarından bahsedecek durumda olmadığını söyleyebileceğini ilginç bulan başka biri var mı? Siyah insanlar ? Mevcut sınır krizini veya insan kaçakçılığını gündeme getirmediler, Guantanamo körfezini de kullanmadılar. Kesinlikle ABD’nin sahip olduğu başka, daha hassas alanlar da vardı. akım insan hakları ihlali. Ama bunun yerine ırkçılıktı.

Sanki ÇKP kendi diktikleri propagandayı kullanıyor.

Hem yönetimin hem de Kongre’nin büyük bir kısmının, görünüşe göre medyanın aynı propaganda kampanyasına dahil olmasından rahatsızım. Acaba bu, bu insanların kime hizmet ettiğinin bir göstergesi mi?

Komutan Harris, Atlanta çekimleri ile ilgili olarak hemen “ırkçılığa” atladı, ancak bunlar açıkça gerçeği gizlemekle ilgilenmediğini, aynı zamanda ÇKP ile aynı senaryoyu okuduğunu açıkça belirtti.

… trash62 tarafından gönderildi
[comments]

Author

13 Comments

1. Bu konu : ” ÇKP Medya, “ırkçılık” doğrudan Beyaz Saray’a gidiyor ” çok güzel. selamun aleyküm web sitesi harbiden ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , – 290

2. Ardahan dan kimler var. ÇKP Medya, “ırkçılık” doğrudan Beyaz Saray’a gidiyor . Merhaba paylaşımın ciddiyim güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 275

3. Bu konu : ” ÇKP Medya, “ırkçılık” doğrudan Beyaz Saray’a gidiyor ” çok güzel. Selamın aleyküm bu web sitesi inanılmaz çok hoşuma gitti, face de paylaştım , doruk – 337

4. Bu konu : ” ÇKP Medya, “ırkçılık” doğrudan Beyaz Saray’a gidiyor ” çok güzel. Selamlar paylaşımın harbiden dikkat çekici, şukuladım , – 360

5. Bu konu : ” ÇKP Medya, “ırkçılık” doğrudan Beyaz Saray’a gidiyor ” çok güzel. Mrb sayfa cidden hoşuma gitti, şukuladım , Emine – 429

6. Bilecik dan kimler var. ÇKP Medya, “ırkçılık” doğrudan Beyaz Saray’a gidiyor . Slm siten vallaha hayran bıraktı, saolun , Hasan – 231

7. Merhaba herkese bu web sitesi süper ötesi çok güzel, teraziye tıkladım

8. Bu konu : ” ÇKP Medya, “ırkçılık” doğrudan Beyaz Saray’a gidiyor ” çok güzel. Merhabalar siteniz inanki dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , gaye – 407

9. Bu konu : ” ÇKP Medya, “ırkçılık” doğrudan Beyaz Saray’a gidiyor ” çok güzel. Mrb sayfan harbiden mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 200

10. elif yılmaz Reply

Bayburt dan kimler var. ÇKP Medya, “ırkçılık” doğrudan Beyaz Saray’a gidiyor . Mrb sayfa ciddiyim dikkatimi çekti, saolun , elif yılmaz – 218

11. Adıyaman merkezden ben ziya. Merhaba herkese siten inan ki hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 28-03-2021 07:17:44

12. Bu konu : ” ÇKP Medya, “ırkçılık” doğrudan Beyaz Saray’a gidiyor ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımınız cidden çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 335

13. Bu konu : ” ÇKP Medya, “ırkçılık” doğrudan Beyaz Saray’a gidiyor ” çok güzel. Merhabalar siteniz harbiden hayran bıraktı, saolun , doruk – 441

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link