Tiananmen Meydanı Katliamı’nda yabancı gazetecilerin olayları vs. haber vermeyi bıraktığı zamanı hatırlıyor musunuz? Ve bu güne kadar resmi rakamları ~ 300. Çoğu kişi hemfikir olduğunda 1000’den fazla. Ve bazı kaynaklar bu rakamı 10000’e kadar çıkardığını tahmin ediyor. Daha sonra apaçık yalanlar ve hakkında haberler yapıldı. Şimdi 2020’de en kalabalık ilçede ~ 87000 vakada bir pandemiyle. Şimdi, COVID’i aylardır takip ediyordum ve test verilerinin her zaman eksik olduğunu kesinlikle hatırlıyorum. Şimdi 160M test mi? Geçmişte sicili olan bir partinin yalanlarla dolu olduğuna inanmamız için birkaç on yılda ne değişti?

Düzenleme: Yeni kontrol edildi. Waybackmachine’e giderseniz ~ Mayıs. Böylece 4-5 ay boyunca sessiz kaldılar ve sonra aniden dünyanın geri kalanıyla top oynadılar. Kimse fark etmedi bile.

Author

27 Comments

1. Kırıkkale dan kimler var. ÇKP Şimdi ve Şimdi . Merhaba herkese paylaşımınız yeminle hayran bıraktı, teraziye tıkladım , emin – 133

2. Batman merkezden ben Emine. selam arkadaşlar paylaşımın vallaha billaha çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 31-12-2020 07:38:32

3. Yozgat dan kimler var. ÇKP Şimdi ve Şimdi . Slm sayfan harbiden mükemmel, şukuladım , ahmet – 405

4. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” ÇKP Şimdi ve Şimdi ” çok güzel. Slm sayfan inanki dikkat çekici, teşekkürler , elif yılmaz – 254

5. Manisa merkezden ben ali. Selam herkese sayfan vallaha billaha hayran edici, şukuladım 02-01-2021 19:12:17

6. Çanakkale dan kimler var. ÇKP Şimdi ve Şimdi . Selam siten inanılmaz hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , ali – 100

7. Merhaba herkese bu web sitesi vallaha dikkat çekici, teraziye tıkladım

8. selamun aleyküm paylaşımın vallaha hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım

9. Bartın dan kimler var. ÇKP Şimdi ve Şimdi . Selamlar web siteniz gerçekten iyi, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 363

10. Slm paylaşım vallaha çok iyi, facebookta paylaştım

11. merhaba arkadaşlar sayfan inanılmaz ilgi uyandırıcı, tebrikler

12. Bu konu : ” ÇKP Şimdi ve Şimdi ” çok güzel. Merhaba paylaşım inanki hayran bıraktı, şukuladım , Emine – 127

13. Bu konu : ” ÇKP Şimdi ve Şimdi ” çok güzel. Mrb paylaşımın süper ötesi güzel, teraziye tıkladım , banu – 461

14. Gürbüz Reply

Batman dan kimler var. ÇKP Şimdi ve Şimdi . Selamın aleyküm web siteniz vallaha ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 249

15. Merhabalar sayfa gerçekten iyi, facebookta paylaştım

16. Denizli dan kimler var. ÇKP Şimdi ve Şimdi . Selam paylaşım inan ki hayran edici, teşekkürler , – 1

17. Erzurum merkezden ben gaye. selam arkadaşlar siteniz gerçekten dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 28-02-2021 17:42:50

18. Elazığ dan kimler var. ÇKP Şimdi ve Şimdi . selam arkadaşlar sayfanız yeminle iyi, teraziye tıkladım , Aylin – 376

19. Bolu dan kimler var. ÇKP Şimdi ve Şimdi . Selam herkese paylaşımın harbiden mükemmel, linkedinde paylaştım , gaye – 383

20. Bu konu : ” ÇKP Şimdi ve Şimdi ” çok güzel. Merhaba herkese siten cidden hayran edici, tebrikler , ali – 484

21. Bu konu : ” ÇKP Şimdi ve Şimdi ” çok güzel. Mrb paylaşımınız ciddiyim hoşuma gitti, saolun , ahmet – 36

22. Bu konu : ” ÇKP Şimdi ve Şimdi ” çok güzel. Mrb siten harbiden çok güzel, teraziye tıkladım , Aylin – 18

23. Bu konu : ” ÇKP Şimdi ve Şimdi ” çok güzel. Merhabalar web sitesi inanki çok iyi, tebrikler , Aylin – 311

24. Mrb web siteniz inanılmaz hayran bıraktı, face de paylaştım

25. Mardin merkezden ben Aylin. Merhaba web sitesi süper ötesi dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 12-04-2021 05:51:48

26. Çanakkale dan kimler var. ÇKP Şimdi ve Şimdi . Selam web siten harbiden çok güzel, saolun , Gürbüz – 21

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link