Çin medyanın kontrolünü elinde tutuyor – daha sonra propagandayı kontrol edin, yani bu son kitlesel cinayeti, tetikçinin Çin’i kurban yapmak için reddettiği ırkçı bir nefret suçu olarak çerçeveleyin. Virüsün nereden geldiğini söylemediler ve bu konuda konuşmayı düpedüz reddediyorlar. Hükümetin her iki tarafına da para ödüyorlar ve cumhuriyetçiler. Amerika’yı bölüyorlar. Kaybedebilecekleri müttefikleri (bize ve Rusya’ya) bölüyorlar. Bill Gates itici güçtür – Çin’in ekonomisi arttıkça ve diğerlerinin çöküşü sırasında herkesi kilit altında tutmak için WHO’yu kontrol etmek. Bill, aşılardan kazandığı parayı alır. Biden, “geldiği jeolojik konuma göre” covid’e atıfta bulunmayı yasalara aykırı kılıyor Savaş sanatını kullanıyorlar. Böl ve hemfikir ol, düşmanı kurşun sıkmadan öldür. Düşmanınız kendilerine zarar veriyorsa izin verin. BAIZOU – düşmanı tanıyın

Author

8 Comments

1. Sivas dan kimler var. ÇKP’nin 100. yıldönümü (2021), Çin virüsü nedeniyle ABD GSYİH’sını aşacak . Selam herkese web sitesi inanılmaz çok hoşuma gitti, şukuladım , emin – 382

2. Selamın aleyküm web siteniz inanılmaz dikkat çekici, tebrikler

3. Bu konu : ” ÇKP’nin 100. yıldönümü (2021), Çin virüsü nedeniyle ABD GSYİH’sını aşacak ” çok güzel. Merhabalar sayfa ciddiyim çok güzel, twitter da paylaştım , gaye – 122

4. Bu konu : ” ÇKP’nin 100. yıldönümü (2021), Çin virüsü nedeniyle ABD GSYİH’sını aşacak ” çok güzel. Selam herkese sayfa harbiden hayran edici, tebrikler , Hasan – 46

5. elif yılmaz Reply

Konya merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar web siten vallaha ilgi uyandırıcı, sağolun 15-04-2021 21:15:58

6. Bu konu : ” ÇKP’nin 100. yıldönümü (2021), Çin virüsü nedeniyle ABD GSYİH’sını aşacak ” çok güzel. Merhabalar paylaşım vallaha hoşuma gitti, saolun , emin – 348

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link