Kategoriler
Genel

ClA, Yüksek Mahkeme Adaleti John Roberts’a 2012’de Obamacare için oy vermesini şantaj ettiğini iddia etti.

https://web.archive.org/web/20180918050309/https://bigleaguepolitics.com/brennan-and-clapper-accused-of-hacking-john-roberts-to-blackmail-him/

D.C. devre mahkemesinde bir NSA ve CIA ihbarcı avukatları bunu görmeye çalışıyor.

Bir zamanlar oğullarını yasadışı bir şekilde evlat edindikleri için soruşturulduğu bildirilen Roberts, Obama’nın yeniden seçim kampanyası sırasında sözde Obamacare anayasaya uygunluğunu onayladığında Bush’un randevusunu kutlayan Cumhuriyetçi üsse ihanet etti.

Yargıtay Adaleti John Roberts, Obama yönetim istihbarat şeflerinin telefonunu ve elektronik kayıtlarını hacklediği bildirilmeden önce, onay için geldiğinde FISA mahkemesini sert bir şekilde eleştirdi.

FISA mahkemesi, hiç kimseye rapor vermeyen ve istihbarat operatörlerinin teklifini verme konusunda geniş kapsamlı bir organ olmakla suçlanıyor. Hillary Clinton’un Rusya’daki avukatı, Perkins Coie hukuk firmasında DNC yüklenicisi Crowdstrike’ın DNC e-postalarının Wikileaks’e sızıntısını “araştırmak” için görevlendiren ortağı Michael Sussmann ile görüştü. (FISA) mahkemesine ”bakınız. Robert Mueller, Trump davasından önce FISA mahkemesine de övgüde bulundu.

Bush adayı adalet John Roberts, 2005 teyidinde mahkemeye karşı hoşnutsuzluğunu dile getirdi.

“Çok samimi olacağım. FISA mahkemesini ilk öğrendiğimde şaşırdım. Bir mahkeme düşündüğümüzde genellikle düşündüğümüz şey bu değildir ” Dedi Roberts.

Ancak zamanlar, koşullar ve dolayısıyla görüşler değişir.

Kanıtlar, Birleşik Devletler Yüksek Mahkemesi’nin baş adaleti John Roberts’ın Obama yönetimi CIA direktörü John Brennan ve Obama ulusal istihbarat James Clapper direktörü tarafından denetlenen bir Derin Devlet gözetim operasyonu tarafından “saldırıya uğradığını” gösteriyor.

Obamacare’nin 2012 seçiminden önce anayasaya uygunluğunu belirlemek için belirleyici oy kullanan Bush ataması olan Roberts’ın, Başkan Donald Trump’a casusluk yapan aynı Derin Devlet gözetim programının kurbanı olduğu iddia ediliyor.

Federal Hakem G. Murray Snow tarafından yayınlanan ve bir Whistleblower Soundcloud sayfasında korunan kasetler, Brennan ve Clapper’ın gözetim programını Maricopa County Şerif Joe Arpaio ve dedektif Mike Zullo’ya açıklayan emlak milyarderi Timothy Blixseth’i gösteriyor. Bu gözetim programının varlığı Wikileaks’in “Vault 7” sürümü ve Brennan ve Clapper için program üzerinde çalıştığını söyleyen eski CIA ve NSA yüklenicisi Dennis Montgomery’nin kamuoyu yorumları ile desteklendi.

Montgomery, özel vatandaşken Başkan Donald Trump’a casusluk yapmak için programın nasıl kullanıldığını ortaya koyan iddialarıyla halka açıldı. Montgomery dokunulmazlık kazandı ve umutsuzca Ev İstihbarat Başkanı Sayın Devin Nunes veya diğer milletvekillerinden bildiklerini ifade etmek için onu aramasını istiyor.

Patlayıcı bantlarda, Blixseth, Arpaio ve Zullo’yu programın ayrıntılarını bir bilgisayar ekranında yürüyor. Bir noktada, üçü hedeflenen bireylerin belirli isimlerini almaya başlar.

“O adamın kim olduğunu biliyor musun? Saldırdıkları FISA mahkemesinin başkanı Reggie Walton, ”diyor Blixseth araştırmacılara.

“Yargıtay’ın baş adaleti John Roberts saldırıya uğradı,” diyor Blixseth Arpaio ve Zullo’ya.

BURADA BANDI DİN (18:00 Dakika İşareti)

İçeriden öğrenenler, Roberts’ın 2012 Obamacare davasında Başkan Obama ile görüşme konusunda her zaman şüpheci olmuştur. Roberts’ın şantaja maruz kaldığına dair hala bir kanıt olmamakla birlikte, Obama yetkilileri tarafından “saldırıya uğradığı” iddiası, adaletin tartışmalı kariyeri hakkında biraz daha bağlam sunmaktadır.

Eski FBI direktörü James Comey, başkan olmadan önce Donald Trump’ı hedef alan bu geniş kapsamlı hükümet gözetim operasyonunu gösteren çok sayıda bilgiyi ele geçirdi ve gömdü.

“ClA, Yüksek Mahkeme Adaleti John Roberts’a 2012’de Obamacare için oy vermesini şantaj ettiğini iddia etti.” için 6 yanıt

Eskişehir merkezden ben Gürbüz. Selam sayfan inanılmaz iyi, twitter da paylaştım 21-05-2020 19:09:33

Erzurum merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar siten cidden çok güzel, sosyal medyada paylaştım 24-05-2020 17:40:26

Ankara merkezden ben ahmet. selamun aleyküm paylaşımınız vallaha billaha dikkat çekici, face de paylaştım 25-05-2020 01:15:35

Edirne merkezden ben ziya. Merhabalar paylaşımın cidden çok iyi, face de paylaştım 29-05-2020 01:39:10

Giresun merkezden ben ziya. Merhaba herkese web siteniz inan ki dikkat çekici, linkedinde paylaştım 04-06-2020 02:20:47

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir