Clapper’in asla gizli bir kanıt görmediğini kabul etmesi ışığında – arşivlenmiş propaganda listesi.

Son birkaç yıldır ana akım haberleri tüketen herkes, Clapper (medya anlatısının bir parçası olan) dahil olmak üzere istihbarat teşkilatlarının Trump ve Rusya arasında gizli bir kanıt olduğuna inanıyor olacaktı. Olsa da olmasa da, bu ülkenin çoğunluğu hala (şimdilik) bir gizli anlaşma kanıtı olduğuna ve Trump’ın “onunla birlikte kaçtığına” inanıyor.

Trump bundan kurtulmuş olabilir, ancak son üç yıllık medya dikkat dağıtma sirkine rağmen “bunun” olduğuna dair hiçbir kanıt yoktu.

The Guardian adlı James Clapper: Watergate, Trump Russia Scandal ile karşılaştırıldığında ‘pales’

Politifact en Donald Trump’ın Çoğunlukla Yanlış İddiası, James Clapper’ın Rusya soruşturmasında herhangi bir gizli anlaşma bulunmadığını söyledi

USA Today’s James Clapper: ABD Kurumları Başkan Trump tarafından ‘saldırı altında’

Vox adlı Eski üst düzey casus James Clapper, Rusya’nın Trump’a seçimi nasıl değiştirdiğini açıklıyor – hiç bir “sigara silahı” görmediğini açıklamak, ancak okuyucuların kanıt bulmasına izin vermek

ve bok ve kıkırdamalar için – Veri toplama hakkında yalan tokmağı milyonlarca Amerikan vatandaşı için – bunun “kasten” yapılmadığını iddia etmek

“Clapper’in asla gizli bir kanıt görmediğini kabul etmesi ışığında – arşivlenmiş propaganda listesi.” üzerine 83 yorum

1. Eskişehir merkezden ben Gürbüz. Mrb web siten vallaha ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 08-05-2020 19:53:16

2. Sakarya merkezden ben elif yılmaz. Merhaba sayfan süper ötesi hoşuma gitti, face de paylaştım 08-05-2020 19:53:19

3. Antalya merkezden ben Aylin. Mrb sayfan inan ki mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 08-05-2020 19:53:20

4. Malatya merkezden ben mehmet. Selam siteniz yeminle hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 11-05-2020 15:00:48

5. Çorum merkezden ben doruk. Selamın aleyküm sayfanız gerçekten dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 28-05-2020 03:30:00

6. Afyon merkezden ben Emine. Merhabalar paylaşım ciddiyim mükemmel, teraziye tıkladım 03-06-2020 20:30:52

7. Çankırı merkezden ben mehmet. Selam herkese paylaşımınız vallaha ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 05-06-2020 10:03:34

8. Mardin merkezden ben Aylin. Selam herkese paylaşımın inanki çok iyi, facebookta paylaştım 07-06-2020 22:14:11

9. Balıkesir merkezden ben doruk. selam arkadaşlar bu web sitesi vallaha billaha mükemmel, linkedinde paylaştım 13-06-2020 20:24:26

10. Sinop merkezden ben ahmet. Slm web siten inanılmaz hoşuma gitti, teraziye tıkladım 02-07-2020 16:27:39

11. Tunceli merkezden ben Aylin. Merhaba herkese paylaşım inan ki hayran bıraktı, saolun 11-07-2020 22:25:32

12. Niğde merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar paylaşımınız inanılmaz güzel, face de paylaştım 20-07-2020 10:18:40

13. Sakarya merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm sayfanız yeminle hayran bıraktı, facebookta paylaştım 06-08-2020 22:44:00

14. Ankara merkezden ben doruk. Selamlar bu web sitesi cidden dikkat çekici, linkedinde paylaştım 01-09-2020 03:55:42

15. Bartın merkezden ben Emine. Merhaba herkese paylaşımın cidden iyi, teraziye tıkladım 26-09-2020 21:00:32

16. Muğla merkezden ben ziya. selamun aleyküm paylaşım yeminle hoşuma gitti, teraziye tıkladım 02-10-2020 11:30:52

17. Kırıkkale merkezden ben banu. Merhaba web siteniz vallaha billaha çok iyi, face de paylaştım 06-10-2020 18:09:02

18. Bu konu : ” Clapper’in asla gizli bir kanıt görmediğini kabul etmesi ışığında – arşivlenmiş propaganda listesi. ” çok güzel. selamun aleyküm web siten inan ki güzel, twitter da paylaştım , ali – 465

19. Erzurum dan kimler var. Clapper’in asla gizli bir kanıt görmediğini kabul etmesi ışığında – arşivlenmiş propaganda listesi. . merhaba arkadaşlar siten vallaha mükemmel, linkedinde paylaştım , mehmet – 193

20. Balıkesir dan kimler var. Clapper’in asla gizli bir kanıt görmediğini kabul etmesi ışığında – arşivlenmiş propaganda listesi. . Slm sayfanız gerçekten çok hoşuma gitti, teşekkürler , mehmet – 321

21. Iğdır dan kimler var. Clapper’in asla gizli bir kanıt görmediğini kabul etmesi ışığında – arşivlenmiş propaganda listesi. . selam arkadaşlar siteniz vallaha iyi, teraziye tıkladım , memo – 347

22. Balıkesir merkezden ben . Selamın aleyküm web sitesi valla mükemmel, saolun 28-10-2020 14:35:10

23. Bu konu : ” Clapper’in asla gizli bir kanıt görmediğini kabul etmesi ışığında – arşivlenmiş propaganda listesi. ” çok güzel. Merhaba herkese sayfanız inan ki ilgi uyandırıcı, sağolun , ali – 366

24. Bu konu : ” Clapper’in asla gizli bir kanıt görmediğini kabul etmesi ışığında – arşivlenmiş propaganda listesi. ” çok güzel. Selamlar web sitesi süper ötesi çok güzel, teşekkürler , banu – 96

25. Manisa dan kimler var. Clapper’in asla gizli bir kanıt görmediğini kabul etmesi ışığında – arşivlenmiş propaganda listesi. . Merhabalar paylaşımın gerçekten mükemmel, teraziye tıkladım , – 342

26. Bu konu : ” Clapper’in asla gizli bir kanıt görmediğini kabul etmesi ışığında – arşivlenmiş propaganda listesi. ” çok güzel. Mrb paylaşımınız inan ki hoşuma gitti, twitter da paylaştım , ali – 413

27. Bu konu : ” Clapper’in asla gizli bir kanıt görmediğini kabul etmesi ışığında – arşivlenmiş propaganda listesi. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siteniz vallaha billaha hayran bıraktı, teşekkürler , hatice – 208

28. Bu konu : ” Clapper’in asla gizli bir kanıt görmediğini kabul etmesi ışığında – arşivlenmiş propaganda listesi. ” çok güzel. Selamın aleyküm siten yeminle hayran bıraktı, sağolun , Emine – 411

29. Kütahya merkezden ben ziya. Merhabalar bu web sitesi inan ki hoşuma gitti, face de paylaştım 25-12-2020 01:16:36

30. Bu konu : ” Clapper’in asla gizli bir kanıt görmediğini kabul etmesi ışığında – arşivlenmiş propaganda listesi. ” çok güzel. Merhaba siteniz harbiden hoşuma gitti, face de paylaştım , Aylin – 272

31. Bu konu : ” Clapper’in asla gizli bir kanıt görmediğini kabul etmesi ışığında – arşivlenmiş propaganda listesi. ” çok güzel. selam arkadaşlar bu web sitesi süper ötesi güzel, tebrikler , doruk – 47

32. Bu konu : ” Clapper’in asla gizli bir kanıt görmediğini kabul etmesi ışığında – arşivlenmiş propaganda listesi. ” çok güzel. Merhaba herkese sayfan vallaha billaha çok iyi, face de paylaştım , ziya – 266

33. Adana merkezden ben doruk. Merhaba herkese web siten inanki dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 03-01-2021 21:15:28

34. Tunceli merkezden ben banu. Selam web sitesi yeminle ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 04-01-2021 04:48:37

35. Bu konu : ” Clapper’in asla gizli bir kanıt görmediğini kabul etmesi ışığında – arşivlenmiş propaganda listesi. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siteniz valla çok iyi, linkedinde paylaştım , ziya – 227

36. Ardahan dan kimler var. Clapper’in asla gizli bir kanıt görmediğini kabul etmesi ışığında – arşivlenmiş propaganda listesi. . Mrb siteniz gerçekten hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , hatice – 451

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link