Kategoriler
Genel

Clapper’in asla gizli bir kanıt görmediğini kabul etmesi ışığında – arşivlenmiş propaganda listesi.

Son birkaç yıldır ana akım haberleri tüketen herkes, Clapper (medya anlatısının bir parçası olan) dahil olmak üzere istihbarat teşkilatlarının Trump ve Rusya arasında gizli bir kanıt olduğuna inanıyor olacaktı. Olsa da olmasa da, bu ülkenin çoğunluğu hala (şimdilik) bir gizli anlaşma kanıtı olduğuna ve Trump’ın “onunla birlikte kaçtığına” inanıyor.

Trump bundan kurtulmuş olabilir, ancak son üç yıllık medya dikkat dağıtma sirkine rağmen “bunun” olduğuna dair hiçbir kanıt yoktu.

The Guardian adlı James Clapper: Watergate, Trump Russia Scandal ile karşılaştırıldığında ‘pales’

Politifact en Donald Trump’ın Çoğunlukla Yanlış İddiası, James Clapper’ın Rusya soruşturmasında herhangi bir gizli anlaşma bulunmadığını söyledi

USA Today’s James Clapper: ABD Kurumları Başkan Trump tarafından ‘saldırı altında’

Vox adlı Eski üst düzey casus James Clapper, Rusya’nın Trump’a seçimi nasıl değiştirdiğini açıklıyor – hiç bir “sigara silahı” görmediğini açıklamak, ancak okuyucuların kanıt bulmasına izin vermek

ve bok ve kıkırdamalar için – Veri toplama hakkında yalan tokmağı milyonlarca Amerikan vatandaşı için – bunun “kasten” yapılmadığını iddia etmek

“Clapper’in asla gizli bir kanıt görmediğini kabul etmesi ışığında – arşivlenmiş propaganda listesi.” için 25 yanıt

Eskişehir merkezden ben Gürbüz. Mrb web siten vallaha ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 08-05-2020 19:53:16

Sakarya merkezden ben elif yılmaz. Merhaba sayfan süper ötesi hoşuma gitti, face de paylaştım 08-05-2020 19:53:19

Antalya merkezden ben Aylin. Mrb sayfan inan ki mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 08-05-2020 19:53:20

Malatya merkezden ben mehmet. Selam siteniz yeminle hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 11-05-2020 15:00:48

Balıkesir merkezden ben banu. selam arkadaşlar web sitesi harbiden çok iyi, saolun 14-05-2020 08:29:49

Zonguldak merkezden ben banu. Merhabalar web siten harbiden çok hoşuma gitti, saolun 14-05-2020 08:30:09

Bayburt merkezden ben ahmet. Merhaba herkese web siten inanılmaz çok iyi, şukuladım 23-05-2020 22:59:57

Çorum merkezden ben doruk. Selamın aleyküm sayfanız gerçekten dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 28-05-2020 03:30:00

Afyon merkezden ben Emine. Merhabalar paylaşım ciddiyim mükemmel, teraziye tıkladım 03-06-2020 20:30:52

Çankırı merkezden ben mehmet. Selam herkese paylaşımınız vallaha ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 05-06-2020 10:03:34

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir