Cleveland yetkilileri, 11 pozitif koronavirüs testinin başkanlık tartışmasına kadar izlendiğini söyledi

Durabilir misin?

O pisliklerden hiçbiri maske takmadı ve hastalandı. Bu bir Biden hatası değil, bir komplo değil. Tam anlamıyla KELİMENİN TAM ANLAMIYLA hastalıkların nasıl yayılacağı. Allah aşkına çocuklar, biraz mantıklı olun. Lanet olsun, stetoskopumu asmak ve insanları terk etmek istiyorum. Biz (tıp uzmanları) sizden çok yorulduk

“Cleveland yetkilileri, 11 pozitif koronavirüs testinin başkanlık tartışmasına kadar izlendiğini söyledi” üzerine 6 yorum

1. Batman merkezden ben banu. merhaba arkadaşlar paylaşımın cidden ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 04-10-2020 07:38:19

2. Artvin merkezden ben mehmet. Merhaba herkese web siten harbiden çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 04-10-2020 07:54:47

3. Sakarya merkezden ben ali. selam arkadaşlar sayfan inanki çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 04-10-2020 13:58:04

4. Gaziantep dan kimler var. Cleveland yetkilileri, 11 pozitif koronavirüs testinin başkanlık tartışmasına kadar izlendiğini söyledi . selam arkadaşlar paylaşımınız yeminle çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , hatice – 207

5. Gaziantep merkezden ben Aylin. Selam herkese paylaşımın valla iyi, facebookta paylaştım 19-10-2020 05:17:26

Yorum yapın