Sessiz çoğunluğun kimi desteklediği açık ve medyanın bizi dünya tarihinin en popüler siyasi figürü olduğuna inandırmaya çalıştığı gayrimeşru ikamet eden Biden değil.

İnsanların her şeyi en başından görmesi gerekiyordu; nasıl yaptıklarını, neden yaptıklarını ve işin içinde kimlerin olduğunu. Bu asla sadece dört yıllık bir seçim değildi. Her zaman, seçim sisteminin tüm yozlaşmış yanılsamasını açığa çıkarmak ve dağıtmak ve uzun zaman önce çalınan Biz İnsanlara sesi geri vermekle ilgiliydi.

Bu, karşı istihbarat operasyonunda 25 yılı aşkın bir süredir. Uyanık olmamız kurumların en büyük korkusudur; birleşmiş olmamız onların yakın ölümü.

Author

40 Comments

1. Slm bu web sitesi süper ötesi çok güzel, face de paylaştım

2. Konya merkezden ben ali. Selamlar web siten inan ki hayran edici, linkedinde paylaştım 04-07-2021 17:49:53

3. Iğdır merkezden ben gaye. Selam paylaşımın valla hayran bıraktı, tebrikler 06-07-2021 04:16:06

4. Bu konu : ” CMV: Biden’ın 350 binden fazla izleyici çekebilmesinin tek yolu, tutuklanmasını canlı yayınlamaları.. ” çok güzel. Merhaba siteniz gerçekten hayran bıraktı, tebrikler , banu – 211

5. Gürbüz Reply

Aydın merkezden ben Gürbüz. Selam herkese paylaşımın inanılmaz dikkat çekici, face de paylaştım 06-07-2021 13:04:47

6. Bu konu : ” CMV: Biden’ın 350 binden fazla izleyici çekebilmesinin tek yolu, tutuklanmasını canlı yayınlamaları.. ” çok güzel. Slm bu web sitesi yeminle güzel, twitter da paylaştım , ziya – 342

7. Zonguldak dan kimler var. CMV: Biden’ın 350 binden fazla izleyici çekebilmesinin tek yolu, tutuklanmasını canlı yayınlamaları.. . Mrb web siteniz gerçekten iyi, twitter da paylaştım , banu – 269

8. Bitlis merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar sayfanız yeminle iyi, sosyal medyada paylaştım 08-07-2021 02:47:29

9. Ankara dan kimler var. CMV: Biden’ın 350 binden fazla izleyici çekebilmesinin tek yolu, tutuklanmasını canlı yayınlamaları.. . Selamlar paylaşım ciddiyim hayran bıraktı, twitter da paylaştım , gaye – 91

10. Bu konu : ” CMV: Biden’ın 350 binden fazla izleyici çekebilmesinin tek yolu, tutuklanmasını canlı yayınlamaları.. ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfanız inan ki mükemmel, sosyal medyada paylaştım , memo – 129

11. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” CMV: Biden’ın 350 binden fazla izleyici çekebilmesinin tek yolu, tutuklanmasını canlı yayınlamaları.. ” çok güzel. Selamlar sayfanız valla hayran edici, teşekkürler , elif yılmaz – 416

12. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” CMV: Biden’ın 350 binden fazla izleyici çekebilmesinin tek yolu, tutuklanmasını canlı yayınlamaları.. ” çok güzel. Selamlar sayfanız inanki çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 306

13. Selam web sitesi gerçekten dikkatimi çekti, sağolun

14. Selamın aleyküm sayfa vallaha billaha ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım

15. Muş merkezden ben ali. Merhaba web siteniz inanılmaz çok güzel, teşekkürler 15-07-2021 08:33:55

16. Bu konu : ” CMV: Biden’ın 350 binden fazla izleyici çekebilmesinin tek yolu, tutuklanmasını canlı yayınlamaları.. ” çok güzel. selam arkadaşlar siteniz inanılmaz hayran edici, face de paylaştım , emin – 493

17. Adıyaman dan kimler var. CMV: Biden’ın 350 binden fazla izleyici çekebilmesinin tek yolu, tutuklanmasını canlı yayınlamaları.. . merhaba arkadaşlar web siteniz harbiden hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 142

18. Bolu merkezden ben Emine. selamun aleyküm web siten vallaha billaha ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 19-07-2021 07:00:37

19. elif yılmaz Reply

Selam herkese sayfa inanki hoşuma gitti, teşekkürler

20. merhaba arkadaşlar paylaşımınız inanki dikkatimi çekti, şukuladım

21. Bu konu : ” CMV: Biden’ın 350 binden fazla izleyici çekebilmesinin tek yolu, tutuklanmasını canlı yayınlamaları.. ” çok güzel. Merhabalar bu web sitesi inanılmaz güzel, teraziye tıkladım , hatice – 74

22. Yozgat dan kimler var. CMV: Biden’ın 350 binden fazla izleyici çekebilmesinin tek yolu, tutuklanmasını canlı yayınlamaları.. . merhaba arkadaşlar paylaşımınız gerçekten iyi, face de paylaştım , ali – 70

23. Gürbüz Reply

Trabzon merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar sayfa harbiden iyi, linkedinde paylaştım 23-07-2021 15:01:07

24. Bu konu : ” CMV: Biden’ın 350 binden fazla izleyici çekebilmesinin tek yolu, tutuklanmasını canlı yayınlamaları.. ” çok güzel. Merhabalar paylaşım inan ki ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 401

25. Erzurum merkezden ben banu. Mrb siteniz cidden iyi, linkedinde paylaştım 24-07-2021 10:42:12

26. elif yılmaz Reply

Muğla dan kimler var. CMV: Biden’ın 350 binden fazla izleyici çekebilmesinin tek yolu, tutuklanmasını canlı yayınlamaları.. . Selam herkese siten valla mükemmel, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 153

27. Malatya merkezden ben Hasan. Slm paylaşım süper ötesi hayran edici, sağolun 28-07-2021 15:02:43

28. Tokat dan kimler var. CMV: Biden’ın 350 binden fazla izleyici çekebilmesinin tek yolu, tutuklanmasını canlı yayınlamaları.. . Merhaba herkese sayfa inanki ilgi uyandırıcı, tebrikler , hatice – 283

29. Zonguldak dan kimler var. CMV: Biden’ın 350 binden fazla izleyici çekebilmesinin tek yolu, tutuklanmasını canlı yayınlamaları.. . selam arkadaşlar siteniz ciddiyim dikkat çekici, face de paylaştım , emin – 490

30. Tunceli merkezden ben Hasan. merhaba arkadaşlar web siteniz yeminle ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 21-08-2021 05:03:49

31. Osmaniye merkezden ben mehmet. Merhaba herkese sayfan inanılmaz hayran edici, tebrikler 23-08-2021 09:25:49

32. Karaman dan kimler var. CMV: Biden’ın 350 binden fazla izleyici çekebilmesinin tek yolu, tutuklanmasını canlı yayınlamaları.. . Selam paylaşım ciddiyim mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 402

33. Bu konu : ” CMV: Biden’ın 350 binden fazla izleyici çekebilmesinin tek yolu, tutuklanmasını canlı yayınlamaları.. ” çok güzel. selam arkadaşlar bu web sitesi vallaha çok iyi, linkedinde paylaştım , gaye – 252

34. Kayseri dan kimler var. CMV: Biden’ın 350 binden fazla izleyici çekebilmesinin tek yolu, tutuklanmasını canlı yayınlamaları.. . Selamın aleyküm paylaşım inanki hayran edici, teşekkürler , memo – 62

35. Selamın aleyküm web siteniz ciddiyim çok güzel, twitter da paylaştım

36. Bu konu : ” CMV: Biden’ın 350 binden fazla izleyici çekebilmesinin tek yolu, tutuklanmasını canlı yayınlamaları.. ” çok güzel. Selamın aleyküm bu web sitesi harbiden çok iyi, twitter da paylaştım , mehmet – 314

37. Bolu dan kimler var. CMV: Biden’ın 350 binden fazla izleyici çekebilmesinin tek yolu, tutuklanmasını canlı yayınlamaları.. . Selamın aleyküm siteniz cidden ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , ziya – 319

38. Diyarbakır dan kimler var. CMV: Biden’ın 350 binden fazla izleyici çekebilmesinin tek yolu, tutuklanmasını canlı yayınlamaları.. . selam arkadaşlar paylaşımın süper ötesi güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 242

39. Bu konu : ” CMV: Biden’ın 350 binden fazla izleyici çekebilmesinin tek yolu, tutuklanmasını canlı yayınlamaları.. ” çok güzel. Selamlar siten süper ötesi ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , ahmet – 424

40. selamun aleyküm sayfanız gerçekten iyi, facebookta paylaştım

Write A Comment