CMV: Hiçbir şey gerçekten başkanın hatası değil, imzaladıkları şey bile. Gerçekten önemli olan bir şeyse, gerçekten bir seçenekleri yok. Sistemi yıkmak sizi JFK’ye götürür

Evet, kabul ediyorum ve her iki tarafın da yolsuz olduğunu düşünüyorum ve her iki aday da gerçekten aynı tarafta – TPTB söz konusu olduğunda.

Mesele şu ki, bence Trump elitlerin içinde olsun ya da olmasın, ya da “bataklığı kurutmak için burada bir yabancı”, kendisine söylendiği gibi yapıp imzalayacaktır.

Neden? B / c, yaygın olarak bulunan her silahta uzman, gezegendeki en iyi eğitimli askerlerden bazılarından oluşan bir ekip var açık sınırsız kaynaklarla sizi ve sevdiklerinizi her fırsatta çevreleyen gezegen; sen ölene kadar her hareket, her uyku. Ve bu insanlar gerçekten sizin için çalışmıyor. sen onlara ödeme yapma. Nihayetinde banka için çalışırlar.

Ne yapacaksın – Gizli Servis’ten kaçmak mı? Sağ. Ne konuşmak kolay sen eğer yapardı sen Başkan olana kadar sizin sıcak koltukta eşek. Amerikan Başkanı, siyasi bir adaylığı kabul edip “koruma” aldığında, aslında bir savaş esiri olur. CMV

“CMV: Hiçbir şey gerçekten başkanın hatası değil, imzaladıkları şey bile. Gerçekten önemli olan bir şeyse, gerçekten bir seçenekleri yok. Sistemi yıkmak sizi JFK’ye götürür” üzerine 22 yorum

1. Bu konu : ” CMV: Hiçbir şey gerçekten başkanın hatası değil, imzaladıkları şey bile. Gerçekten önemli olan bir şeyse, gerçekten bir seçenekleri yok. Sistemi yıkmak sizi JFK’ye götürür ” çok güzel. selam arkadaşlar web siten süper ötesi dikkatimi çekti, sağolun , gaye – 107

2. Çankırı dan kimler var. CMV: Hiçbir şey gerçekten başkanın hatası değil, imzaladıkları şey bile. Gerçekten önemli olan bir şeyse, gerçekten bir seçenekleri yok. Sistemi yıkmak sizi JFK’ye götürür . merhaba arkadaşlar siteniz vallaha billaha çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , doruk – 378

3. Kocaeli dan kimler var. CMV: Hiçbir şey gerçekten başkanın hatası değil, imzaladıkları şey bile. Gerçekten önemli olan bir şeyse, gerçekten bir seçenekleri yok. Sistemi yıkmak sizi JFK’ye götürür . merhaba arkadaşlar paylaşımınız inan ki mükemmel, tebrikler , – 204

4. Bu konu : ” CMV: Hiçbir şey gerçekten başkanın hatası değil, imzaladıkları şey bile. Gerçekten önemli olan bir şeyse, gerçekten bir seçenekleri yok. Sistemi yıkmak sizi JFK’ye götürür ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfa ciddiyim güzel, teraziye tıkladım , ali – 241

5. Bu konu : ” CMV: Hiçbir şey gerçekten başkanın hatası değil, imzaladıkları şey bile. Gerçekten önemli olan bir şeyse, gerçekten bir seçenekleri yok. Sistemi yıkmak sizi JFK’ye götürür ” çok güzel. Selam herkese sayfanız inan ki mükemmel, şukuladım , Gürbüz – 369

6. Kastamonu dan kimler var. CMV: Hiçbir şey gerçekten başkanın hatası değil, imzaladıkları şey bile. Gerçekten önemli olan bir şeyse, gerçekten bir seçenekleri yok. Sistemi yıkmak sizi JFK’ye götürür . Merhaba herkese paylaşımın vallaha hayran bıraktı, sağolun , ali – 81

7. Kırşehir merkezden ben mehmet. Selam bu web sitesi yeminle ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 10-01-2021 03:50:06

8. Aksaray dan kimler var. CMV: Hiçbir şey gerçekten başkanın hatası değil, imzaladıkları şey bile. Gerçekten önemli olan bir şeyse, gerçekten bir seçenekleri yok. Sistemi yıkmak sizi JFK’ye götürür . selamun aleyküm bu web sitesi inanılmaz dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , ziya – 51

9. Kahramanmaraş merkezden ben ziya. selam arkadaşlar siten süper ötesi çok iyi, linkedinde paylaştım 11-01-2021 19:10:22

10. Erzincan dan kimler var. CMV: Hiçbir şey gerçekten başkanın hatası değil, imzaladıkları şey bile. Gerçekten önemli olan bir şeyse, gerçekten bir seçenekleri yok. Sistemi yıkmak sizi JFK’ye götürür . Selam herkese sayfanız yeminle hoşuma gitti, twitter da paylaştım , emin – 338

11. Bu konu : ” CMV: Hiçbir şey gerçekten başkanın hatası değil, imzaladıkları şey bile. Gerçekten önemli olan bir şeyse, gerçekten bir seçenekleri yok. Sistemi yıkmak sizi JFK’ye götürür ” çok güzel. Mrb sayfanız harbiden iyi, teşekkürler , Gürbüz – 93

12. Kırklareli merkezden ben memo. Selam sayfan inanılmaz hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 22-01-2021 00:48:49

13. Bayburt merkezden ben Hasan. Merhabalar web siten inan ki ilgi uyandırıcı, şukuladım 26-01-2021 17:31:06

14. Uşak dan kimler var. CMV: Hiçbir şey gerçekten başkanın hatası değil, imzaladıkları şey bile. Gerçekten önemli olan bir şeyse, gerçekten bir seçenekleri yok. Sistemi yıkmak sizi JFK’ye götürür . Slm bu web sitesi inanki iyi, facebookta paylaştım , memo – 259

15. Bu konu : ” CMV: Hiçbir şey gerçekten başkanın hatası değil, imzaladıkları şey bile. Gerçekten önemli olan bir şeyse, gerçekten bir seçenekleri yok. Sistemi yıkmak sizi JFK’ye götürür ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşım yeminle mükemmel, sağolun , doruk – 200

16. Kilis dan kimler var. CMV: Hiçbir şey gerçekten başkanın hatası değil, imzaladıkları şey bile. Gerçekten önemli olan bir şeyse, gerçekten bir seçenekleri yok. Sistemi yıkmak sizi JFK’ye götürür . Selamlar siteniz inan ki hoşuma gitti, teşekkürler , elif yılmaz – 386

17. Mersin dan kimler var. CMV: Hiçbir şey gerçekten başkanın hatası değil, imzaladıkları şey bile. Gerçekten önemli olan bir şeyse, gerçekten bir seçenekleri yok. Sistemi yıkmak sizi JFK’ye götürür . Merhaba web siten cidden çok güzel, sağolun , ziya – 87

18. Ordu dan kimler var. CMV: Hiçbir şey gerçekten başkanın hatası değil, imzaladıkları şey bile. Gerçekten önemli olan bir şeyse, gerçekten bir seçenekleri yok. Sistemi yıkmak sizi JFK’ye götürür . merhaba arkadaşlar sayfanız vallaha billaha ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , emin – 113

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link