CNN başkanı Jeff Zucker, Biden seçimleri kabul ettiğinde sabah 9’da liderlik çağrısında ne demeli?

Doğal olarak Jeff’in tonu biraz meydan okuyan olmalı ve elbette Rusları suçlamalı. Yönetici personele, ikinci dönem boyunca Trump’ın duvarları yakında kapanacağından, CNN’in üç izleyicisine ve havaalanı bakıcılarına bizi izlemeye devam etmeleri için yalvarmalarını emretmelidir. Trump-nefret derecelendirmeleri geri dönüş yolunda bebeğim.

“CNN başkanı Jeff Zucker, Biden seçimleri kabul ettiğinde sabah 9’da liderlik çağrısında ne demeli?” üzerine 21 yorum

1. Bu konu : ” CNN başkanı Jeff Zucker, Biden seçimleri kabul ettiğinde sabah 9’da liderlik çağrısında ne demeli? ” çok güzel. Selam web siten vallaha ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , banu – 394

2. Aydın merkezden ben hatice. selamun aleyküm web siteniz harbiden güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 06-12-2020 21:40:28

3. Niğde dan kimler var. CNN başkanı Jeff Zucker, Biden seçimleri kabul ettiğinde sabah 9’da liderlik çağrısında ne demeli? . Slm siteniz yeminle ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , gaye – 298

4. Bu konu : ” CNN başkanı Jeff Zucker, Biden seçimleri kabul ettiğinde sabah 9’da liderlik çağrısında ne demeli? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siteniz valla dikkatimi çekti, saolun , ahmet – 395

5. Çanakkale dan kimler var. CNN başkanı Jeff Zucker, Biden seçimleri kabul ettiğinde sabah 9’da liderlik çağrısında ne demeli? . Selam herkese paylaşımın valla hoşuma gitti, şukuladım , Hasan – 370

6. Bu konu : ” CNN başkanı Jeff Zucker, Biden seçimleri kabul ettiğinde sabah 9’da liderlik çağrısında ne demeli? ” çok güzel. Selamlar siten inanki hayran edici, facebookta paylaştım , emin – 491

7. Karaman dan kimler var. CNN başkanı Jeff Zucker, Biden seçimleri kabul ettiğinde sabah 9’da liderlik çağrısında ne demeli? . Selam herkese web siten inan ki dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , Aylin – 295

8. Çorum merkezden ben hatice. Slm siten valla çok güzel, facebookta paylaştım 10-01-2021 05:31:45

9. Bu konu : ” CNN başkanı Jeff Zucker, Biden seçimleri kabul ettiğinde sabah 9’da liderlik çağrısında ne demeli? ” çok güzel. Selam herkese paylaşımınız yeminle iyi, facebookta paylaştım , mehmet – 428

10. Bu konu : ” CNN başkanı Jeff Zucker, Biden seçimleri kabul ettiğinde sabah 9’da liderlik çağrısında ne demeli? ” çok güzel. Selamın aleyküm siteniz inanki hoşuma gitti, face de paylaştım , hatice – 62

11. Kırklareli merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese paylaşım cidden hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 21-01-2021 11:28:54

12. Iğdır merkezden ben ahmet. Merhaba sayfa harbiden ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 27-01-2021 02:27:51

13. Adıyaman dan kimler var. CNN başkanı Jeff Zucker, Biden seçimleri kabul ettiğinde sabah 9’da liderlik çağrısında ne demeli? . Slm sayfanız harbiden çok iyi, saolun , doruk – 218

14. Van dan kimler var. CNN başkanı Jeff Zucker, Biden seçimleri kabul ettiğinde sabah 9’da liderlik çağrısında ne demeli? . Merhabalar siteniz yeminle iyi, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 330

15. Yalova merkezden ben Emine. Selam siten inanılmaz dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 31-01-2021 20:22:41

16. Manisa dan kimler var. CNN başkanı Jeff Zucker, Biden seçimleri kabul ettiğinde sabah 9’da liderlik çağrısında ne demeli? . merhaba arkadaşlar paylaşımın vallaha hayran bıraktı, facebookta paylaştım , gaye – 61

17. Bu konu : ” CNN başkanı Jeff Zucker, Biden seçimleri kabul ettiğinde sabah 9’da liderlik çağrısında ne demeli? ” çok güzel. Selam herkese siteniz harbiden iyi, saolun , doruk – 444

18. Bu konu : ” CNN başkanı Jeff Zucker, Biden seçimleri kabul ettiğinde sabah 9’da liderlik çağrısında ne demeli? ” çok güzel. Merhaba web siten inanılmaz hayran bıraktı, tebrikler , Emine – 283

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link