Ne hakkında “haklı” oldun?

• Rus gizli anlaşması yok

• 3 yıldan fazla bir süredir “kozların hapse girmesini” öngördü. olmadı

• mueller raporu geldi ve gitti. Trump başkan olarak kaldı

• hiçbir rus manipülasyon kanıtı sunulmadı

• henüz ölmedi (bir ay içinde öleceği tahmin ediliyordu)

• abd’de nazi ayaklanması yok

• “muh vergi beyannamesi” – hiçbir şey üretmedi

• matt gaetz “pedofili” olduğu için hapse girmedi

• Brett Kavanaugh, uluslararası gizli bir tecavüz/pedofil çetesi yürüttüğü için suçlanmadı

• donald trump jr asla “ihanet”ten tutuklanmadı”

• tüm antifaların gizlice koz destekçileri olduğuna dair kanıt yok

• Putin havayı kontrol etmedi

• melania bir vücut dublörü değildi

• mueller raporundan sonra Hillary’nin başkan atanacağını tahmin ettiniz (olmadı)

• mike Pence “eşcinsel”i yasa dışı kılmadı

• trump vajinanı yasaklamadı

• son 2 yıldaki komploların %99’unu ekleyin, bunlar hiç olmadı>

“Cnn her şeyi tahmin etti” deyip duruyorsun, ama bir bok tahmin etmedin. Son birkaç yılda o kadar çok at boku fışkırttın, eminim düşünmek bir kısmını doğru anladın.

Yapmadın. Ama geceleri uyumanıza yardımcı oluyorsa, kendinize sahip olduğunuzu söylemeye devam edin.

Author

20 Comments

1. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” cnn izleyicileri neyi doğru yaptı? ” çok güzel. selamun aleyküm bu web sitesi süper ötesi güzel, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 81

2. Karabük dan kimler var. cnn izleyicileri neyi doğru yaptı? . merhaba arkadaşlar sayfan valla dikkat çekici, teşekkürler , – 346

3. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” cnn izleyicileri neyi doğru yaptı? ” çok güzel. Selam paylaşım inanılmaz mükemmel, teşekkürler , elif yılmaz – 75

4. Kahramanmaraş dan kimler var. cnn izleyicileri neyi doğru yaptı? . merhaba arkadaşlar bu web sitesi harbiden iyi, tebrikler , – 424

5. Elazığ merkezden ben memo. Selamlar paylaşım süper ötesi iyi, saolun 15-08-2021 00:05:21

6. Bu konu : ” cnn izleyicileri neyi doğru yaptı? ” çok güzel. Selam herkese bu web sitesi süper ötesi hoşuma gitti, facebookta paylaştım , doruk – 308

7. Selam herkese siteniz yeminle güzel, twitter da paylaştım

8. Selam herkese web sitesi yeminle iyi, teraziye tıkladım

9. Bu konu : ” cnn izleyicileri neyi doğru yaptı? ” çok güzel. Selam siteniz inan ki hayran edici, facebookta paylaştım , doruk – 361

10. Merhaba herkese siten yeminle güzel, face de paylaştım

11. Aydın merkezden ben emin. Selamın aleyküm siten ciddiyim mükemmel, sağolun 20-08-2021 23:22:27

12. Muğla dan kimler var. cnn izleyicileri neyi doğru yaptı? . Merhaba herkese siten süper ötesi çok hoşuma gitti, şukuladım , Gürbüz – 249

13. Ardahan merkezden ben gaye. Slm paylaşımınız valla dikkat çekici, twitter da paylaştım 27-08-2021 03:45:45

14. Amasya dan kimler var. cnn izleyicileri neyi doğru yaptı? . Merhaba herkese paylaşımınız ciddiyim hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 41

15. İstanbul dan kimler var. cnn izleyicileri neyi doğru yaptı? . Selam herkese web siteniz süper ötesi dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 222

16. Van merkezden ben banu. Merhaba herkese sayfa valla çok güzel, saolun 02-09-2021 09:24:09

17. Denizli dan kimler var. cnn izleyicileri neyi doğru yaptı? . Mrb web sitesi inanki hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 317

18. Bu konu : ” cnn izleyicileri neyi doğru yaptı? ” çok güzel. Merhabalar web siten yeminle mükemmel, tebrikler , doruk – 141

19. Merhaba herkese siteniz gerçekten hayran bıraktı, face de paylaştım

Write A Comment