Bu bilim ve gerçekle değil, siyasetle ilgili. Mağdurlar, kendilerini güvende hissedinceye ve kendilerinin güvenli ve kırıldıklarında gerçek hikayeleri ortaya çıkana kadar utanç duydukları tecrübelerini bükeceklerdir. Bu Kavanagh’a karşı kullanıldı, ancak artık biden aleyhine reddedildi.

Author

131 Comments

1. Selamın aleyküm paylaşımın vallaha billaha çok hoşuma gitti, şukuladım

2. Sinop merkezden ben ali. selamun aleyküm sayfan yeminle dikkatimi çekti, saolun 13-05-2020 10:09:46

3. Tunceli merkezden ben doruk. selam arkadaşlar paylaşımınız ciddiyim iyi, teraziye tıkladım 13-05-2020 10:24:58

4. Mersin merkezden ben gaye. Selamlar paylaşımınız inanki mükemmel, twitter da paylaştım 13-05-2020 10:38:53

5. elif yılmaz Reply

Ağrı merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar sayfanız inan ki hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 14-05-2020 08:04:33

6. Ordu merkezden ben Aylin. Selam herkese siteniz valla hayran bıraktı, tebrikler 14-05-2020 08:06:49

7. Bingöl merkezden ben doruk. Slm sayfan ciddiyim hoşuma gitti, teşekkürler 14-05-2020 08:06:51

8. Selam paylaşımın vallaha hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

9. Bitlis merkezden ben Aylin. Selam herkese web sitesi yeminle dikkat çekici, twitter da paylaştım 14-05-2020 08:15:28

10. Tokat merkezden ben ziya. Merhaba herkese paylaşımınız yeminle hayran edici, sağolun 14-05-2020 08:15:31

11. elif yılmaz Reply

Muş merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar web siteniz inanki iyi, twitter da paylaştım 14-05-2020 08:15:46

12. elif yılmaz Reply

İzmir merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar sayfanız inanılmaz hayran bıraktı, twitter da paylaştım 14-05-2020 08:15:49

13. selam arkadaşlar sayfanız vallaha hoşuma gitti, teraziye tıkladım

14. Batman merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese sayfa inanki hoşuma gitti, teraziye tıkladım 14-05-2020 09:32:45

15. elif yılmaz Reply

Selamın aleyküm paylaşımın süper ötesi ilgi uyandırıcı, tebrikler

16. Selam siteniz vallaha billaha çok güzel, sosyal medyada paylaştım

17. Merhaba herkese bu web sitesi harbiden çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

18. Selamın aleyküm paylaşım inan ki mükemmel, twitter da paylaştım

19. Osmaniye merkezden ben banu. selam arkadaşlar sayfa süper ötesi dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 23-05-2020 18:14:22

20. Kütahya merkezden ben mehmet. Selam bu web sitesi süper ötesi dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 01-06-2020 18:20:44

21. Ordu merkezden ben mehmet. Slm web siteniz yeminle hayran edici, tebrikler 07-06-2020 15:19:41

22. Selamın aleyküm paylaşım inanki güzel, teraziye tıkladım

23. Merhaba herkese siteniz gerçekten hoşuma gitti, şukuladım

24. Muğla merkezden ben banu. Selam siteniz inanki ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 20-06-2020 23:23:32

25. Mrb siten vallaha billaha ilgi uyandırıcı, teşekkürler

26. İzmir merkezden ben doruk. Selamlar paylaşımın vallaha billaha çok iyi, linkedinde paylaştım 01-07-2020 03:36:54

27. Merhabalar paylaşımınız vallaha güzel, face de paylaştım

28. Ordu merkezden ben ahmet. selam arkadaşlar sayfanız ciddiyim dikkat çekici, şukuladım 16-07-2020 12:55:13

29. Düzce merkezden ben doruk. Selam herkese web siteniz inanılmaz çok iyi, twitter da paylaştım 19-07-2020 20:46:13

30. merhaba arkadaşlar paylaşım harbiden çok iyi, teşekkürler

31. Kırıkkale merkezden ben ali. Selamın aleyküm web sitesi vallaha billaha hoşuma gitti, teşekkürler 23-07-2020 00:57:03

32. elif yılmaz Reply

selam arkadaşlar web siteniz inanki hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

33. Erzurum merkezden ben banu. Selam bu web sitesi süper ötesi dikkat çekici, tebrikler 29-07-2020 12:37:43

34. Sakarya merkezden ben ali. Selam siten yeminle hayran bıraktı, teşekkürler 01-08-2020 23:22:08

35. Erzurum merkezden ben mehmet. selam arkadaşlar sayfanız vallaha billaha ilgi uyandırıcı, saolun 06-08-2020 20:42:02

36. Selam herkese sayfanız inanılmaz ilgi uyandırıcı, teşekkürler

37. selam arkadaşlar paylaşım süper ötesi dikkatimi çekti, sağolun

38. Tunceli merkezden ben Aylin. Selamlar web siten valla güzel, şukuladım 13-08-2020 22:22:50

39. selam arkadaşlar siten inan ki ilgi uyandırıcı, şukuladım

40. Osmaniye merkezden ben ali. Merhaba sayfa gerçekten dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 14-08-2020 00:16:55

41. Selamın aleyküm paylaşımınız valla hayran bıraktı, face de paylaştım

42. Selamın aleyküm siteniz inan ki dikkatimi çekti, teşekkürler

43. Selam paylaşımınız inanılmaz çok iyi, twitter da paylaştım

44. Nevşehir merkezden ben gaye. selam arkadaşlar web sitesi vallaha hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 05-09-2020 08:23:39

45. Batman merkezden ben banu. Merhaba herkese paylaşımın inan ki hoşuma gitti, şukuladım 07-09-2020 11:13:23

46. Gürbüz Reply

Diyarbakır merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese sayfanız inanki dikkat çekici, teraziye tıkladım 10-09-2020 17:03:13

47. Ordu merkezden ben ziya. Selamlar bu web sitesi yeminle hayran bıraktı, face de paylaştım 14-09-2020 18:47:25

48. elif yılmaz Reply

Mrb paylaşımın valla çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

49. elif yılmaz Reply

Selam herkese paylaşımınız yeminle hayran bıraktı, saolun

50. Selamın aleyküm sayfan süper ötesi güzel, linkedinde paylaştım

51. Merhabalar web sitesi inan ki çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım

52. Ardahan merkezden ben mehmet. Merhaba herkese sayfanız inanki çok güzel, teraziye tıkladım 27-09-2020 22:00:00

53. Edirne merkezden ben mehmet. Selam herkese web siten valla mükemmel, sosyal medyada paylaştım 28-09-2020 10:53:37

54. Yozgat merkezden ben doruk. Merhaba herkese bu web sitesi valla hayran edici, teşekkürler 29-09-2020 00:07:13

55. Selamın aleyküm sayfa inan ki çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

56. elif yılmaz Reply

Şırnak merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm bu web sitesi süper ötesi hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 02-10-2020 11:30:29

57. Selamın aleyküm web siteniz ciddiyim hoşuma gitti, şukuladım

58. Rize merkezden ben gaye. Merhaba herkese sayfanız gerçekten güzel, sosyal medyada paylaştım 11-10-2020 06:13:02

59. Çanakkale dan kimler var. CNN MSNBC’nin neden Reade ile cinsel saldırıya girerken kurbanların hikayelerinin neden değiştiğini açıklayan bir psikiyatristi yok ama Ford ile yaptılar? . Selamlar sayfa harbiden dikkatimi çekti, sağolun , Hasan – 447

60. Bu konu : ” CNN MSNBC’nin neden Reade ile cinsel saldırıya girerken kurbanların hikayelerinin neden değiştiğini açıklayan bir psikiyatristi yok ama Ford ile yaptılar? ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımın inanılmaz ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , doruk – 366

61. Slm paylaşım vallaha dikkat çekici, face de paylaştım

62. Selamın aleyküm sayfan inanılmaz ilgi uyandırıcı, sağolun

63. Burdur dan kimler var. CNN MSNBC’nin neden Reade ile cinsel saldırıya girerken kurbanların hikayelerinin neden değiştiğini açıklayan bir psikiyatristi yok ama Ford ile yaptılar? . merhaba arkadaşlar sayfa süper ötesi çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , hatice – 465

64. selamun aleyküm bu web sitesi süper ötesi güzel, saolun

65. Bu konu : ” CNN MSNBC’nin neden Reade ile cinsel saldırıya girerken kurbanların hikayelerinin neden değiştiğini açıklayan bir psikiyatristi yok ama Ford ile yaptılar? ” çok güzel. Merhabalar sayfan harbiden hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , ziya – 102

66. Selam herkese paylaşımın harbiden mükemmel, twitter da paylaştım

67. Muğla dan kimler var. CNN MSNBC’nin neden Reade ile cinsel saldırıya girerken kurbanların hikayelerinin neden değiştiğini açıklayan bir psikiyatristi yok ama Ford ile yaptılar? . Selamlar paylaşım yeminle çok hoşuma gitti, face de paylaştım , mehmet – 14

68. Gürbüz Reply

Bingöl dan kimler var. CNN MSNBC’nin neden Reade ile cinsel saldırıya girerken kurbanların hikayelerinin neden değiştiğini açıklayan bir psikiyatristi yok ama Ford ile yaptılar? . selam arkadaşlar bu web sitesi gerçekten hoşuma gitti, teşekkürler , Gürbüz – 217

69. Bu konu : ” CNN MSNBC’nin neden Reade ile cinsel saldırıya girerken kurbanların hikayelerinin neden değiştiğini açıklayan bir psikiyatristi yok ama Ford ile yaptılar? ” çok güzel. Merhaba herkese web sitesi süper ötesi ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , Emine – 316

70. Bayburt dan kimler var. CNN MSNBC’nin neden Reade ile cinsel saldırıya girerken kurbanların hikayelerinin neden değiştiğini açıklayan bir psikiyatristi yok ama Ford ile yaptılar? . Selamın aleyküm sayfan yeminle hayran edici, twitter da paylaştım , ali – 96

71. Erzincan dan kimler var. CNN MSNBC’nin neden Reade ile cinsel saldırıya girerken kurbanların hikayelerinin neden değiştiğini açıklayan bir psikiyatristi yok ama Ford ile yaptılar? . Selam herkese web siten inanki hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , emin – 85

72. Kars dan kimler var. CNN MSNBC’nin neden Reade ile cinsel saldırıya girerken kurbanların hikayelerinin neden değiştiğini açıklayan bir psikiyatristi yok ama Ford ile yaptılar? . selam arkadaşlar siteniz vallaha mükemmel, twitter da paylaştım , banu – 17

73. Merhaba bu web sitesi inanılmaz hayran edici, sosyal medyada paylaştım

74. Manisa merkezden ben Aylin. selam arkadaşlar paylaşımınız süper ötesi çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 24-11-2020 11:58:30

75. elif yılmaz Reply

Kırşehir dan kimler var. CNN MSNBC’nin neden Reade ile cinsel saldırıya girerken kurbanların hikayelerinin neden değiştiğini açıklayan bir psikiyatristi yok ama Ford ile yaptılar? . Selam sayfa vallaha billaha hayran edici, tebrikler , elif yılmaz – 217

76. Eskişehir merkezden ben Emine. Merhabalar paylaşımın vallaha billaha çok iyi, şukuladım 03-12-2020 23:33:36

77. Balıkesir merkezden ben ali. Mrb web siteniz süper ötesi çok güzel, twitter da paylaştım 06-12-2020 14:23:34

78. Elazığ merkezden ben ahmet. Merhaba bu web sitesi vallaha billaha çok güzel, linkedinde paylaştım 14-12-2020 11:45:08

79. İzmir merkezden ben banu. Merhaba web siteniz vallaha hayran edici, teraziye tıkladım 15-12-2020 22:59:11

80. Selamlar web siten inanki çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

81. Yalova dan kimler var. CNN MSNBC’nin neden Reade ile cinsel saldırıya girerken kurbanların hikayelerinin neden değiştiğini açıklayan bir psikiyatristi yok ama Ford ile yaptılar? . Mrb web siteniz ciddiyim iyi, sosyal medyada paylaştım , Emine – 329

82. Bitlis merkezden ben doruk. Slm sayfanız süper ötesi iyi, teraziye tıkladım 28-12-2020 16:31:14

83. Karabük dan kimler var. CNN MSNBC’nin neden Reade ile cinsel saldırıya girerken kurbanların hikayelerinin neden değiştiğini açıklayan bir psikiyatristi yok ama Ford ile yaptılar? . selamun aleyküm paylaşım gerçekten çok güzel, teraziye tıkladım , gaye – 91

84. Zonguldak dan kimler var. CNN MSNBC’nin neden Reade ile cinsel saldırıya girerken kurbanların hikayelerinin neden değiştiğini açıklayan bir psikiyatristi yok ama Ford ile yaptılar? . merhaba arkadaşlar bu web sitesi vallaha hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , ziya – 126

85. Elazığ dan kimler var. CNN MSNBC’nin neden Reade ile cinsel saldırıya girerken kurbanların hikayelerinin neden değiştiğini açıklayan bir psikiyatristi yok ama Ford ile yaptılar? . Merhaba herkese siten inanılmaz iyi, tebrikler , Hasan – 268

86. Bu konu : ” CNN MSNBC’nin neden Reade ile cinsel saldırıya girerken kurbanların hikayelerinin neden değiştiğini açıklayan bir psikiyatristi yok ama Ford ile yaptılar? ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımınız süper ötesi ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , ahmet – 48

87. Gürbüz Reply

Adıyaman merkezden ben Gürbüz. Merhabalar paylaşımın inan ki mükemmel, facebookta paylaştım 24-01-2021 11:21:09

88. Gürbüz Reply

Kahramanmaraş merkezden ben Gürbüz. Selam herkese siten harbiden hayran edici, sağolun 02-02-2021 19:41:21

89. Gürbüz Reply

Merhaba herkese siteniz ciddiyim dikkat çekici, sağolun

90. Bu konu : ” CNN MSNBC’nin neden Reade ile cinsel saldırıya girerken kurbanların hikayelerinin neden değiştiğini açıklayan bir psikiyatristi yok ama Ford ile yaptılar? ” çok güzel. Selamın aleyküm web siteniz inanılmaz güzel, sağolun , mehmet – 424

91. Selamlar paylaşımın süper ötesi mükemmel, sosyal medyada paylaştım

92. Edirne dan kimler var. CNN MSNBC’nin neden Reade ile cinsel saldırıya girerken kurbanların hikayelerinin neden değiştiğini açıklayan bir psikiyatristi yok ama Ford ile yaptılar? . Slm paylaşımın vallaha billaha dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , ali – 465

93. Selamın aleyküm paylaşımın inanılmaz hayran edici, saolun

94. Gaziantep dan kimler var. CNN MSNBC’nin neden Reade ile cinsel saldırıya girerken kurbanların hikayelerinin neden değiştiğini açıklayan bir psikiyatristi yok ama Ford ile yaptılar? . Selam herkese web sitesi harbiden mükemmel, face de paylaştım , mehmet – 358

95. Amasya dan kimler var. CNN MSNBC’nin neden Reade ile cinsel saldırıya girerken kurbanların hikayelerinin neden değiştiğini açıklayan bir psikiyatristi yok ama Ford ile yaptılar? . Merhabalar sayfa cidden çok iyi, sağolun , gaye – 414

96. Bu konu : ” CNN MSNBC’nin neden Reade ile cinsel saldırıya girerken kurbanların hikayelerinin neden değiştiğini açıklayan bir psikiyatristi yok ama Ford ile yaptılar? ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfanız inanki güzel, linkedinde paylaştım , Emine – 313

97. Mardin dan kimler var. CNN MSNBC’nin neden Reade ile cinsel saldırıya girerken kurbanların hikayelerinin neden değiştiğini açıklayan bir psikiyatristi yok ama Ford ile yaptılar? . selamun aleyküm sayfa inan ki hoşuma gitti, sağolun , ali – 296

98. Bu konu : ” CNN MSNBC’nin neden Reade ile cinsel saldırıya girerken kurbanların hikayelerinin neden değiştiğini açıklayan bir psikiyatristi yok ama Ford ile yaptılar? ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımınız gerçekten mükemmel, twitter da paylaştım , doruk – 194

99. elif yılmaz Reply

Şanlıurfa dan kimler var. CNN MSNBC’nin neden Reade ile cinsel saldırıya girerken kurbanların hikayelerinin neden değiştiğini açıklayan bir psikiyatristi yok ama Ford ile yaptılar? . Selamlar siten vallaha ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , elif yılmaz – 216

100. Bu konu : ” CNN MSNBC’nin neden Reade ile cinsel saldırıya girerken kurbanların hikayelerinin neden değiştiğini açıklayan bir psikiyatristi yok ama Ford ile yaptılar? ” çok güzel. Slm web siten cidden mükemmel, sağolun , emin – 313

101. Kocaeli merkezden ben ziya. Selam herkese bu web sitesi cidden dikkat çekici, facebookta paylaştım 03-04-2021 00:09:23

102. Kilis merkezden ben emin. merhaba arkadaşlar paylaşımın ciddiyim çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 15-04-2021 05:43:04

103. Manisa dan kimler var. CNN MSNBC’nin neden Reade ile cinsel saldırıya girerken kurbanların hikayelerinin neden değiştiğini açıklayan bir psikiyatristi yok ama Ford ile yaptılar? . Merhabalar sayfa cidden çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , ali – 23

104. Selamın aleyküm web siteniz inan ki mükemmel, şukuladım

105. Kırklareli merkezden ben Hasan. Merhabalar paylaşımınız harbiden mükemmel, saolun 23-04-2021 13:16:40

106. Bu konu : ” CNN MSNBC’nin neden Reade ile cinsel saldırıya girerken kurbanların hikayelerinin neden değiştiğini açıklayan bir psikiyatristi yok ama Ford ile yaptılar? ” çok güzel. Mrb sayfanız yeminle çok iyi, saolun , ziya – 313

107. Bu konu : ” CNN MSNBC’nin neden Reade ile cinsel saldırıya girerken kurbanların hikayelerinin neden değiştiğini açıklayan bir psikiyatristi yok ama Ford ile yaptılar? ” çok güzel. selamun aleyküm siteniz yeminle hayran edici, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 65

108. Bu konu : ” CNN MSNBC’nin neden Reade ile cinsel saldırıya girerken kurbanların hikayelerinin neden değiştiğini açıklayan bir psikiyatristi yok ama Ford ile yaptılar? ” çok güzel. Selam paylaşımınız inanki dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , ali – 395

109. Selam paylaşımın inanki dikkatimi çekti, tebrikler

110. Bayburt merkezden ben emin. selam arkadaşlar web sitesi yeminle iyi, twitter da paylaştım 07-05-2021 05:46:00

111. Sakarya merkezden ben ali. Merhaba herkese bu web sitesi cidden iyi, twitter da paylaştım 17-05-2021 03:44:56

112. Gürbüz Reply

Manisa dan kimler var. CNN MSNBC’nin neden Reade ile cinsel saldırıya girerken kurbanların hikayelerinin neden değiştiğini açıklayan bir psikiyatristi yok ama Ford ile yaptılar? . Merhaba paylaşım inan ki hayran bıraktı, sağolun , Gürbüz – 427

113. Bu konu : ” CNN MSNBC’nin neden Reade ile cinsel saldırıya girerken kurbanların hikayelerinin neden değiştiğini açıklayan bir psikiyatristi yok ama Ford ile yaptılar? ” çok güzel. Merhaba herkese web sitesi inan ki hayran edici, sosyal medyada paylaştım , banu – 495

114. Adıyaman merkezden ben ali. Selamın aleyküm paylaşım vallaha billaha güzel, face de paylaştım 14-06-2021 03:19:16

115. Bursa merkezden ben gaye. Slm paylaşımınız harbiden hayran bıraktı, şukuladım 15-06-2021 23:00:28

116. Samsun dan kimler var. CNN MSNBC’nin neden Reade ile cinsel saldırıya girerken kurbanların hikayelerinin neden değiştiğini açıklayan bir psikiyatristi yok ama Ford ile yaptılar? . selamun aleyküm sayfanız vallaha billaha hayran edici, linkedinde paylaştım , doruk – 94

117. Şırnak dan kimler var. CNN MSNBC’nin neden Reade ile cinsel saldırıya girerken kurbanların hikayelerinin neden değiştiğini açıklayan bir psikiyatristi yok ama Ford ile yaptılar? . selam arkadaşlar sayfa vallaha billaha iyi, şukuladım , memo – 139

118. Erzincan dan kimler var. CNN MSNBC’nin neden Reade ile cinsel saldırıya girerken kurbanların hikayelerinin neden değiştiğini açıklayan bir psikiyatristi yok ama Ford ile yaptılar? . Merhaba bu web sitesi ciddiyim ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , emin – 192

119. Bu konu : ” CNN MSNBC’nin neden Reade ile cinsel saldırıya girerken kurbanların hikayelerinin neden değiştiğini açıklayan bir psikiyatristi yok ama Ford ile yaptılar? ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfan yeminle çok iyi, şukuladım , mehmet – 323

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link