CNN, SARS-CoV-2’nin Asemptomatik İletimi Hakkında Nasıl Aldatmaktadır?

https://thevaccinereaction.org/2020/07/how-cnn-deceives-about-asymptomatic-transmission-of-sars-cov-2/

Görüş | Giderek artan sayıda çalışma yüz maskelerinin koronavirüsün yayılmasını azalttığını gösteriyor. ” CNN 17 Haziran’da “özellikle birçok insan semptomları görülmeden bulaşıcı olduğu ve bu virüsün sadece konuşarak veya nefes alarak yayılabileceği için” dedi.

Bu, medyanın, bilimin bize şiddetli akut solunum sendromu koronavirüs 2’nin (SARS-CoV-2) iletimi hakkında söylediklerini nasıl yanlış bilgilendirdiğinin aydınlatıcı bir örneğidir. Halka iletilen mesaj, toplumun yayılmasının önemli bir itici gücünün semptomları olmayan ancak hava yoluyla bulaşma yoluyla başkalarına bulaşan insanlar olmasıdır. Bu anlatı, topluluk ortamlarında evrensel maske kullanımı için yürütme emirleri de dahil olmak üzere, aşırı kilitlenme önlemleri için onayı haklı göstermek ve üretmek için kullanılmıştır.

Gerçek şu ki, asemptomatik taşıyıcıların toplumun önemli bir yayılım kaynağı olup olmadığı belirsizliğini koruyor ve virüs yüklü aerosollerin önemli bir bulaşma şekli olup olmadığı belirsizliğini koruyor. Eğitici bir şekilde, bu gerçek sadece alıntı yapılan birincil kaynakları inceleyerek ortaya çıkar. CNN anlatıyı desteklemek. DSÖ Asemptomatik İletimle İlgili Yanlış mı? ”

“CNN, SARS-CoV-2’nin Asemptomatik İletimi Hakkında Nasıl Aldatmaktadır?” üzerine 21 yorum

1. Adana merkezden ben Gürbüz. Merhaba paylaşım harbiden güzel, sosyal medyada paylaştım 03-08-2020 19:10:13

2. Kocaeli merkezden ben elif yılmaz. Selamın aleyküm paylaşım harbiden mükemmel, facebookta paylaştım 04-08-2020 16:22:55

3. Çankırı merkezden ben Aylin. selam arkadaşlar bu web sitesi inanılmaz dikkatimi çekti, şukuladım 05-08-2020 10:50:11

4. Iğdır merkezden ben banu. merhaba arkadaşlar paylaşımın süper ötesi dikkat çekici, teraziye tıkladım 06-08-2020 19:05:43

5. Sivas merkezden ben banu. Merhabalar sayfan süper ötesi ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 04-09-2020 21:07:44

6. Kahramanmaraş merkezden ben gaye. Merhaba herkese sayfan cidden çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 17-09-2020 19:37:34

7. Hatay merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar sayfan vallaha mükemmel, teraziye tıkladım 07-10-2020 01:45:21

8. Kilis merkezden ben banu. Slm sayfanız valla çok güzel, linkedinde paylaştım 10-10-2020 22:51:38

Yorum yapın