Bir 8 Mart röportajı Dr Wen CDC’yi eleştiriyor “sağduyuya meydan okuyacak şekilde uzak, aşırı temkinli” olduğu için. Ayrıca ekledi:

olan insanlar tamamen aşılanmış seyahat edebilmeli, seyahate teşvik edilmelidir. Ve bu teşviklerden biri özgürlükleri geri getirmenin bir yolu olarak verebileceğimizi …

Sonra bir birkaç gün sonra farklı bir CNN şovunda o Devletleri eleştiriyor çok gevşek olduğu ve aşı kabulü% 100’e ulaşmadan önce% 100’e açılacağı için:

Onlara şunu açıkça belirtmeliyiz ki, aşı bilettir salgın öncesi hayata dönüş ve bunu yapma penceresi gerçekten daralmaktadır … tüm bu durumlar% 100 oranında yeniden açılıyor ve yeniden açılış politikasını aşılama statüsüne bağlamak için çok dar bir penceremiz var. Çünkü öbür türlü, her şey yeniden açılırsa havuç ne olacak? İnsanları gerçekten aşı olmaya nasıl teşvik edeceğiz?
Bu yüzden CDC ve Biden Yönetiminin çok daha cesurca çıkıp ‘Aşı olduysan tüm bunları yapabilirsin; İşte sahip olduğunuz tüm bu özgürlükler! ‘ Çünkü aksi halde insanlar zaten dışarı çıkıp bu özgürlüklerin tadını çıkaracaklar.

Ortak Konu Nedir?

Halkın daha güçlü aşı kurallarını kabul etmesini sağlamak için bireysel özgürlükleri havuç olarak kullanmak istiyor.

CDC’yi vurgulamak için destekliyor veya direniyor gibi görünecek.

Bonus

Aşı tereddütünü bilim karşıtlığıyla ilişkilendirmesini SEVİYORUM. Bu yükü yutan insanlar için üzülüyorum.

Not – Son birkaç ayda tavşan deliği komplo zamanımı önemli ölçüde kısalttım (ve bunu yaptığım için harika hissediyorum). Trump’ın görevden ayrılmasının ardından biraz nezakete dönüleceğini umuyordum, ancak sirk bir çadırdan savaş kubbesine yükseltildi. Çok havalı.

Author

10 Comments

1. elif yılmaz Reply

Sivas merkezden ben elif yılmaz. Selamın aleyküm sayfan vallaha billaha ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 14-03-2021 23:24:41

2. Rize merkezden ben ali. Merhabalar sayfanız vallaha billaha dikkat çekici, linkedinde paylaştım 15-03-2021 01:54:08

3. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” CNN Tıp Analisti Havuç / Çubuk Zorlama Stratejisini Açıkladı ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşım inanılmaz mükemmel, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 151

4. Eskişehir merkezden ben emin. selamun aleyküm sayfanız inanki çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 19-03-2021 19:31:59

5. Kastamonu merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar bu web sitesi süper ötesi dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 25-03-2021 00:04:46

6. Artvin merkezden ben hatice. Mrb web siten gerçekten hoşuma gitti, twitter da paylaştım 03-04-2021 04:24:38

7. elif yılmaz Reply

Kastamonu merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar web sitesi inan ki mükemmel, twitter da paylaştım 09-04-2021 15:05:56

8. Şanlıurfa merkezden ben Emine. Slm sayfa valla güzel, facebookta paylaştım 21-04-2021 00:06:16

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link