CNN’in pro koz olması mümkün mü?

** küçük önsöz: Ben bir solcuyum, aşırı derecede hükümet karşıtıyım ve hükümet tarafından cezalandırılmadan herkes için ifade özgürlüğüne inanıyorum. Kozu desteklemiyorum.

Geçen gün bunu düşünüyordum. Sayısız meşru koz eleştirisi var, ancak cnn bu tür eleştirileri yayınlamakta başarısız oluyor ve yalnızca ülkeyi daha da fazla bölen anekdot mesajlarını gerçekten ortaya koyuyor. (“Koyun” terimini kullanmaktan nefret ediyorum ama şimdilik bunu yapmak zorunda kalacak) cnn yüzünden kozu sevmeyen tek insanlar ‘koyun’ ve çoğu zaman ebeveynlerinin abone olduğu ideolojiye uyacaklar ve çoğu zaman acı çekecekler. Doğrulama önyargısından sağ kanat ‘koyunların’ kendilerine de aynı şeyin olması mümkün olabilir mi, ancak onu daha da çok sevmeleri, çünkü eleştirileri koz üzerine gözden düşürebilirler, çünkü duydukları herkes anekdotta yer almaktadır. doğa? idk, sadece 2 sentim, tamamen yanılıyor olabilirim. Meşru tartışma için heyecanlıyım, lütfen protestoda yorum yapmayın çünkü bunun başında benim ‘turuncu adam kötü’ ifademi gördünüz, buna kızarsanız, sadece ondan nefret eden insanların onu daha çok sevmenize neden olduğunu kanıtlıyorum.

“CNN’in pro koz olması mümkün mü?” üzerine 12 yorum

1. Bu konu : ” CNN’in pro koz olması mümkün mü? ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımınız inan ki hayran bıraktı, face de paylaştım , memo – 433

2. Bu konu : ” CNN’in pro koz olması mümkün mü? ” çok güzel. Selam herkese web siten yeminle çok güzel, şukuladım , Gürbüz – 142

3. Bu konu : ” CNN’in pro koz olması mümkün mü? ” çok güzel. Slm web sitesi inan ki hayran bıraktı, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 33

4. Bu konu : ” CNN’in pro koz olması mümkün mü? ” çok güzel. selam arkadaşlar bu web sitesi vallaha billaha dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , – 493

5. Bu konu : ” CNN’in pro koz olması mümkün mü? ” çok güzel. Slm web sitesi inanılmaz çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , ali – 259

6. Bu konu : ” CNN’in pro koz olması mümkün mü? ” çok güzel. Selam herkese sayfan ciddiyim ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 63

7. Düzce dan kimler var. CNN’in pro koz olması mümkün mü? . Selam herkese siten vallaha billaha hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , hatice – 403

8. Antalya dan kimler var. CNN’in pro koz olması mümkün mü? . Merhaba sayfan ciddiyim mükemmel, sağolun , mehmet – 151

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link