** küçük önsöz: Ben bir solcuyum, aşırı derecede hükümet karşıtıyım ve hükümet tarafından cezalandırılmadan herkes için ifade özgürlüğüne inanıyorum. Kozu desteklemiyorum.

Geçen gün bunu düşünüyordum. Sayısız meşru koz eleştirisi var, ancak cnn bu tür eleştirileri yayınlamakta başarısız oluyor ve yalnızca ülkeyi daha da fazla bölen anekdot mesajlarını gerçekten ortaya koyuyor. (“Koyun” terimini kullanmaktan nefret ediyorum ama şimdilik bunu yapmak zorunda kalacak) cnn yüzünden kozu sevmeyen tek insanlar ‘koyun’ ve çoğu zaman ebeveynlerinin abone olduğu ideolojiye uyacaklar ve çoğu zaman acı çekecekler. Doğrulama önyargısından sağ kanat ‘koyunların’ kendilerine de aynı şeyin olması mümkün olabilir mi, ancak onu daha da çok sevmeleri, çünkü eleştirileri koz üzerine gözden düşürebilirler, çünkü duydukları herkes anekdotta yer almaktadır. doğa? idk, sadece 2 sentim, tamamen yanılıyor olabilirim. Meşru tartışma için heyecanlıyım, lütfen protestoda yorum yapmayın çünkü bunun başında benim ‘turuncu adam kötü’ ifademi gördünüz, buna kızarsanız, sadece ondan nefret eden insanların onu daha çok sevmenize neden olduğunu kanıtlıyorum.

Author

24 Comments

1. Kayseri merkezden ben ali. Selamlar web siten vallaha çok hoşuma gitti, tebrikler 11-02-2021 00:50:31

2. Bu konu : ” CNN’in pro koz olması mümkün mü? ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımınız inan ki hayran bıraktı, face de paylaştım , memo – 433

3. Gürbüz Reply

Bu konu : ” CNN’in pro koz olması mümkün mü? ” çok güzel. Selam herkese web siten yeminle çok güzel, şukuladım , Gürbüz – 142

4. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” CNN’in pro koz olması mümkün mü? ” çok güzel. Slm web sitesi inan ki hayran bıraktı, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 33

5. Bu konu : ” CNN’in pro koz olması mümkün mü? ” çok güzel. selam arkadaşlar bu web sitesi vallaha billaha dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , – 493

6. Bu konu : ” CNN’in pro koz olması mümkün mü? ” çok güzel. Slm web sitesi inanılmaz çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , ali – 259

7. elif yılmaz Reply

merhaba arkadaşlar sayfa inan ki dikkat çekici, tebrikler

8. Bu konu : ” CNN’in pro koz olması mümkün mü? ” çok güzel. Selam herkese sayfan ciddiyim ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 63

9. Balıkesir merkezden ben Emine. Slm web siten yeminle mükemmel, saolun 20-02-2021 23:42:31

10. Düzce dan kimler var. CNN’in pro koz olması mümkün mü? . Selam herkese siten vallaha billaha hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , hatice – 403

11. Antalya dan kimler var. CNN’in pro koz olması mümkün mü? . Merhaba sayfan ciddiyim mükemmel, sağolun , mehmet – 151

12. Gürbüz Reply

Van dan kimler var. CNN’in pro koz olması mümkün mü? . Selam herkese web siteniz yeminle çok iyi, teşekkürler , Gürbüz – 380

13. Elazığ merkezden ben Emine. Merhabalar paylaşım vallaha hayran edici, şukuladım 02-03-2021 12:34:52

14. Bu konu : ” CNN’in pro koz olması mümkün mü? ” çok güzel. Selamlar siteniz yeminle çok iyi, sosyal medyada paylaştım , doruk – 444

15. Selam herkese web siteniz inanki çok güzel, facebookta paylaştım

16. Denizli dan kimler var. CNN’in pro koz olması mümkün mü? . Merhaba paylaşım vallaha billaha dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , banu – 422

17. Bu konu : ” CNN’in pro koz olması mümkün mü? ” çok güzel. Mrb paylaşımın ciddiyim hoşuma gitti, teraziye tıkladım , Hasan – 412

18. Bu konu : ” CNN’in pro koz olması mümkün mü? ” çok güzel. Merhaba herkese sayfan yeminle güzel, face de paylaştım , doruk – 390

19. Bu konu : ” CNN’in pro koz olması mümkün mü? ” çok güzel. selamun aleyküm siten vallaha dikkat çekici, sağolun , Aylin – 101

20. Niğde merkezden ben Hasan. Selam herkese web sitesi harbiden hoşuma gitti, sağolun 05-05-2021 11:15:45

21. Elazığ merkezden ben ali. Selam herkese bu web sitesi inan ki çok güzel, sosyal medyada paylaştım 06-05-2021 22:23:40

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link