Kategoriler
Genel

Çobanı görebiliyor musun?

Polisler, askerler, casuslar ve çeşitli hükümet çalışanları (ve müteahhitler) dünyada üç çeşit insan olduğunu gösteren resmi anlatıyı yuttu:% 98’i koyun,% 1’i kurt ve% 1’i koyun köpeğidir. Aslında, herkesin düşündüğü gibi görünüyor, ama daha yanlış olamazlardı.

Bu resmi anlatıyı yutan herkes, görmeden ölümcül bir hata yaptı. Çoban.

Çoban koyun sahibidir. Onları besler, iyileştirir ve kurtlardan korur … böylece onları üreyebilir, satabilir, saflaştırabilir, satabilir ve katliama gönderebilir … ve koyun köpekleri onun uygulayıcılarıdır.

Çoban, koyunları aptal, saf, konformist ve uysal olarak yetiştirdi. Onların genlerinde.

İnsanlar naif, konformist ve uysal olmak için yetiştirildi ve biz de otoriteye güvenmek ve ibadet etmek için yetiştiriliyoruz. Üreme süreci basittir: bu eğilimlere sahip olmayanlar sınır dışı edilme, tutuklanma, zulüm görme ve kovuşturma eğilimindedir. Bunlar aynı zamanda tasfiye ve soykırımlara yönelmesi en muhtemel olanlar. Genleri bu nedenle büyük yapay dezavantaj.

Ayrıca, devlet okulları ve çevre toksinleri insanları daha aptal, daha kadınsı ve daha uyumlu hale getiriyor.

Resmi anlatıyı yutmuş olanlar gerçeği şu şekilde görebilenlere atıfta bulunurlar: truthers. Belki gerçekten sadece iki dünyadaki insanlar – truthers ve Swallowers.

“Çobanı görebiliyor musun?” için 11 yanıt

İzmir merkezden ben Gürbüz. Selamlar sayfa valla güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 06-06-2020 14:18:35

Sivas merkezden ben Gürbüz. Selamlar web sitesi inanılmaz çok güzel, twitter da paylaştım 14-06-2020 03:46:10

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir