Çocuk felci salgınına neyin sebep olduğu, yıllar içinde binlerce kişiyi nasıl öldürüp felç ettiği konusunda herhangi bir GERÇEK bilgi veya bağlantıya sahip olan var mı ve MSM bilim adamları buna neyin sebep olduğunu zar zor açıklayabiliyor, sadece çocuk felci aşısının onu ortadan kaldırdığını.

Author

11 Comments

1. Giresun merkezden ben doruk. Merhaba web sitesi gerçekten ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 04-04-2021 11:52:17

2. Çankırı dan kimler var. Çocuk felcini açıklayan herhangi bir GERÇEK bilgi veya bağlantıya sahip olan var mı? . Merhaba herkese web sitesi inanılmaz güzel, şukuladım , Emine – 271

3. Malatya merkezden ben ziya. Merhabalar paylaşımınız inanki ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 04-04-2021 16:00:21

4. Amasya dan kimler var. Çocuk felcini açıklayan herhangi bir GERÇEK bilgi veya bağlantıya sahip olan var mı? . Selamlar siteniz yeminle hayran edici, teraziye tıkladım , – 363

5. Bu konu : ” Çocuk felcini açıklayan herhangi bir GERÇEK bilgi veya bağlantıya sahip olan var mı? ” çok güzel. Selam herkese sayfan inanılmaz dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , Gürbüz – 292

6. Samsun dan kimler var. Çocuk felcini açıklayan herhangi bir GERÇEK bilgi veya bağlantıya sahip olan var mı? . merhaba arkadaşlar bu web sitesi yeminle hoşuma gitti, şukuladım , ali – 390

7. selamun aleyküm paylaşımın gerçekten dikkatimi çekti, teşekkürler

8. merhaba arkadaşlar paylaşım vallaha billaha çok iyi, facebookta paylaştım

9. Niğde dan kimler var. Çocuk felcini açıklayan herhangi bir GERÇEK bilgi veya bağlantıya sahip olan var mı? . Merhabalar sayfa cidden iyi, sosyal medyada paylaştım , banu – 468

10. Selam herkese sayfa inan ki dikkat çekici, facebookta paylaştım

11. Afyon dan kimler var. Çocuk felcini açıklayan herhangi bir GERÇEK bilgi veya bağlantıya sahip olan var mı? . Merhaba sayfa cidden hoşuma gitti, saolun , memo – 33

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link